WIEDZA
Like

Globalne ocieplenie to globalny szwindel

13/04/2012
654 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Globalne ocieplenie jest kolejnym oszustwem Agendy 21. Pięćdziesięciu astronautów i naukowców podpisało petycję do NASA, aby……..

0


dla ratowania swojej reputacji, agencja zdystansowała się od naukowo wątpliwej kampanii medialnej na rzecz globalnego ocieplenia.

 

Mając na uwadze, dokąd zmierzają elity światowe, nietrudno zgadnąć, że jest to zwyczajny, kolejny krok do bezczelnego i kryminalnego wyłudzania kasy od obywateli świata, a sprawa nadmiernej emisji dwutlenku węgla, jest jedynie podstępnym pretekstem do wprowadzenia podatku CO2, a w przyszłości na bazie tego przekrętu, wprowadzenie nowej waluty CO2, o czym pisałam już wcześniej, w poście"Technokracja i nowa wspólna waluta swiatowa"

 

Jak się okazuje bezczelność samozwańczej władzy tego świata, sięga szczytów Himalajów, gdyż, aby uwiarygodnić te kłamstwa, posiłkują się autorytetami w postaci naukowych sław, które wcale z tym przekrętem nie chcą mieć kompletnie nic wspólnego.

 

Tymczasem Ci blagierzy, z uporem godnym maniaka, wpisują nazwiska tych naukowców bez ich zgody na listę oszukańczych raportów o globalnym ociepleniu. W ten oto sposób IPCC jawi się, jako potężna grupa naukowców, co jest kolejną bzdurą i mega oszustwem.

 

Nawiasem mówiąc ludzie, których nazwiska są w ten sposób szargane, powinni domagać się horendalnych odszkodowań za zniesławienie oraz za nieprawne wykorzystywanie ich wizerunku.

 

Przyjrzyjmy się opiniom poważnych naukowców, którzy zdystansowali się od tego mega swiatowego przekrętu, garstki międzynarodowej banksterskiej sitwy.

 

 

 

A poniżej godna uwagi debata „Wybierz gospodarkę”, z której to debaty, możemy zorientować się kto z obecnych gości, reprezentuje właściwe nastawienie wobec tego tematu. A w studiu bogaty przekrój partyjny:

 

Tomasz Misiak – Platforma Obywatelska (oszust)

Janusz Piechociński – Polskie Stronnictwo Ludowe (plecie półprawdy)

Mariusz Błaszczak – Prawo i Sprawiedliwość (ściemnia)

Krzysztof Szamałek – Sojusz Lewicy Demokratycznej (kłamie jak pies)

 

Oraz Loża Ekspercka:

Ryszard Pazdan – Biznes Center Club (oszust)

Janusz Korwin Mikre (mówi prawdę)

Maciej Stryjecki – Fundacja na Rzecz Energetyki Zrównoważonej (oszust)

 

 

 

 

Dalej niestety nie mogłam tego słuchać, gdyż mogłabym uszkodzić ekran komputera, dlatego dalszych części, bardziej nerwowym nie polecam. Nóż sprężynowy się w kieszeni otwiera.

 

Jedyną normalną osobą, która nie owijała gówna w sreberka był Janusz Korwin Mikke. I tu wielki szacunek dla Pana Mikke za odwagę i prawdomówność oraz bezkompromisowość.

 

Jak więc widzicie,  ten Wasz PIS ukochany, znowu dał plamę, nie pierwszy i nie ostatni raz zresztą. To już wiecie chyba, czego możecie się spodziewać po Waszym wybawicielu narodu prezesie PIS-u.

 

 

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758