Mazowsze
Like

GUNB wszczyna postępowanie dot. Tęczy na Placu Zbawiciela

11/02/2015
423 Wyświetlenia
1 Komentarze
21 seconde czytania
GUNB wszczyna postępowanie dot. Tęczy na Placu Zbawiciela

29 stycznia Główny Urząd Nadzoru Budowlanego wszczął postępowanie w/s stwierdzenia nieważności postanowienia Mazowieckiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego utrzymującego w mocy postanowienie o bezzasadności żądania wniesionego przez Stowarzyszenie Interesu Społecznego WIECZYSTE i odmawiające wszczęcia postępowania w/s nakazu rozbiórki.

0


Przypomnijmy, iż 14 kwietnia Stowarzyszenie wystąpiło do Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego o rozbiórkę samowoli budowlanej jaką jest Tęcza na Placu Zbawiciela w Warszawie. PINB a następnie MWINB odmówiły, a zatem Stowarzyszenie skierowało sprawę do GUNB.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
sprzeciw21

214 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Polak

    Na budowę tęczy ewidentnie powinien być projekt i pozwolenie na budowę. Nie jest to obiekt małej architektury, lecz kratownica przestrzenne o dużej rozpiętości i to na dodatek umieszczona w miejscu publicznych i narażana na oddziaływania wyjątkowe pochodzące od wypadków samochodowych i podpaleń. Dodatkowo nie wyobrażam sobie, że obiekt jest pokryty elementami rozprzestrzeniającymi ogień. Dodatkowo tęcza jest symbolem gejów, co w Stolicy kraju, gdzie większość ma wiarę katolicką jest absurdem. Może sobie stać gdzieś w parku, ale też nie w centrum, tylko raczej na prywatnej działce.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816