Media Watch i recenzje
Like

Gwiazda Pink Floyd: Żydowskie lobby jest potężne

12/12/2013
793 Wyświetlenia
4 Komentarze
5 minut czytania
Gwiazda Pink Floyd: Żydowskie lobby jest potężne

W wydaniu internetowego magazynu CounterPunch okazał się wywiad z Rogerem Watersem, który wywołał burzę, zwłaszcza w izraelskiej prasie. Były frontman światowej sławy kapeli rockowej, angielskiego zespołu Pink Floyd, w bardzo ostrych (w tym niecenzuralnych) słowach skomentował działalność syjonistycznego reżimu w Palestynie, dodając, że żydowskie lobby sięga swoimi mackami daleko poza granice państwa Izrael.

0


rogerWaters_2276083b

„ONI UWAŻAJĄ, że KAŻDY, kto NA TEJ ZIEMI nie JEST ŻYDEM, POWINIEN im SŁUŻYĆ ORAZ, że RODZIMI MIESZKAŃCY REGIONU, których WYGNALI z ICH WŁASNYCH ZIEM w 1948 ROKU i KTÓRYCH NADAL WYPĘDZAJĄ, to JACYŚ PODLUDZIE” !!!

*****

 .

.

Waters nie wahał się obnażyć rasowej supremacji czołowych duchownych judaizmu:

.

Prawicowy rabinat mówi głosem, który jest tak dziwny, że aż trudno uwierzyć, że jest prawdziwy. Oni wierzą w jakieś dziwaczne rzeczy, wiesz? Oni uważają, że każdy, kto na tej ziemi nie jest Żydem, powinien im służyć oraz, że rodzimi mieszkańcy regionu, których wygnali z ich własnych ziem w 1948 roku i których nadal wypędzają, to jacyś podludzie.”

.

Skomentował także wylewnie realia polityki Stanów Zjednoczonych wobec Izraela i Bliskiego Wschodu:

.

Kłamstwo, które powtarzali od 20 lat to „och, chcemy pokoju” i opowiadają o Clintonie, Arafacie i Baraku spotykających się w Camp David, i o tym, że już było tak blisko porozumienia, i sprzedają nam historię, że „och, Arafat wszystko spierdolił.

.

Cóż, nie było tak. Fakt jest taki, że żaden izraelski rząd od 1948 roku nie traktował poważnie możliwości stworzenia państwa palestyńskiego. Zawsze stosowali się do idei Ben Guriona – by wypędzić wszystkich Arabów i stać się Wielkim Izraelem.

.

Przykładowo, nawet kiedy Obama przybył do Kairu i wygłosił przemówienie na temat Arabów i Izraelczyków, każdy mówił: „Och, nareszcie jakiś krok w innym kierunku”. Ale jak tylko odwiedził Izrael, usłyszał, że „tak w ogóle, budujemy kolejne 1200 osiedleń.”

.

Dokładnie tak samo było rok temu, gdy Kerry przybył z przesłaniem z cyklu: „Spróbuję pogodzić zwaśnione strony i ustanowić pokój.” Na co Netanyahu odparował: „Pierdol się, zbudujemy następne 1500 osiedleń.”

.

To jest tak przeźroczyste, że trzeba mieć IQ na równi z temperaturą domową, żeby nie rozumieć, o co w tym chodzi. To tylko kwestia ogłupienia.

.

Trudno jest z tym walczyć tu, gdzie żyję, w Stanach Zjednoczonych. Żydowskie lobby jest tu niesłychanie potężne, zwłaszcza w przemyśle, w którym ja pracuję, to znaczy w przemyśle muzycznym i rockowym.”

.

Zapytany, dlaczego inni popularni muzycy nie mówią otwarcie o ich stosunku do zbrodniczego reżimu w Izraelu, Rogers odpowiedział:

.

„Cóż, tam gdzie żyję, w USA, myślę, że A: boją się oraz B: sądzę, że propagandowa maszyna, która zaczyna się w izraelskich szkołach i ucieleśnia w pogróżkach Netanyahu, wylewa się na Stany Zjednoczone, nie tylko na falach Fox, lecz także CNN i w zasadzie wszystkich mediów Mainstreamu.

.

To ogromny kontener pełen śmieci, który w moim przekonaniu wsypują w usta łatwowiernej opinii publicznej, kiedy mówią: „boimy się Iranu, Iran dąży do zbudowania broni jądrowej…” To taktyka dywersyjna.

.

Mówię ci, nie wymieniając nazwisk, rozmawiałem z ludźmi, których przeraża, że jeśli staną ze mną ramię w ramię, to zostaną dojebani. Wielokroć pytali mnie: Nie obawiasz się o własne życie? Odpowiadałem, że nie.”

