Bez kategorii
Like

„…głupi Polak Jan Paweł II powiedział…”

25/02/2012
714 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

„….Nie należy do żadnego głupiego Polaka! No i ten głupi Polak. Ten śmierdzący stary chuj….”

0


Wg Żydów wszyscy ich nienawidzą, źle im życzą, a przodują w tym zwłaszcza Polacy. Żydzi natomiast miłują wszystkich ludzi i pokój na ziemi. Nikt nie ma prawa niczego złego powiedzieć o Żydach, trzeba ich wielbić i miłować ponad wszystko.

Jest na świecie znanych mnóstwo przykładów zupełnie innej postawy przedstawicieli tego narodu wybranego. Jednym z nich jest Mordechaj Friedman, który jako członek Amerykańskiej Rady Rabinów w marcu 2001 r. w audycji telewizyjnej pokazywanej na Long Island na przedmieściach Nowego Jorku w sposób bardzo obraźliwy wyrażał się o papieżu Janie Pawle II i o Polakach. Atak na polskiego papieża był związany z jego wizytą w Muzem Holocaustu w Yad C(V)ashem, kiedy m.in. mówił o pojednaniu Palestyńczyków i Żydów.

„….głupi Polak Jan Paweł II powiedział, że przyszłość Jerozolimy nie może być ustalana przez Izrael. Watykan powiedział, że taka strategia jest moralnie i legalnie nie do przyjęcia. To było powiedziane przez tego watykańskiego popa, komunistę. Znowu obraził Żydów! Jerozolima jest naszą stolicą! Król Dawid stworzył Jerozolimę. Nie należy do nikogo i żadnego z nas! Nie należy do żadnego muzułmanina arabskiego! Nie należy do żadnego głupiego Polaka! No i ten głupi Polak. Ten śmierdzący stary chuj (powtórzył to określenie) ma cel i odwagę przyjechać w rocznicę tego wydarzenia do Jerozolimy, na pamiątkę tego doświadczenia. Jak śmie, ma czelność. Ten stary chuj ma czelność przyjeżdżać i mówić nam, abyśmy przestali poniżać, zabijać, niszczyć chrześcijan. To jest problem! My ich nigdy nie zabijaliśmy! (…) Oni zawsze zabijali nas! (…)

Mówię do Was! Nie zatrudniajcie antysemitów polskich ani jako służących, ani jako sprzątaczki, czy też w firmach budowlanych. Prosimy was na nowo, żydowscy lekarze,żydowscy chirurdzy, żydowscy doktorzy,żydowscy specjaliści, żydowscy dentyści,żydowscy prawnicy i żydowscy księgowi nie udzielajcie pomocy tym antysemickim diabłom!!! Oni i tak wszyscy pójdą do piekła!”.

Tak, to jest wypowiedź jednego z Żydów. Czy ktoś wyobraża sobie podobne wystąpienie w jednej z polskich telewizji, w którym podobnie określałby Żydów, ich np. głównego rabina? Jazgot medialny byłby nie do zniesienia, co by się działo…..Prezydent RP, premier klękaliby błagając o przebaczenie Żydów. Tymczasem, co wolno Żydowi, to nie wolno Polaczkowi.

„>

(dalej na filmie, dla kontrastu, są pokazane rozmowy o Bermanie i innych miłujących bliźniego Żydach, o aresztowaniu polskiej flagi w Jedwabnem)

 

0

Mirek

Czem sie dzieje, ze lud, co tyle ukochal ziemie swoja, który na jej oltarzu zlozyl tyle ofiar i poswiecen (...)czem sie dzieje,ze naród taki przyszedl do upadku? K. Libelt O milosci ojczyzny

324 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758