Komentarze dnia
Like

Gowin podczepia się pod Schetynę i resztę bagna

24/10/2013
726 Wyświetlenia
0 Komentarze
15 minut czytania
Gowin  podczepia się  pod Schetynę i resztę bagna

Jarosław Gowin „ Nie po to Tusk parę lat konsekwentnie zwalcza Grzegorza Schetynę, żeby w końcu go uratować. To on jest prawdziwym reformatorem w PO”…(źródło ) Braun w swoim wykładzie pod tytułem „ Układ Wrocławski „ twierdzi że Schetyna to nie zwykły donosiciel ,ani nawet kontakt operacyjny, ale oficer WSI . „…(więcej )

0


 

 

Schetyna  Ludwiczuk jest Ok . Zakaz nagrywania ?   „Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna uważa, że zachowanie senatora PO Romana Ludwiczuka – który miał proponować stanowisko wicestarosty wałbrzyskiego pełnomocnikowi sztabu wyborczego rywala PO – było nie do zaakceptowania. Jego zdaniem nie ma jednak mowy o korupcji politycznej.”…” Schetyna powiedział, że prokuratura wyjaśni, czy była tu „jakaś oferta .korupcyjna”. „Natomiast sposób, styl, język jest nie do zaakceptowania i to musimy odrzucić” – podkreślił. Marszałek ubolewał też, że jest obecnie taka metoda w Polsce, że oponenci polityczni nagrywają siebie i ujawniają te taśmy. „To się stało w Polsce normą, przykre jest, że musimy słuchać tego języka i musimy słyszeć, jak się w polskiej polityce rozmawia” – dodał…”Senator miał proponować pełnomocnikowi sztabu wyborczego Lubińskiego Longinowi Rosiakowi stanowisko wicestarosty wałbrzyskiego, a jego żonie pracę w jednej ze spółek miejskich oraz atrakcyjny wyjazd na wakacje  jeśli ten przejdzie na jego stronę .”…(więcej )

 

Informacja za Rzeczpospolitą „ Ireneusz Zarzecki, były szef Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji i Wojciech Czerwiński, były wiceszef Miejskiego Zarządu Budynków, twierdzą, że Kruczkowski pojawiał się osobiście w ich biurach, jednorazowo żądając wpłat 20, 30 lub 40 tys. zł. Z MPK Platforma miała dostać 500 tys. zł. „ …”Pieniądze miały trafiać do byłego prezydenta miasta Piotra Kruczkowskiego. Miały też zasilać konta komitetów wyborczych posłanki Katarzyny Mrzygłockiej, senatora Romana Ludwiczuka oraz byłego szefa klubu PO Zbigniewa Chlebowskiego. „…(więcej )

 

Projekt Platformy Zapis rozmowy senatora  Ludwiczuka „…(więcej)

 

( http://mojsiewicz.salon24.pl/281436,braun-schetyna-nie-jest-donosicielem-jest-oficerem-wsi )

 

Video Grzegorz Braun „ Układ Wrocławski „ …(więcej )

 

Jarosław Gowin „ Nie po to Tusk parę lat konsekwentnie zwalcza Grzegorza Schetynę, żeby w końcu go utatować. To on jest prawdziwym reformatorem w PO „….” Prawybory i cały szereg innych wewnętrznych mechanizmów – to jest bagno „…”Polityk zapowiedział też, że kolejną ofiarą tych układów będzie Grzegorz Schetyna.- Myślę, że jeżeli przegrałby te wybory na Dolnym Śląsku, to zapewne czeka go luksusowe co prawda, ale jednak polityczne wygnanie w Parlamencie Europejskim – stwierdził Gowin – Nie po to Tusk parę lat konsekwentnie zwalcza Grzegorza Schetynę, żeby w chwili jego ewentualnej prawdziwej słabości podnieść palec do góry, a nie w dół.”…”Były polityk PO zaznaczył, że to właśnie Schetyna, nie Tusk, jest prawdziwym reformatorem w tej partii i mimo różnic w poglądach „ciężej było mu się rozstać z nim niż z premierem”. „..” Przyznał, że po odejściu z partii czuje ulgę, bo nie musi już brać odpowiedzialności za decyzje rządu, takie jak reforma OFE. Wewnętrzne procedury w Platformie nazwał zaś „bagnem”. „ …(źródło )

 

 

 