.

Znany rockman ujawnił też, że oferowano mu 10 milionów dolarów za zagranie koncertu w Izraelu celem pomocy w przełamywaniu bojkotu tego państwa:

.

„Wiesz, że Shuki Weiss[znany izraelski promotor muzyczny – red.]oferował mi stutysięczną publikę w cenie stu dolarów za bilet, żebym tylko przyjechał kilka miesięcy temu na koncert do Tel-Awiwu? Pomyślałem sobie, Shuki, czy ty kurwa jesteś głuchy czy tylko głupi? Należę do ruchu BDS[organizacja bojkotująca Izrael – red.], za żadne pieniądze nie pojadę do Izraela, bo w ten sposób legitymizowałbym tylko politykę[izraelskiego]rządu.”

.

(DD)

Na podstawie: haaretz.com/davidduke.com

Komentarz: Gratulujemy odwagi cywilnej. W bardzo podobnym tonie, z przekleństwami, wypowiadał się swojego czasu na temat Izraela i żydowskiego lobby w USA, znany reżyser Oliver Stone (który notabene sam jest pół-Żydem), jednak po upublicznieniu swych siarczystych uwag, wycofał się z nich i serdecznie przeprosił adresatów. Pisaliśmy o tym TUTAJ

 za: htp://nacjonalista.pl/

 .

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/12/12/gwiazda-pink-floyd-zydowskie-lobby-jest-potezne/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

4 komentarz

 1. Avatar Van Helsing

  Trzeba przyznać że odważnie pojechał. W końcu powiedział jak jest i to co mu leży, zobaczymy w przyszłości jak zareagują ci od wyznania kupieckiego 🙂
  Jakby wspomniał coś o holokauście to pewka były by nagonki na wszystkich fanów Pink Floyd, a płyty Floyd’ów były by antysemickie 🙂

  0
 2. Lord_J Lord_J

  Jestem fanem Pink Floyd. Tyn bardziej Wielki Szacun dla Pana Watersa.

  A swoją drogą już dziwniejszego tego captcha nie możecie mieć.

  0
 3. powoli potega izraelskiego lobby slabnie. jednak mam nadzieje, ze to nie ta sama fala krytyki, ktora pchnela do podobnych artykulow “dziennikarzy” z Czerskiej i nasza rodzima Antife. bo w takim wypadku jutro bedziemy na demonstracji w obronie kasty buddyjskich mnichow z Tybetu podporzadkowujacych sobie cale zycie spoleczne, a pojutrze wybiegniemy protestowac przeciwko krzyzowi w Warszawie. pomieszanie z poplataniem. chodzi o to, czy to ma rzeczywiscie rece i nogi. wczoraj w obronie Izraela, dzisiaj za Palestyna…

  0
 4. Rumuńska kolęda o dymnych żydach

  Rumuńska kolęda o dymnych żydach. W państwowej telewizji rumuńskiej na kanale TVR 3, ludowy zespół muzyczny wykonał kolędę bożonarodzeniową o paleniu żydów. W tekście kolędy figurowały następujące słowa: „Święty Boże, nie zostawiaj żydów żywych ani na niebie, ani na ziemi, tylko w rurze. Jak dym. To najlepsze co może być dla żyda”. Dyrekcja kanału telewizyjnego po gniewnych reakcjach oburzonych telewidzów, oświadczyła, że nie odpowiada za cenzurę tekstów pieśni, które pojawiają się w emisji telewizyjnej. W opinii pracowników TVR 3 ich zadanie polega tylko na symultanicznym zamieszczaniu podpisów translacyjnych pod obrazem. Pieśń była wybrana przez Centrum Ochrony i Rozwoju Tradycyjnej Kultury (miasta) Cluj. Społeczna organizacja do walki z antysemityzmem w Rumunii skierowała list do prezydenta Traiana Basescu i premiera Wiktora Viorela Ponta. „Jesteśmy zszokowani tym co zobaczyliśmy w telewizji rumuńskiej na kanale publicznym a mianowicie wykonanie antysemickiej kolędy bożonarodzeniowej. To jest bulwersujące, że nikt, aż do naszej reakcji, nie poczuł się oburzony z powodu tego rodzaju kolędy”- pisze się w liści. http://www.savetubevideo.com/?v=KoDnJ0w-a7o

  Za: http://judastruth.livejournal.com/147498.html

  Data publikacji: 14.12.2013

  Przekład: RX Polecam:
  Pożegnanie z Izraelem, cierniem Bliskiego Wschodu http://wolna-polska.pl/wiadomosci/pozegnanie-z-izraelem-cierniem-bliskiego-wschodu-2013-12

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816