Bez kategorii
Like

Gowin to krętacz !!

03/04/2012
543 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Czyli: Suplement do notki: Gowin „kabluje” i topi kolesia z paczki
http://bombardier.nowyekran.pl/post/58166,gowin-kabluje-i-topi-kolesia-z-paczki

0


 A mówiłem że, tym prostytutkom POlitycznym nie wierzę?? Mówiłem! I miałem rację

Minister sprawiedliwości Gowin to krętacz jakich mało ujawnił był, że odmowa Michaelowi Badenowi uczestnictwa w sekcjach Gosiewskiegi i Kurtyki to osobista decyzja ministra zdrowia zapadła na posiedzeniu rządu.

Arłukowicz kategorycznie temu zaprzeczył.

Wszystko wyszło dzięki A. Macierewiczowi:

W rozmowie ze Stefczyk.info Antoni Macierewicz tak skomentował tę sprawę: Rzeczywiście zwróciłem się do pana ministra Arłukowicza – na prośbę rodzin – by umożliwić panu Michaelowi Badenowi zrobienie badania posekcyjnego. Po dwóch dniach odpowiedział zdecydowanie negatywnie. Podkreślał w rozmowie ze mną, że ta decyzja ma charakter polityczny i on musi ją skonsultować właśnie w tych kategoriach – prawnych oraz politycznych. Bardzo wyraźnie to zaznaczył. Wczoraj dowiedzieliśmy się od pana ministra Gowina szczegółów – że była to decyzja całej Rady Ministrów. Proszę zwrócić uwagę, że pan minister Gowin podkreślił, iż w pełni się z nią zgadza, że argumentacja ministra zdrowia go przekonała. Chciałbym, żeby pan minister Gowin powiedział nam, jakaż to argumentacja może sprowadzać Polskę do poziomu kraju barbarzyńskiego, bo barbarzyństwem jest uniemożliwienie nawet obserwowania sekcji zwłok przez patologa światowej sławy poproszonego o pomoc przez rodziny. To wystawia najgorsze świadectwo zarówno temu rządowi, jak i ministrowi Gowinowi, który jako minister sprawiedliwości aprobuje i potwierdza swoim urzędowym autorytetem takie stanowisko.

Mamy niesłychanie szokujący ciąg wydarzeń. Decyzja w Moskwie 13 kwietnia. Sprawa pana prokuratora Pasionka, którego represjonuje się za kontakty ze Stanami Zjednoczonymi – naszymi sojusznikami! Później wypowiedź pana Grasia o tym, że podróż pani minister Fotygi i moja i rozmowy z parlamentarzystami ze Stanów Zjednoczonych to zdrada stanu. Wreszcie decyzja rządu pana Donalda Tuska, który nie dopuszcza prof. Badena.

To wszystko sprawia wrażenie, jakby istniało jakieś porozumienie co do tego, iż zewnętrzni obserwatorzy reprezentujący kraje inne niż Rosja i Polska nie mogą oglądać niczego, co jest związane z tą tragedią.

 

 

 

To są cholerne gnidy!!!

Więcej na:  WWW.Stefczyk. info

 

Inne zapisy autora:

0

lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758