Bez kategorii
Like

G(l)anc pomada z zielonym sztandarem w tle

03/07/2017
2322 Wyświetlenia
1 Komentarze
11 minut czytania
G(l)anc pomada z zielonym sztandarem w tle

Na Onecie zaszła zmiana. Po latach wciskania Polakom antysemityzmu przyszła pora na antyislamskość.

0


GlancDziennikarka Onet.pl (????) Marta Glanc wali jak cepem po zatęchłych od nienawiści polskich czerepach:

 

Poznański imam myśli o ucieczce z Polski, grożą mu śmiercią. Apeluje do rządu: nie można walczyć o głosy, niszcząc innych !

(….)

Pierwszy raz o pogróżkach z imamem, który kieruje Muzułmańskim Centrum Kulturalno-Oświatowym w Poznaniu, rozmawialiśmy we wrześniu ubiegłego roku. Mówił wtedy o tym, że pogróżki on i jego rodzina dostają po każdym zamachu terrorystycznym.

.

– Jesteśmy atakowani przez media, poprzez internet, ludzie również do nas dzwonią. Uważają, że jesteśmy winni temu, co się dzieje – wyjaśniał. – Po każdym zamachu czujemy podwójny ból. Przez to, że ludzie giną oraz dlatego, że inni mają do nas o to pretensje. Musimy zrozumieć, że zamachy to część gry politycznej, religia islamu wykorzystywana jest przez wielu ludzi do osiągnięcia celów politycznych – podkreślał imam, który jest również przewodniczącym Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w RP. Wtedy jednak ani słowem nie wspomniał o tym, że mógłby opuścić Polskę, której jest obywatelem od 21 lat. To się jednak zmieniło.

.

Czarę goryczy przelało to, co właśnie przechodzi Youssef Chadid i jego rodzina. Kilka dni temu na prawicowych portalach pojawiło się nagranie, które zmontowano, używając m.in. zdjęć z jednego ze spotkań w poznańskim centrum. Wszystko opatrzone jest komentarzami anonimowego autora. Według niego, Chadid mówił w Poznaniu o pobieraniu podatku od niewiernych. – Ten pan prowadzi dżihad w Poznaniu w dwojaki sposób. Zgłasza na policję osoby, które ośmielają się kwestionować, że islam to religia pokoju – wskazuje autor. Następnie oznajmia, że imam tłumaczył w muzułmańskim centrum m.in. w jaki sposób niewierny musi płacić podatek, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo.

(…)

Wykład, którego fragment znalazł się w nagraniu, prowadził goszczący w Poznaniu mufti Ligi Muzułmańskiej Nedala Abu Tabaqa. Jak mówi nam Youssef Chadid, jego wypowiedź została wyrwana z kontekstu, a całość zmanipulowana w konkretnym celu.

.

To próba likwidacji każdego muzułmanina, który w Polsce mówi stop rasizmowi, stop nietolerancji, stop terroryzmowi. My, jako Liga Muzułmańska, jesteśmy za szanowaniem praw każdego człowieka. Chyba niektórym nie podoba się to, co mówimy. Jesteśmy otwarci, co pokazujemy, organizując m.in. wykłady, debaty czy dni kultury. Szanujemy każdego człowieka, bez względu na jego wyznanie, kolor skóry czy orientację seksualną – tłumaczy.

.

– Ten film to oszustwo i manipulacja. Ja się w nim nie wypowiadam. Sprawa jest już w prokuraturze. Mam nadzieje, że jeżeli w tym kraju jest jakieś prawo, doczekam się sprawiedliwości. Portale, które go zamieściły, to portale kryminalistów, którzy w ten sposób chcą mnie zniszczyć – dodaje wzburzony. Materiał, który szybko obiegł internet, spowodował falę nienawiści, która dotyka jego całą rodzinę.

.

– Dociera do mnie wiele gróźb, grożą śmiercią nie tylko mnie, ale także mojej rodzinie. Niektórzy chcą mnie deportować, ale nie wiem po co, ponieważ obywatelstwo polskie mam od 21 lat. Boję się, mam tutaj rodzinę, dzieci, przyjaciół. Zagrażają nam dzień i noc, chcą się nas pozbyć – mówi. – Oni chcą, żebym stąd wyjechał. Jeżeli tak się stanie, będę prosił o azyl polityczny w innym kraju. To nie będzie w porządku dla Polski. To kraj w środku Europy, który mówi, że jest demokratyczny, ale ja nie zostanę tutaj, skoro nie mam żadnych praw – zaznacza imam.

.

Prosi o zamieszczenie apelu do rządu, również w imieniu innych muzułmanów mieszkających w Polsce. – Apelujemy do rządu, aby był wobec nas litościwy. Teraz jesteśmy traktowani gorzej niż zwierzęta, a należy nam się szacunek jako ludziom. Ja wiem, że chodzi o politykę, że to walka o głosy, ale nie można wygrywać, niszcząc innych ludzi – kwituje.

.

http://poznan.onet.pl/poznanski-imam-mysli-o-ucieczce-z-polski-groza-mu-smiercia-apeluje-do-rzadu-nie-mozna/ne4pwlq

.

