Strona główna
1

Gratulacje dla Konfederacji i do przodu!!! – widziane z USA

02/06/2019
1425 Wyświetlenia
0 Komentarze
15 minut czytania
Gratulacje dla Konfederacji i do przodu!!! – widziane z USA

Dla mnie Konfederacja odniosła ogromny sukces, który został jej zabrany przez fałszerstwo wyborcze. Konfederacjo! Masz ogromny kapitał w młodych osobach zaangażowanych autentycznie w obronę Polski.

0


Na wstępie chciałabym bardzo pogratulować Konfederacji, ugrupowaniu młodych zdolnych i ofiarnych chłopców i dziewcząt, którzy to przeciwstawili się obozowi magdalenkowemu zdrady i zaprzaństwa udającego wielkich patriotów, z ogromnym sukcesem. Ci którzy teraz biadolą nad klęską Konfederacji, warto przypomnieć sondaże przedwyborcze.

Otóż żaden sondaż przedwyborczy nie dawał Konfederacji mniej niż 7%.  Przeciętne wyniki sondaży opiewały na 10 – 12% poparcia. A były nawet takie sondaże, które dawały 20% poparcia. Kiedy jednak nadszedł dzień prawdy, okazało się że niechętna Konfederacji, bodajże sondażownia Ipsos dawała w wieczór wyborczy ponad 6%. A jednak oficjalne wyniki podały 4.55%.Nie znam takich wyników sondaży które by się różniły od rzeczywistych wyników aż ponad 100%. Mówi się w środowisku amerykańskich sondażowni, że maksymalne odchylenie od sondażu i rzeczywistych wyników powinno wynosić maksimum 25%. Powyżej tego zaczyna się fałszerstwo. Wiem to od mojego przyjaciela Żyda, który jest bardzo uczciwym, i sam uważa całą tę hucpę z mieniem bezspadkowym za jeden wielki skandal, ale skoro polski rząd nie jest tym kompletnie nie zainteresowany, by bronić Polskę przed jawną grabieżą, no to teraz mamy taki wielki kłopot.

Jeśli ktokolwiek ze zwolenników PiS uważa, że jak strategos nad strategosami, jakiego świat nie widział , powiedział że Polsce nic nie grozi, zaś Morawiecki bredzi to samo, pomniejsi strategosi również zapewniają, że nie oddamy ani guzika, to nie wypada im zaprzeczać. Ale mam jedno niedyskretne pytanie: dlaczego nie dopuściliście do dyskusji w parlamencie projektu Kukiz 15, w którym czytamy:

„Zobowiązujemy jednocześnie Radę Ministrów – w nawiązaniu do amerykańskiej ustawy S.447 – do poinformowania w oficjalnym stanowisku Departamentu Stanu Stanów Zjednoczonych, że polskie prawodawstwo, podobnie jak regulacje prawne innych państw, w tym Stanów Zjednoczonych, nie przewiduje możliwości pokrycia roszczeń związanych z odszkodowaniami za mienie bezspadkowe”..

Widocznie strategos i jego przydupasy uważające się za elitę, dla mnie magdalenkowym eliciarstwem-szmaciarstwem,  wie doskonale, że ich los wcale nie zależy od polskich wyborców, tylko od tego kto liczy głosy, zgodnie ze spżową sentencją słoneczka narodów Józefa Stalina.

Główna siła Konfederacji to przede wszystkim młodzi ludzie. Jeśli pozostaniecie nieugięci starsi się do was przyłączą, gdyż racja jest po waszej stronie.  Nie dajcie sobie wmówić ,że ponieśliście klęskę, gdyż tak naprawdę odnieśliście wielkie zwycięstwo.   Nie wierzcie w słowa tych wszystkich życzliwych, którzy was teraz krytykują, zwycięstwo zostało wam zabrane w fałszerstwie wyborczym.

Tym, którzy mi nie wierzą, przypomnę że jak w czasie wyborów parlamentarnych kiedy startowała Pani Zuzanna Kurtyka z list PiS, kiedy się okazało że jednak przegrała, zebrała się grupa moich przyjaciół, którzy zaczęli sprawdzać rano następnego dnia wyniki obwodowych komisji wyborczych w Krakowie i Nowej Hucie, okazało się, że na 56 komisji Pani Kurtyka wygrała we wszystkich mniej więcej stosunkiem 60:40. A były to komisje wybrane losowo. Był to klasyczny przykład fałszerstwa wyborczego partii magdalenkowych.

