HYDE PARK
Like

Gołodupki hop do internetu za 50 mln zł

11/03/2014
650 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Gołodupki hop do internetu za 50 mln zł

Rząd premiera Tuska kocha wszystkich, w tym i tych maluczkich, w nowomowie unijnej nazywanych „niedostosowanymi” lub „ofiarami transformacji ustrojowej” – cokolwiek miałoby to oznaczać. Mało tego, nasz Ukochany przez sondażownie rząd nie tylko kocha maluczkich ale także ma o nich dobre zdanie.
Minister Kosiniak-Kamysz dwojga imion Władysław Marcin, osiągnąwszy wiek Chrystusowy doznał oto OBJAWIENIA! Szczegóły tego cudu owiane są tajemnicą niczym więzienie CIA w Starych Kiejkutach. Znamy za to efekty.

0


Mianowicie minister z ludu, a dokładnie z PSL /dawne Stonnictwo nomen omen Ludowe/ czyli „Jam nie z soli ani z roli, ale z tego mnie boli…” doznał ILUMINACJI i wie, co boli najbardziej potrzebujących. Ano boli ich brak kontaktu internetowego z gov.pl!!!
Osobiście dawno podejrzewałem, że tak właśnie jest i bezdomni proszący w okolicach monopolowych przybytków o parę groszy, zbierają fundusze na założenie sobie konta na Twiterze, żeby poczytać złote myśli ministra Sikorskiego, a teraz dowiedziałem się, że zbierają także na rejestrację podpisu elektronicznego i naukę języka angielskiego, bo niektóre instrukcje na rządowej stronie „EMP@TIA są właśnie w tym języku.
I nie ma co ronić krokodylich łez, że ta strona kosztowała 50 mln zlotych polskich i że za te pieniadze można by założyć kilka jadłodalni i nawet serwować w nich posiłki dla potrzebujących wsparcia. Tak mogą twierdzić tylko malkontenci. Bezdomni wszystkich województw – spotykamy się w sieci! Czyli po naszemu: gołodupki hop do internetu.

0

Marmotte

19 publikacje
1 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758