Jak wiemy islamiści szczególną atencją darzą zwierzęta na czele z psami i trzodą chlewną. Równie powszechne na całym świecie są protesty przeciw terrorowi muzułmańskich ekstremistów organizowane przez ich braci w wierze.

.

Nie słyszeliście o nich? Ja również nie, ale na pewno red. Glanc pospołu z poznańskim imamem Youssef ‘em Chadid’em wymienią ich dziesiątki, jeśli nie setki.

.

Wystarczy tylko poprosić.

.

Tymczasem nowe życie zyskuje w sieci książka czeskiego autora, mieszkającego od Praskiej Wiosny w Wielkiej Brytanii, Benjamina Kurasa – Jak zabić cywilizację (Jak zabít civilizaci, (Baronet, 2011, ISBN 978-80-7384-387-8; rozš. vyd. Eminent, 2015, ISBN 978-80-7281-500-5).

.

Autor podaje w niej prosty schemat przejmowania władzy przez muzułmańskie społeczności w Europie:

.

1. Radykalni muzułmanie przeprowadzają terrorystyczny atak sprowokowany „jakimś złem ze strony Zachodu”.

.

2. Umiarkowani muzułmanie dystansują się od tego i podkreślają, że chodzi o nieznaczącą radykalną mniejszość.

.

3. Ci umiarkowani muzułmanie poskarżą się na wzrastającą falę islamofobii skierowaną przeciw umiarkowanej większości i ostrzegają, że może to sprowokować dalszy terroryzm.

.

4. Mainstreamowi politycy z pomocą umiarkowanych muzułmanów w walce przeciw islamofobii zaprowadzą represyjne rozporządzenia ograniczające wolności nie muzułmanów.

.

5. Media , kultura i szkolnictwo zaprowadzą dobrowolną autocenzurę, aby nie były oskarżone o islamofobię i ksenofobię, z tego powodu policja, sądy i instytucje publiczne przestaną ścigać przestępstwa muzułmanów.

.

6. Umiarkowani muzułmanie , z zaufaniem nadmiernie tolerancyjnych nie muzułmanów, uzyskają większy wpływ na władzę, a nie muzułmanie się cieszą jak im się udaje zachować pokój.

.

7. Po okresie złudnego spokoju radykałowie przeprowadzą następny atak terrorystyczny.

.

8. Cały cykl się powtarza tylko za każdym razem o oktawę wyżej, czyli z większym naciskiem na walkę przeciw islamofobii i przyzwoleniem na większe wpływy umiarkowanym muzułmanom. Częstotliwość cyklów się zwiększa, przerwy między nimi zmniejszają się.

.

9. Po kilku takich cyklach nie muzułmańskie społeczeństwo skonstatuje, albo nawet tego nie zauważy, że praktycznie przekazała władzę umiarkowanemu islamowi.

.

10, Radykalni muzułmanie przejmą władzę od umiarkowanych muzułmanów i islamizację dokończą w tradycyjnym stylu represji, masakrowania i zniewolenia nie muzułmanów.

 .

Tymczasem Europa (na szczęście tylko tzw. stara Unia) robi, co może by opisany wyżej proces przyspieszyć.

.

W opublikowanym 10 grudnia 2010 roku raporcie OBWE poświęconym nietolerancji wobec chrześcijan podano ponad 200 zarejestrowanych przypadków nietolerancji, dyskryminacji i przestępstw kryminalnych wymierzonych w europejskich chrześcijan (głównie katolików).

.

Istnieje tendencja do wykluczania chrześcijaństwa z życia publicznego. Np. usuwa się z debaty publicznej głosy chrześcijan, którzy wyraźnie określają swój światopogląd. W przestrzeni publicznej tendencyjnie likwiduje się chrześcijańskie symbole religijne. Ogranicza się prawa wierzących, jeśli chodzi o społeczny wymiar wolności religijnej. W mediach, w tym w literaturze i w filmie, prezentuje się negatywne i zniekształcone stereotypy wyznawców Chrystusa. Także we współczesnej sztuce ukazywane są obrażające uczucia religijne prace artystyczne.

.

We Francji liczba ataków na kościoły i miejsca chrześcijańskiego kultu od 2008 roku wzrosła aż o 245%.

Jednocześnie notuje się spadek liczby ataków wymierzonych w społeczność islamską o ponad połowę (58%) i to przy dramatycznie wysokim napływie islamskich „uchodźców”.

.

Stara Europa wytworzyła pustkę ideową i nie ma nic do zaoferowania w zamian napływającym rzeszom.

Poza pieniędzmi, które oni i tak traktują jako dżizję, czyli podatek nakładany na niewiernych w islamskich krajach.

.

Przejęcie władzy przez islamistów będzie oznaczało w bliskiej perspektywie krach gospodarczy Zachodu i powstanie kalifatu za Odrą.

.

Być może wtedy żartobliwie rzucone przeze mnie hasło Nowej Osi (KWaMać – Kijów-Warszawa-Moskwa) stanie się ciałem.

.

https://3obieg.pl/bitwa-pod-gora-megiddo

.

No i wtedy będziemy musieli otworzyć się na uchodźców.

.

Na szczęście Niemcy i Francuzi chcą pracować.

.

3.07 2017

.

.

.

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758