Globalnie i Lokalnie
Like

Grupa heavy metal pseudo socjalistów z ex-PRL-u

08/04/2016
1948 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Grupa  heavy metal pseudo socjalistów z ex-PRL-u

Oni się dobrze bawią gdyż wiedzą, że rasizm to metoda taka sama jak czołgi w Polsce. Mają nawet poparcie CIA czy FBI w USA, a te organizacje doskonale są poinformowane o istnieniu tej grupy, która bez broni nigdy nie odda władzy w Polsce.

0


Przestańmy się czarować.

Ilu polityków w Polsce,nie było w partii SD, PZPR i nie skończyło „marksizmu” dla zabawy i forsy?

IIu?

Dzieci z tej Heavy metal grupy w dalszym ciągu będą okupować Polskę a EU, Rosja,Niemcy nie będą przeszkadzać.Czy moje wnuki poznają wolną Polską, wyzwoloną z tej okupacji,  która  przez  cały  czas trwa?

Heavy metal grupa gra z Rosją i USA.Nawet atakują systemy społeczno-gospodarcze oparte na prawie w Niemczech,w Szwecji,we Francji,w Wielkiej nBrytanii które nie wprowadzą w Polsce, dlatego exodus uchodzców z Polski,  będzie trwać tak jak inwazja samotnych muzułmańskich Panów szukających Panów w EU.

Na moich projektach internetowych, pewna sympatyczna Pani z Izraela, z humorem nawet zaproponowała, aby mieszkańcy Polski otrzymali automatycznie drugie obywatelstwo czyli izraelskie tak jak wszyscy hebrajczycy polskie obywatelstwo a taksówki lotnicze,co piątek do niedzieli kursowały by pomiędzy Jerusalem i Warszawą.Po przystępnych cenach. Potem po zmianach, ponieważ Izrael ma bomby atomowe,nastąpił by spokój w Polsce i w Izraelu.

Inspiracją do takiej opinii  był artykuł:

Mirosław Kokoszkiewicz: Zanurzeni w komunistycznym gównie.
http://warszawskagazeta.pl/

komitet24

P.S.Czy są szanse dla Polski?

Badacze: Rachel Leproult i Eve Van Cauter zbadali poziom testosteronu 10 zdrowych studentów Uniwersytetu Chicagowskiego. Po ograniczeniu ich snu do 4 godzin 48 minut każdej nocy przez tydzień, ich dzienny poziom testosteronu spadł o 10% – do nawet 15%. Jak drastyczny jest to spadek można zrozumieć, gdy ma się świadomość, że normalnie poziom testosteronu u mężczyzny spada w tempie 1-2% każdego roku.
Okazuje się, że tydzień niedosypiania postarza mężczyznę o ok. 10 lat.Nie  pozwólmy  tej  grupie, na  sen.

Testosteron u mężczyzn uwalnia się w większości podczas snu. Dlatego fragmentacja snu i niedosypianie wpływają na obniżenie poziomu testosteronu, który jest krytycznym czynnikiem odpowiadającym za masę mięśniową i siłę, gęstość kości, popęd seksualny i reprodukcję, ogólne samopoczucie i energię.

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816