Bez kategorii
Like

Hajłej star

19/05/2012
189 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Kurka wodna! Pan Premier się wzniósł ponad!

0


 

Jak powszechnie wiadomo jedynym sposobem lustracji stanu autostradowego sukcesu jest „przejezdna” ustawa a potem nalot. Taka nowa, świecka tradycja. Wróciło nowe.

 

Internet śmieje się z Donalda. Z jego „gospodarskich” przelotów, z „raportowania” jego ministrów, z przejazdu koleją, ze „Schetyna podał mu cudownie i szczeliłem s fałszerza w okięko”. Nie ma transmisji „live” z wiekopomnych meczy. Po których przecież żyło by się lepiej. Wszystkim. Plus Vat.

 

To, że Donald Tusk jest uosobieniem śmieszności, nie jest żadną nowością. Człowiek bez żadnych dokonań, istniejący w polskiej rzeczywistości tylko i wyłącznie dzięki zaprzyjaźnionym mediom, ślepym na fakty, gotowym „wytłumaczyć” każdą śmieszność psa Pawłowa….ooops…Donalda Tuska „eksperckim” tłumaczeniem „koko spoko”.

 

Donald Tusk nie jest klęską samą w sobie. Przede wszystkim jest klęską tych, którzy go wypromowali, którzy uczynili z niego remedium na wszystko.

 

Prawda jest taka, że ten, z którego czyniono polskiego zbawiciela i mesjasza, okazał się psem Pawłowa. Hajłejstarem z helikoptera.

 

Inne zapisy autora:

0

Wojciech Oniszek
Wojciech Oniszek

Zasadniczo pobieżnie.

204 publikacje
40 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816