Dlatego też najważniejszą sprawą ze strony Konfederacji, będzie przygotowanie się do sfotografowania wyników, które są wywieszone na drzwiach wejsciowych do każdego lokalu wyborczego. To jest najważniesza sprawa, obok oczywiście pracowitej i udanej kampanii wyborczej. Zdaję sobie sprawę że jest to bardzo duży wysiłek organizacyjny,ale zadanie możliwe do wykonania. Do tego prawdziwego liczenia głosów musicie się przygotować już dzisiaj.   Moim znajomym zabrało to dwie godziny gdzie 5 osób obskoczyło 56 komisji wyborczych.

Warto wspomnieć, że na etapie obwodowych komisji wyborczych fałszowanie wyników jest niemożliwe, gdyż tam każdy każdemu patrzy na ręce i po podliczeniu wszystkich głosów wywiesza się wyniki na drzwiach wejściowych, a przewodniczący komisji jedzie z prawdziwymi wynikami do okręgowej komisji wyborczej. Prawdopodobieństwo fałszerstwa jest możliwe dopiero wtedy kiedy wszystkie wyniki „liczy” komputer już na etapie okręgowej komisji wyborczej. W przeciwnym razie jeśli Konfederacja zbagatelizuje ten problem, to choćby sondaże dawały jej 20% to i tak znajdzie się poniżej progu wyborczego. Więc jeśli nie chcecie zmarnować waszego wysiłku i osób wam pomagających, musicie się zorganizować już teraz. Przecież wiadomo gdzie będą się znajdowały lokale wyborcze, więc organizacyjnie można się już przygotować na wczoraj. Bez tego przegracie znowu,lecz tym razem możliwe że już po raz ostatni.

Najprostszym sposobem byoby zobligować wszystkich członków komisji wyborczych, reprezentujących Konfederację do sfotografowania wyników telefonem lub aparatem do wysłania ich na podany adres mailowy, najlepiej na kilka adresów, i w ten sposób wyliczyć prawdziwe głosy. Gdyby chcieli sfałszować wyniki, to macie dowody w postaci wyników obwodowych komisji.

Jak wspomniałam wcześniej,  Konfederacja, która powstała spontanicznie, na bazie sprzeciwu wobec bezczelnych roszczeń  gangu złożonego głównie z Żydów, którzy nie reprezentują żadnej społeczności żydowskiej ani tym bardziej tzw. ocalałych z Holocaustu, odniosła ogromny sukces dlatego, że zmusiła gang obecnie rządzących z nadania magdalenkowego, do oświadczeń że jednak problem istnieje i to bardzo poważny. Okazało się rownież,  że na Polskę można pluć i bezkarnie oskarżać naród polski o zbrodnie holocaustu, zaś tzw. nasi przywódcy przyjmują prawdy serwowane im przez Holocaust Industry  milcząco bez żadnego sprzeciwu, przyjmując w ten sposób narrację żydowską jako prawdę historyczną.

Widać że muszą dysponować niezłymi hakami na nasze obecne eliciarstwo, skoro prezydent Duda, kiedy się tylko dowiedział o wybitej szybie w synagodze natychmiast poleciał z żałosnymi przeprosinami, zamiast poczekać na raporty policyjne. Ale skoro nie było powszechnej lustracji, to mamy podstawianych kolejnych eliciarzy na przywódców.

Wydaje mi się, że do najważniejszych wyzwań stojących przed Konfederacją jest organizowanie sprzeciwu wobec ustawy 447, gdyz ten sprzeciw był główną siłą napędową Konfederacji. Dalej Konfederacja musi organizować marsze przeciwko ustawie 447 pod ambasadę USA i Izraela przynajmniej raz w miesiącu. Ja wybrałabym każdego 10 kolejnego miesiąca. W ten sposób  będziecie dalej istnieć medialnie, nieważne czy was będą nazywać antysemitami czy holokaustnikami. Jak was eliciarz Brudziński każe spałować, tym lepiej dla was i dla sprawy. Pamiętajcie, tu chodzi o waszą przyszłość i waszych dzieci, wnuków.

Siłą propagandową Konfederacji jest internet. Tu mozna zauważyć że oglądalność internetowana z udziałem Konfederacji wyaźnie się zwiększyła. Spróbujcie namówić do współpracy Witolda Gadowskiego, który moim zdaniem rozmywa problem roszczeń, organizując jakiś marsz w Oświęcimiu, niepotrzebnie trwoniąc w tym czasie energię swoja i innych. Ale jest to moje prywatne zdanie.

To też jest ważne, ale teraz jest najważniejszy protest przeciwko ustawie 447, gdyż w jesiennych wyborach parlamentarnych , jeśli wygra PiS, zaś Konfederacja nie znajdzie się w Sejmie, to Polska zostanie oddana pod żydowski zarząd powierniczy i zostanie ograbiona. O tym świadczy wyraźnie notatka służbowa, którą ujawnił Pan Michalkiewicz.

