HYDE PARK
Like

Hala stalowa idealna na myjnię samochodową

07/08/2019
890 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Hala stalowa idealna na myjnię samochodową

Wiele biznesów charakteryzuje się dużym ryzykiem, ale nie biznes samochodowy. Aut ciągle przybywa, a rozpoczęcie działalności związanej z nimi jest niewątpliwie dobrym pomysłem. Takim potencjałem cieszą się myjnie samochodowe.

0


Myjnia samochodowa w konstrukcji stalowej

Myjnie samochodowe mogą być otwarte lub zamknięte. Większy potencjał zarobku dają jednak te zamknięte, ponieważ kierowcy mogą umyć auto, kiedy jest niesprzyjająca pogoda. Dobrym pomysłem są też myjnie otwarte z porządnym dachem, który zasłoni nie tylko maszyny, ale też stoiska dla aut. W obu tych przypadkach warto jest rozważyć wybór hali stalowej.

Murowane obiekty nie sprawdzają się w rolach myjni, chyba że mowa o bardzo dużych myjniach (np. dla samochodów ciężarowych). Biznesy dla aut osobowych, położone w dobrej lokalizacji, najczęściej realizują się dzięki konstrukcjom stalowym.

Dlaczego warto?

Oczywiście hala stalowa nie jest idealna na myjnię samochodową tylko dzięki swojej popularności. Za tym, że jest najczęstszym wyborem, stoją liczne zalety takiego rozwiązania. I nie ma co ukrywać – cena przede wszystkim.

Postawienie budynku z wykorzystaniem tradycyjnych technologii jest kosztowne. Proste konstrukcje murowane, które mogłyby nadać się na myjnię,  powstają w około 3 miesiące. To pozornie krótki okres, ale w zestawieniu z halami ze stali wydaje się już dość długi. Proste, stalowe konstrukcje wznosi się już w 3 tygodnie!

Krótki czas budowy to niższe koszty robocizny i szybszy start biznesu. W praktyce oznacza to tyle, że inwestycja zaczyna się szybciej zwracać, a straty przestają być generowane. W końcu czas to pieniądz.

Szybka inwestycja z dużymi możliwościami

Cena i szybkość budowy to nie jedyne zalety konstrukcji stalowych. Inwestorzy szczególnie chwalą sobie możliwości, jakie dają rozwiązania modułowe, czyli te stosowane w budowie hal stalowych.

Technologie modułowe w dużym uproszczeniu polegają na tym, że łączy się ze sobą wcześniej wyprodukowane elementy (podobnie do łączenia klocków). Dzięki temu hale stalowe można nie tylko łatwo rozbudować, ale nawet je całkowicie zdemontować. Przedsiębiorca zyskuje zatem możliwość sprzedaży hali, gdy ta nie jest mu już potrzebna. Nowy nabywca musi jedynie zadbać o wykonanie nowych fundamentów w wybranej przez niego lokalizacji.

Pamiętaj o jakości

Hale o konstrukcji stalowej są niewątpliwie dobrym pomysłem, jeśli planujesz otworzyć myjnię samochodową. W ferworze planów i ekscytacji nie zapomnij jednak o jakości. W końcu niedbale postawiona konstrukcja, to konstrukcja, która prędzej czy później zacznie ulegać awariom. Wówczas żadne zalety tego nie naprawią.

Dobrymi opiniami cieszy się firma Commercecon, która wykonuje hale stalowe o różnym przeznaczeniu. Warto przy tym podkreślić, że są to profesjonaliści świadczący usługi kompleksowe. Wybierając Commercecon, wybierasz więc spokój, ponieważ nad projektem, wykonaniem i wykończeniem myjni czuwają ci sami specjaliści.

Inne zapisy autora:

0

kampanieonline
kampanieonline

199 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816