BIZNES
Like

Gowin nowym Gierkiem Polskiej Zjednoczonej Platformy

20/07/2013
574 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Gowin nowym Gierkiem Polskiej Zjednoczonej Platformy

Bezsilny Demiurg „ Pomiędzy rytualnym ubojem, a ludobójstwem Wołynian zamordowano inicjatywę liberalizującą działalność gospodarczą. Projekt ustawy Ruchu Palikota dopuszczał możliwość zakładania jednoosobowych firm na okres próbny 90 dni bez konieczności formalnej rejestracji.

0


Oczywiście p. marszałek Ewa Kopacz wnioskowała za odrzuceniem projektu w pierwszym czytaniu. A oto jak głosowały poszczególne partie polityczne i posłowie. Od „liberałów” z PO i „populistów i socjalistów” z PiS!

Klub/Koło     Liczba czł.    Głos.  Za      Prz    Wst    Nie głos.
PO              206               201    193     6        2         5
PiS             137               130      –       125     5         7
RP              36                 33       –        33      –          3
PSL            29                 27       26      –        1         2
SLD            25                 24       –        24      –          1
SP              17                 15       –        15      –          2
niez.            6                  6         1         5      –           –

Trzeba to zapamiętać, kiedy PO i PSL będą pieprzyły o swobodzie gospodarczej i przychylności przedsiębiorcom!!!

Z rzeczy ciekawych to Janusz „Korwin” Mikke na swojej stronie raczył odnotować tylko, że „w czc. poseł Gowin wstrzymał się od głosu” ale już nie raczył odnotować, że PiS był przeciw odrzuceniu… No cóż Korwin już od bardzo dawna nie zauważa rzeczywistości, tym gorzej dla niej oczywiście! „…(źródło)

Jarosław Gowin „ List otwarty do Donalda Tuska „…..”Szanowny Panie Przewodniczący, Drogi Donaldzie,Jeśli poważnie podchodzisz do własnej propozycji, by przewodniczącego naszej partii wybierali wszyscy członkowie, to nie powinieneś bać się debaty ze mną. Te wybory miały być potwierdzeniem obywatelskiego charakteru Platformy. Miały być powrotem do naszych korzeni, podobnie jak prawybory, które wyłoniły naszego kandydata na prezydenta. Wówczas nikt nie kwestionował sensowności debaty między Bronisławem Komorowskim a Radkiem Sikorskim. Obu kandydatom zapewniono też równe szanse. Dziś jest niestety inaczej. „…..”Już decyzja, podjęta na Twój wniosek, by wybory odbywały się podczas wakacji, ograniczyła szanse Twoich potencjalnych kontrkandydatów. „…..”Demokracja bowiem zakłada debatę. Przypomnę Ci, że takiej właśnie debaty domagałeś się, gdy wiele lat temu konkurowałeś o przywództwo Unii Wolności z Bronisławem Geremkiem. Przypomnę Ci także, że Twój rywal umożliwił Ci udział w szesnastu wojewódzkich konwencjach wyborczych. Dziś nie ma żadnych konwencji, a Ty wycofujesz się nawet z obietnicy udziału w debacie, którą złożyłeś naszym młodszym kolegom ze stowarzyszenia Młodzi Demokraci. „….”Miliony Polaków niepokoją się dzisiaj o własną pracę, o to, czy ich dzieci wrócą z zagranicy, o przyszłość swoich emerytur. Badania pokazują, że dwie trzecie Polaków chce naszej debaty. Trzeba im okazać szacunek. Trzeba im przywrócić nadzieję. Ja jestem gotów. „…..(źródło )

Paweł Chojecki „ Pierwszym wariantem jest droga wytyczona przez Aleksandra Smolara:
Od razu po głosowaniu nad związkami partnerskimi pomyślałem, że Jarosław Gowin może być przyszłym przywódcą zmodernizowanego PiS-u. Jeżeli nastąpiłoby odejście, wymuszone czy dobrowolne, Kaczyńskiego. PiS-u poszerzonego o konserwatywną część Platformy.”
„Wprost”, 25.02.Co ciekawe, Smolar nawet nie próbuje ukryć faktu, że Gowin jest w tej rozgrywce typowym figurantem:Nigdy nie myślałem o Gowinie jako o poważnym polityku, raczej był typem „gadułki”, ideologa, nie polityka. „…(więcej )

——
Mój komentarz

„Kaczor „ ma 40 procent poparcia w sondażach . Realny strach ogarnął lichwiarstwo , które Kaczyński w swoim przemówieniu obiecał pognać z Polaki ( video „XXI Pielgrzymka RRM na Jasną Górę: Przemówienie Jarosława Kaczyńskiego „ )

Oraz oligarchię II Komuny . Smolar już całkiem odleciał i chciał usunąć Kaczyńskiego , a na jego miejsc postawić…Gowina . Reaktywacja „przydupasa” Tuska jakim okazał się Giertych nie udała się ( http://naszeblogi.pl/32381-giertych-byl-konfidentem-tuska-w-rzadzie-kaczynskiego )

Manewr „pożyteczni idioci PJN „ okazał się klapą. Budowa Zbieraniny Gowina okazała się 3 procentową porażką .

Nadszedł czas na operację pod kryptonimem „Gierek Platformy :, która ma wynieść Gowina na przewodniczącego Platformy , potem zostanie on premierem , a potem przedterminowe wybory.

Coraz więcej osób nawołuje Kaczyńskiego, aby powsadzał do więzień ludzi takiego pokroju jak Tusk czy Rostowski . Rostowski przed Trybunałem Stanu , a jego urzędnicy przed komisja śledczą i ich zeznania stanowią śmiertelne dla lichwiarstwa . Groźba więzienia dla Tuska Sikorskiego i ich zeznania pogrążą Niemcy .

Operacja ustawienia Gowina jako nowego Gierka pruskiego stronnictwa jest być może ostatnią próbą przed ostatecznością jaka może być zagrodzenie Kaczyńskiemu drogi do władzy siłą ( http://naszeblogi.pl/34711-braun-zabojstwo-tuska-pretekstem-do-wprowadzenia-stanu-wojennego )

Jeśli Kaczyński nie dojdzie do władzy to Platforma and spółka przekształcą Polskę w nowe Detroit .

„Detroit, kiedyś jedno z najbogatszych miast USA, jest bankrutem. Wniosek o upadłość złożył komisarz Kevyn Orr”…”Ma 20 miliardów długu „…”Liczba mieszkańców miasta, która w latach 50. wynosiła 1,8 miliona, spadła dziś do 700 tys. Ci, którzy pozostali, to w 83 proc. Afroamerykanie. 36 proc. z nich żyje poniżej poziomu ubóstwa. Z miasta wyprowadziła się także Polonia, która w pierwszej połowie ubiegłego wieku była tam największą mniejszością etniczną.”….(źródło )

Video” Janusz Szewczak: Czy zamieszanie wokół budżetu to gra na przyspieszone wybory? „

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758