Małgorzata Goss „Transfer PKB za granicę „…”Zagraniczni właściciele firm transferują dużą część wypracowanego w Polsce PKB. Tylko w ubiegłym roku wyciekło w ten sposób 70 mld złotych.”…”Od 2004 roku, tj. od wejścia Polski do UE, coraz większa część naszego PKB wypływa za granicę. Wcześniej transferowano rocznie 6-12 mld złotych. Od czasu akcesji transfery gwałtownie wzrosły do ponad 40 mld rocznie, w 2010 – przekroczyły 54 mld zł, w 2011 – 63 mld zł, a w ubiegłym roku doszły do 70 mld zł w jednym roku. „…”W Polsce przeciętne wynagrodzenie brutto wynosi ok. 3,6 tys. zł, czyli ponad 2,5 tys. na rękę. Ale większość Polaków może o takich pieniądzach tylko pomarzyć. Blisko 65 proc. z nas zarabia poniżej średniej. W przemyśle, gdzie wynagrodzenia są relatywnie wyższe, zarabiamy średnio (brutto) 2,5 razy mniej niż Hiszpanie, 3 razy mniej niż Brytyjczycy i 3,8 razy mniej niż Niemcy, nie mówiąc już o Duńczykach, których płace ponad 5-krotnie przewyższają polskie. Nasz poziom płac jest w przybliżeniu taki jak w Estonii. Z nowych krajów UE wyprzedzają nas pod tym względem Chorwaci i Czesi.”…”W bogatej Szwajcarii do fiskusa i pracowniczych kieszeni trafia prawie 60 proc. PKB, w liberalnych Stanach Zjednoczonych – ponad 55 proc., w Niemczech i większości państw Europy Zachodniej od 42 do 55 procent.– Polska w minionych latach stopniowo schodziła pod względem tego wskaźnika coraz niżej – twierdzi prof. Żyżyński. W 1997 r. udział kosztów związanych z zatrudnieniem w PKB wynosił 44,2 proc. i utrzymywał się na tym poziomie jeszcze w 2000 roku. Potem zaczął stopniowo spadać i w 2008 r. wynosił już tylko 37,1 proc., a w ciągu kolejnych trzech lat, do 2011 r., obniżył się do 36 procent. Tak niski poziom wskaźnika, który daje Polsce przedostatnią pozycję wśród państw europejskich, oznacza, że lwia część owoców wzrostu polskiej gospodarki jest przejmowana przez właścicieli kapitału. Za nami jest tylko Grecja ze wskaźnikiem 34,2 proc. PKB.’….( źródło )

 

video Grzegorz Schetyna przed komisją hazardową – najciekawsze fragmenty przesłuchania „...(więcej )

 

—-

Mój komentarz

 

Szkoda mi tylko pożytecznego idioty Wiplera , który zdradził Kaczyńskiego .Układ nie tylko wyrwał Wiplera z PiS, ale też w końcu albo zmusi go do politycznej prostytucji , albo zniszczy go jako polityka wraz z Republikanami .

 

Gowin po pierwsze wysługuje się zagranicznym koncernom i bankom , bo do tego sprawdza się jego popieranie OFE , zresztą właściciele OFE z pewnością sfinansują powstanie Zbieraniny Gowina i kompanie wyborcza , najpierw do Parlamentu Europejskiego, a później do Sejmu . Wipler zapewne sprzeda Gowinowi Republikanów za miejsce w Parlamencie Europejskim .

 

Tusk jest rozmiękczany w tej chwili i gwałtowny spadek poparcia dla niego i Platformy pozwoli zmusić go do ustąpienia . Jeśli nastąpi klęska Platformy w wyborach do PE dostanie jakąś unijną synekurę , immunitet z tym związany i gwarancję bezpieczeństwa .

 

Schetyna na czele Platformy i kolacja wyborcza Gowina i Schetyny Reformatora lub nawet utworzenie nowej partii z Gowinem na czele.

 

Gowin jest całkowicie zdeprawowany władzą , zresztą, kim może być osoba , która tyle lat była demoralizowana byciem członkiem nomenklatury Platformy .

 

 

video Grzegorz Braun Schetyna i układ wrocławski

 

