HYDE PARK
Like

Green Peace i Globalne Ocieplenie zapoczątkował Hitler

01/12/2017
1185 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Green Peace i Globalne Ocieplenie zapoczątkował Hitler

Oszustwo „globalnego ocieplenia” i ideologię „Green Peace” zainicjował nie kto inny jak nazi socjalista Hitler. Dziś tą ideologię kontynuują jego ideologicznie bękarty – socjaliści dążący do panowania nad światem.

0


Ideologię „zielonych” w Niemczech wspierała i finansowała, a jakże, Rosja.

image

Tak. To zaczęło się wtedy.

Hitler napisał w swoim  Mein Kampf:

Kiedy człowiek próbuje buntować się przeciwko żelaznej logice Natury, wdaje się w walkę z zasadami, które sam zawdzięcza swojej egzystencji jako człowiek.

Hitler był wielkim wielbicielem i wyznawcą Gai.

Tak jak myślał Hitler, podobnie myślała hitlerowska inteligencja. Wielu z nich podobnie jak Rudolf Hess i minister rolnictwa Walter Darre byli tak jak myślał Hitler, podobnie jak hitlerowska inteligencja. Wielu z nich, podobnie jak Rudolf Hess i minister rolnictwa Walter Darre, było było wegetarianami i wielkimi fanami rolnictwa ekologicznego. Partia Hitlera była zażarcie przeciwna paleniu (mimo że Niemcy palili nałogowo tak długo, jak długo był dostępny tytoń). Była też masowo propagowana „energia odnawialna”, zwłaszcza wiatrowa, pływowa i hydroelektryczna.

W czasie  przyjęcia obiadowego w 1941 roku Hitler powiedział :

„Będziemy musieli użyć każdej metody przekonywania, aby umożliwić zaoszczędzenie każdego jednego kilowata … Węgiel pewnego dnia zniknie.” „”Przyszłość należy z pewnością do wody – do wiatru i do przypływów”.

Czy to co głoszą wspólcześni globaliści nie brzmi znajomo?

Dzieje się tak dlatego, że naziści – tak jak podobni do swoich kolegów totalitarystów – komuniści – obawiali się i nie znosili postępu w przemyśle i czcili naturę. To w zasadzie jedyna istotną różnicę w stosunku do marksistowskiej ideologii:
Ideologia Angeli Merkel Energiewende, pranie mózgu waszych dzieci w szkole zieloną propagandą, stworzenie Climate Industrial Complex, wyłączenia prądu w Południowej Australii, Solyndra, Obama obiecujący, że ceny energii elektrycznej „nieuchronnie będą rosły w górę”, zabijające ptaki eko-krucyfiksy psujące krajobraz w coraz większej części kraju to prawdziwe powody, dla których Trump musiał  wyrwać Stany Zjednoczone z porozumienia klimatycznego w Paryżu. To w rzeczywistości „zasługa” nazistów.

W Niemczech zielona ideologia nazistów stała się nierozerwalnie związana z ruchem pokojowym – który, o ironio, był w dużej mierze sponsorowany przez Związek Radziecki.

Ociepleniowe szaleństwo nigdy nie opierało sie na nauce. Naukowcy są wirtualnie nieistotni w tej historii: są to jedynie przydatni idioci wynajmowani do realizacji politycznego programu.

Agenda globalnego ocieplenia jest po części religią – rodzajem pogańskiego kultu natury wyrażonego przez przeciwstawianie się zachodniej cywilizacji przemysłowej i stosowaniu wstecznych technologii, takich jak energia wiatrowa.

Po część  jest owocem lewicowej polityki i ekonomii: sposobem, w jaki Europa chce niszczyć i neutralizować ekonomiczną hegemonię Stanów Zjednoczonych, neutralizując jedną z największych przewag wobec konkurencji – obfitości paliw kopalnych.   USA stają się teraz numer jeden supermocarstwem energetycznym na świecie.

Globalne ocieplenie to oszustwo – największe na świecie.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758