Globalnie i Lokalnie
Like

Godzina 17 – Warszawa – protest Polaków

31/01/2018
1521 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Godzina 17 – Warszawa – protest Polaków

W maju 2016 roku przed konsulatem polskim w Nowym Jorku odbyła się demonstracja żydowska oskarżająca Polaków o wymordowanie 3 milionów żydów. Na pytanie skąd mają wiedzę na ten temat stwierdzili, że od J.T. Grossa.

0


antypolonizm
Żeby było „śmieszniej” demonstracja odbyła się tuż obok pomnika J. Karskiego o którym protestujący nie mieli pojęcia oczywiście.

https://

Już wtedy nikt nie miał złudzeń, że to co mówił tam rabin Zev Friedman to jest strategia żydów na wiele lat.
cyt:
Jesteście odpowiedzialni za Holokaust, bo pozwoliliście, by na terenie waszego kraju powstało najwięcej obozów śmierci” – mówił rabin Zev Friedman podczas protestu przed polskim konsulatem na Manhattanie. Sugerował też, że Niemcy założyli w Polsce najwięcej obozów zagłady, bo był u nas „podatny grunt”. Porównał to z uprawą ziół na żyznej glebie. Na tym nie poprzestał – przekonywał również, że Polacy są antysemitami. „Izraelscy politycy mówią, że antysemityzm wysysacie z mlekiem matki” – mówił.

Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-skandal-w-nowym-jorku-rabin-polska-jest-odpowiedzialna-za-ho,nId,2202673#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Nasza osamotniona polonia zadecydowanie się temu sprzeciwiała i żądała od polskich władz dania odporu takim pomówieniom.
Najciekawsze jest to, że kiedy w końcu polski sejm uchwalił ustawę o obronie dobrego imienia Polski i zaprzestania pod groźbą kary ich rozprzestrzeniania to uzyskał podobno zgodę żydowskich konsultantów.
Mnie to zastanawia, że taką zgodę uzyskaliśmy właśnie w tym samym 2016 roku. Pomijając sam fakt konsultacji z izraelskim rządem, to czy nikogo już wtedy nie zastanowił brak jego reakcji na ten haniebny akt nienawiści sprzed polskiego konsulatu?
Pomimo, że prawo amerykańskie surowo zabrania właśnie głoszenia mowy nienawiści, temu gościowi uszło to na sucho. A skoro żaden z izraelskich polityków nie potępił rabina, to dziwi mnie naiwność naszego rządu, który zaufał właśnie im. Chyba raczej pani ambasador izraelska, która podobno była powiadomiona szczegółowo o pracach nad ustawą nie zrobiła z siebie idiotki w Dzień Pamięci Ofiar Holokhaustu? Ona również jak rabin uważa, że antysemityzm wyssany mamy z mlekiem matki? Najwyraźniej tak..
Dzisiaj 31.01.2018 roku Ruch Narodowy ogłosił demonstrację pod ambasadą Izraela w Warszawie na godzinę 17.
I zaczęło się… po prostu skowyt i ….strach!
Że będą hasła antysemickie, prowokacje, że to niepotrzebne, że potrzeba spokojne podejść do „problemu”.
Tyle, że obawiam się … skoro R.Ziemkiewicza za żarty na twiterze już ogłasza się antysemitą, to co może się stać kiedy Polacy wypowiedzą się uczciwie na temat tego skandalu a raczej wielu skandali ze strony izraelskiej, których od paru dni jesteśmy świadkami?
Jak donosi centralny organ „dobrej zmiany” pani rzecznik rządu tak to widzi:
cyt:
„Jeżeli będzie to pokojowa demonstracja, to ona ma prawo się odbyć, ale jeśli będą nawet najmniejsze przewinienia, absolutnie trzeba podjąć stanowcze kroki” – oświadczyła rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska odnosząc się do planowanego protestu przed ambasadą Izraela.
Do zapowiedzianego protestu we wtorek po południu na Twitterze odniósł się też zastępca koordynatora ds. służb specjalnych Maciej Wąsik.
„Szanując prawo do zgromadzeń i kwestie wolności wyrażania poglądów, uważam, że demonstracja pod ambasadą Izraela to bardzo zły pomysł. I nikt nie będzie wnikał, czy dany okrzyk lub transparent był za zgodą organizatorów, czy bez. Wystarczy jeden prowokator. Obraz pójdzie w świat” – napisał na Twitterze.
http://niezalezna.pl/215689-stanowisko-rzadu-ws-protestu-przed-ambasada-izraela-jest-jednoznaczne-rzecznik-ucina-wszelkie-spekulacje
Ten obraz właśnie ma pójść w świat!! To jest protest zupełnie naturalny i stający w obronie szkalowanego, własnego narodu, więc na transparentach na pewno nie będzie napisane „niech żyje przyjaźń polsko-izraelska” Dlaczego? Bo okazało się, że nic takiego nigdy nie istniało.
Filosemityzm i przekonywanie do niego reszty społeczeństwa właśnie szlag trafił…
Nie znam takiego przyjaciela, który nie dość, że chce nas ograbić to jeszcze nazywa mordercą. Jeśli ktokolwiek się godzi na takie przyjaźnie to jest zwyczajnym idiotą, albo kimś gorszym!
Pytanie za 100 pkt. dlaczego na temat konsekwencji dla protestu nie wypowiada się np. rzecznik policji tylko aż sam koordynator ds służb specjalnych?
Obawiam sie, że jakiekolwiek słowa padną a najpewniej będą one pełne goryczy, zostaną uznane za podstawę do przerwania manifestacji. Winą obciązy się narodowców i to posłuży za pretekst do delegalizacji… przynajmniej taki jest plan, tak uważam ale chciała bym się mylić…
Przekonamy się o tym już wieczorem.

0

Anna Słupianek

112 publikacje
102 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758