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

Schetyna „Jeśli będziemy działać tak jak w tej chwili, to znajdziemy się na drodze do porażki. Kaczyński może wygrać konstytucyjną większością, co da mu ogromną władzę „…..”Musimy też doprowadzić do zakończenia finansowania partii politycznych z budżetu państwa. To też był nasz sztandarowy pomysł. Nie możemy sobie pozwolić się z niego wycofać.’…….”Elektorat Platformy zostanie w domu.”…”Tak wieszczy prof. Janusz Czapiński w swej najnowszej „Diagnozie społecznej”. Przewiduje, że w efekcie PiS może rządzić samodzielnie. „…”Znam te badania, trudno nie zgodzić się z ich wynikami. Brak akceptacji dla rządu i Platformy może otworzyć drogę do władzy dla PiS. Jeśli frekwencja będzie niska – poniżej 35-40 proc. – to, co przewiduje Czapiński, może się zmaterializować. Jeśli Platforma nie wygra tych wyborów, to wygra je PiS. Kaczyński może wygrać konstytucyjną większością, co da mu ogromną władzę”….”Wierzy pan jeszcze, że wygracie? Oczywiście, że tak. Jeśli nastąpi zmiana w PO, jeśli będzie mobilizacja i nowe otwarcie jesienią, to możemy wygrać kolejne wybory. Mamy jeszcze dwa lata.”…”Jakie będzie pana miejsce w PO, jeśli nie zdecyduje się pan kandydować na przewodniczącego partii? Bo my takiego miejsca nie widzimy. Nie?Nie. Reprezentuje pan dobrze zorganizowaną grupę w partii, pańscy ludzie tego od pana oczekują. Chcą pokazania swej zwartości i siły. „…” Nie chcę ogłaszać decyzji niemal rok przed wyborami, bo wtedy wszystko, co zrobię lub powiem, będzie uznawane za element kampanii wyborczej. „…”Mówi pan sporo o jedności i spoistości Platformy. Czy jedności partii coś grozi? Dzisiaj nie, ale trzeba pielęgnować ten stan. Choć gdyby kampania trwała przez rok, różnie mogłoby się stać.A konflikt między liberałami takimi jak pan a konserwatystami takimi jak Gowin? Może dziś jest nam trudniej współpracować, ale przecież konserwatyści i liberałowie są w Platformie od samego początku. Elektorat konserwatywny w dużej części jest wierny Platformie przy urnach wyborczych.

To po co wracacie do związków partnerskich? To nie do przyjęcia dla konserwatystów. Ja wolę z konserwatystami szukać tego, co łączy. Wolę z Jarosławem Gowinem współdziałać przy deregulacji czy reformie sądów, niż spierać się o związki partnerskie.Premier zapowiedział jeden projekt w sprawie związków partnerskich. I to będzie projekt liberałów. Wygląda to na prowokowanie konserwatystów. Generowanie konfliktu z konserwatystami byłoby szkodzeniem Platformie. Wierzę, że jesteśmy na dobrej drodze do tego, by powstał jeden projekt możliwy do zaakceptowania przez wszystkich. Tylko oba środowiska muszą naprawdę chcieć porozumienia.Ale to pan był często oskarżany o forsowanie pomysłów, których konserwatyści nie mogli zaakceptować. Byłem i jestem zwolennikiem ważnej obecności Jarosława Gowina i konserwatystów w Platformie. To jest bogactwo Platformy, że możemy współdziałać, różniąc się światopoglądowo.”…wywiad Andrzeja Stankiewicza, Michała Szułdrzyńskiego z Grzegorzem Schetyną „…(http://naszeblogi.pl/38451-prusacy-uruchamiaja-schetyne-przeciw-kaczynskiemu )

 

 

„Były gwiazdor filmów dla dzieci odkrywa mroczne strony pracy w Fabryce Snów w swojej autobiograficznej książce, „Coreyography”. Kiedy pracowaliśmy na planie „Straconych chłopców” w 1987 roku Corey powiedział mi, że gdy dwa lata wcześniej kręcił „Lucasa”, jeden z dorosłych pracowników ekipy przekonywał go, że seksualne relacje młodych chłopców i starszych mężczyzn to norma w tej branży, że „wszyscy to robią” – opowiada dziś 42-letni Feldman. W przerwie na lunch ten facet zabrał go za przyczepę i odbył z nim stosunek analny. Haim, niewinny i ambitny czternastolatek, nie protestował. Ta relacja między nimi trwała przez dwa lata. Dziś Corey nie żyje, a tamten człowiek jest jednym z najbardziej wpływowych w Hollywood i zarabia krocie. Ja sam też byłem molestowany przez mężczyznę, który po raz pierwszy dał mi narkotyki. Pewnego wieczora dobrał mi się do rozporka. Nie wierzyłem w to co się dzieje, ale nie chciałem stracić przyjaciela. Dopiero jakiś czas później zacząłem uświadamiać sobie, że mnie i Coreya otaczają potwory, a dokładniej w momencie, w którym zobaczyłem nasze zdjęcie z piętnastych urodzin. Byliśmy na nim my i pięciu pedofilów. Największym problemem Hollywood było, jest i będzie seksualne wykorzystywanie dzieci. „…(źródło )

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758