PiS wielokrotnie podczas poprzedniej kampanii wyborczej wielokrotnie wspominał, że teraz gdy tylko się dorwie do władzy, to nawiąże owocne kontakty z Polonią Amerykańską, jedyną siłą, dzięki której można było oddziaływać na poczynania rządu amerykańskiego wobec Polski. Takim sprawdzianem był proces uchwalania ustawy 447, wobec którego rząd Polski był alarmowany przez Polonię Amerykańską. Wobec kompletnej bezczynności polskiego rządu, Polonia sama zaczęła organizować  protest wobec poczynań środowisk żydowskich. Był to najlepszy moment dla zbudowania silnego lobby polskiego w Kongresie, jednak został on przez pisowskich czynowników całkowicie storpedowany. Czynownicy pisowscy przyjeżdżali wyłącznie w celu rozbicia Polonii, uniemożliwiając  w ten sposób budowę zalążka silnego polskiego lobby w Kongresie.  Jako polonuski jest to dla mnie największe rozczarowanie. Eliciarstwo pisowskie zdecydowanie opowiedziało się po żydowskiej stronie, zdecydowanie preferując interesy partyjne i swoje prywatne nad interes Polski.

Przeglądając oraz przesłuchując internet, jest ogromna ilość lamentów na Konfederację, a przecież powstała spontanicznie na bodajże dwa miesiące przed wyborami do parlamentu europejskiego, dodatkowo była brutalnie zwalczana przez żydofila Jacka Kurskiego, który to nigdy nie dopuścił  Konfederacji do telewizji publicznej. Arcykatolicy z PiS nie meili nic przeciwko temu, kiedy promowano w publicznej telewizji partię zboków od Biedronia. Więc pozostał Konfederacji tylko i wyłącznie internet wraz raczkującymi kanałami telewizyjnymi. Jestem pewna że Konfederacja przy uczciwym liczeniu głosów uzyskałaby minimalny wynik w granicach 8%.  Więc jeśli Konfederacja zaniedba najważniejszego momentu w kampanii wyborczej, czyli końcowego liczenia głosów,  nigdy nie przekroczy progu wyborczego.

Więc zamiast się niepotrzebnie wymądrzać, jakie to Konfederacja popełniłą błędy, musimy się wszyscy włączyć w kampanię wyborczą po stronie Konfederacji.  Myślę że właściciele małych i prężnych telewizji internetowych będą dalej promować Konfederację.

Konfederacjo!!! Tak trzymać i nie przejmować się malkontentami i krytykami, ponieważ czasu jest mało. Oni, czyli obóz magdalenkowy jest zdolny oddać Polskę pod zarząd powierniczy, by we własnym kraju każdy Polak czuł się obywatelem drugiej kategorii. To od blogeró powinny płynąć słowa zachęty, a nie jakakolwiek bezsensowna krytyka, gdzie jeden przez drugiego stara się wymyśleć jakieś wydumane przyczyny porażki.

Konfederacja odniosła ogromny sukces, nagłaśniając  sprawę roszczeń dosyć małej grupki żydowskich gangsterów, nie reprezentującej żadnej większej społeczności żydowskiej, wprowadzając partię magdalenkową  w popłoch i panikę. Zmusiło  to strategosa nad strategosami do oświadczenia że Polska nie odda żadnego majątku. Naprzeciw temu wyszedł dokument ujawniony przez Pana Michalkiewicza, że jednak negocjacje są bardzo zaawansowane i mają byc finalizowane po wyborach, które ma wygrać partia patriotów inaczej, by spełnić w podskokach wszystkie żądania gangsterów z Holocaust Industry.

Dlatego też nie wolno popadać w marazm, bo naprawdę wynik wyborczy jaki oficjalnie osiągnęła Konfederacja wcale nie świadczy o jakiejkolwiek klęsce, jest tylko drobną potyczką, podczas której została ordynarnie oszukana. Teraz kiedy wiadomo, że obóz magdalenkowy ordynarnie oszukuje, trzeba mu to oszustwo uniemożliwić, kontrolując we własny sposób liczenie głosów.

Dystansując się od Konfederacji i pozostając obojętny, bedziesz sam sobie winny, że któregoś dnia obudzisz się we własnym kraju, jako obywatel drugiej kategorii. A jak są traktowani obywatele drugiej kategorii we własnym kraju, jedź do Izraela i porozmawiaj z Palestyńczykami, gdyż to samo ci gotuje obóz magdalenkowy.

https://

Inne zapisy autora:

0

Avatar
slepa manka

Czasami udajac slepa, mozna dokladniej obserwowac otoczenie.

393 publikacje
51 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816