Komentarze dnia
Like

Grupa Wirtualna Polska i TVP Sport wspólnie pokażą studio po meczu Polska-Niemcy

10/10/2014
746 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Grupa Wirtualna Polska i TVP Sport wspólnie pokażą studio po meczu Polska-Niemcy

Multimedialne wydanie piłkarskiego magazynu „4-4-2” podsumowujące mecz Polska – Niemcy zostanie pokazane w sobotę 11 października o godzinie 22:30 na antenie TVP Sport, a także on-line w serwisach sport.wp.pl i sport.tvp.pl. Dziennikarze TVP Sport oraz piłkarscy eksperci podsumują w nim mecz naszej reprezentacji w eliminacjach Euro 2016, a także odniosą się do komentarzy widzów i internautów.

Specjalna edycja magazynu będzie poświęcona podsumowaniu meczów eliminacji Euro 2016, w tym przede wszystkim spotkania Polski z Niemcami. Widzowie i użytkownicy Internetu będą mogli na gorąco poznać komentarze ekspertów, obejrzeć pomeczowe wypowiedzi piłkarzy i trenerów, a także relacje z konferencji prasowych selekcjonera polskiej kadry Adama Nawałki i trenera mistrzów świata Joachima Loewa. Początek o godz. 22:30 nie tylko w TVP Sport, ale również w serwisie sport.wp.pl oraz sport.tvp.pl, jako streaming live.

0


 

– Stworzymy widzom i internautom możliwość obejrzenia fachowych komentarzy po jednym z najważniejszych wydarzeń piłkarskich sezonu w Polsce – mówi dyrektor TVP Sport Włodzimierz Szaranowicz. – Na antenie TVP Sport oraz w transmisji internetowej będzie można zapoznać się z reakcjami polskich i zagranicznych mediów, a także podejrzeć kulisy wydarzenia na Stadionie Narodowym. Będą także rozmowy z zawodnikami naszej reprezentacji i wypowiedzi z pomeczowej konferencji prasowej. Co ciekawe, dzięki aplikacji TVP Stream materiały będą mogli obejrzeć także kibice wracający z meczu na Stadionie Narodowym, korzystając z urządzeń mobilnych.

– Współpracę redakcyjną z TVP zainicjowaliśmy w związku z piłkarskimi mistrzostwami świata 2014. Publikując skróty z meczów, komentarze, wiadomości, bezpośrednie relacje z Brazylii, wygenerowaliśmy wspólnie rekordowe 13,2 milionów odtworzeń wideo. Materiały TVP z najważniejszych wydarzeń sportowych na stałe zagościły w serwisach sportowych Grupy WP. Emisja live z pomeczowego studia podsumowującego mecze eliminacyjne Euro 2016, zwłaszcza mecz Polska-Niemcy, jest dalszym krokiem w rozwoju naszej współpracy. – mówi Kinga Ciukta z Grupy Wirtualna Polska.

Specjalne wydanie studia „4-4-2 Polska-Niemcy” poprowadzą: Maciej Iwański i Rafał Patyra, których gośćmi będą: Jerzy Engel, Dariusz Szpakowski oraz Marcin Żewłakow. Reporterami TVP Sport na Stadionie Narodowym będą: Jacek Kurowski, Szymon Borczuch i Maciej Barszczak. Prowadzący będą się także łączyli z korespondentem TVP w Niemczech – Marcinem Antosiewiczem.

                                                                                           Źródło biuro prasowe 

Inne zapisy autora:

0

Dorota J
Dorota J

Dziennkarz w 3obieg.pl/

209 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816