POLSKA
Like

Geneza i współczesne źródło mitologii „antysemickich prześladowań ’68”. cz. VI

12/06/2018
1477 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
Geneza i współczesne źródło mitologii „antysemickich prześladowań ’68”. cz. VI

Antypolska mitologia marca’68.   Część VI   Utajnienie populacji żydokracji.pl   Tak w części V-tej doszliśmy  praktycznie prawie do wskazania beneficjentów a tym samym sprawstwa owej antypolskiej mitologii:„o rzekomym przepędzeniu niemal całe ówczesnej j populacji Żydów z Polski”: to żydokracja II PRL, która od 04.06.89 zastąpiła żydokomunę I PRL! Pierwszym celem obecnego propagowania tego antypolskiego kłamstwa o przepędzeniu Żydów z Polski w1968r  jest utworzenie fałszywego mniemania wśród ogółu Polaków , że tzw. Żydów  w III RP praktycznie prawie nie ma.  I z tego powodu w żadnym razie  nie mogą stanowić uprzywilejowanej etnicznej kasty. Temu  samemu celowi służy nadal funkcjonujący, defacto okupacyjny dekret, pRezydenta B. Bieruta o zmianie nazwisk i bezprawnym nadaniu polskiego obywatelstwa  wszelkim sowietom -utrwalaczom PRL[1]. Dodatkowo doszła od […]

0


Antypolska mitologia marca’68.

 

Część VI

 

Utajnienie populacji żydokracji.pl

 

Tak w części V-tej doszliśmy  praktycznie prawie do wskazania beneficjentów a tym samym sprawstwa owej antypolskiej mitologii:„o rzekomym przepędzeniu niemal całe ówczesnej j populacji Żydów z Polski”: to żydokracja II PRL, która od 04.06.89 zastąpiła żydokomunę I PRL!

Pierwszym celem obecnego propagowania tego antypolskiego kłamstwa o przepędzeniu Żydów z Polski w1968r  jest utworzenie fałszywego mniemania wśród ogółu Polaków , że tzw. Żydów  w III RP praktycznie prawie nie ma.  I z tego powodu w żadnym razie  nie mogą stanowić uprzywilejowanej etnicznej kasty. Temu  samemu celowi służy nadal funkcjonujący, defacto okupacyjny dekret, pRezydenta B. Bieruta o zmianie nazwisk i bezprawnym nadaniu polskiego obywatelstwa  wszelkim sowietom -utrwalaczom PRL[1]. Dodatkowo doszła od 1990 r, służąca także zachowaniu   anonimowości prawdziwego pochodzenia poP-ów  już w ich  3-cim pokoleniu i utrwaleniu ich władzy owa antydemokratyczna i kryptorasistowska tzw. „Ustawa o ochronie (ICH danych pełniących publiczne funkcje) danych osobowych”!

Ustawa ,która w UE- miała służyć   ochronie danych osób prywatnych przed wścibstwem i kryminalnym wykorzystaniem danych ogółu obywateli ze strony urzędniczej nomenklatury.  W kolonizowanej Polsce zrobiono to odwrotnie do deklarowanego tytułem celu .W uchwalonej przez sejm II PRL  wersji ustawy o ochronie danych osobowych, wersja .pl tylko nie służy ona wcale temu co w ma w nazwie  ,lecz jest dokładnie odwrotnie! Dane osobowe ogółu Polaków są wymieniane dowolnie i przepływają między wszelakie instytucje tak państwowe jak i prywatne. Natomiast dane osób piastujących wszelkie stanowiska publiczne obejmuje owa ścisła ochrona danych osobowych. Ochrona taka niczym ta, jaką stosuje państwo wobec agentów własnego wywiadu. A przecież  urzędnicy Państwowej Komisji Wyborczej ,posłowie, sędziowie, , burmistrzowie, komendanci Policji, kierownicy urzędów, rektorzy uczelni  itd.  to nie są i nie powinni być tajni agenci! No chyba że nadal traktowani są przez  swych prawdziwych zwierzchników nada jako sowieckie szpiony.

W rzeczywiście suwerennym demokratycznym kraju są i powinny być osoby publiczne, co najmniej wybieralne  i wiedza o nich kim naprawdę są ,z tym kim byli ich przodkowie trzy  pokolenia wstecz, powinna być publicznie każdemu obywatelowi dostępna! I dopiero wtedy, tj od spełnienia tych warunków zaczyna się  tworzenie  demokracji!

Jeżeli dana  społeczność powiatu miasta , okręgu będzie chciała na stanowisku publicznym obywatela z sowieckim, amerykańskim, ubeckim, niemieckim,  czy żydowskim, a może jednak polskim   pochodzeniem ,to niech to będzie jej świadomy wybór. Ale jeżeli za tym idzie fałszywy życiorys,  brak wiedzy o faktycznym pochodzeniu i „dokonań” dziadków i rodziców w PRL i nadal  ICH pochodzenie pozostaje utajnione, a tym samym kim naprawdę są ,  to nadal mamy radziecki model „demokracji”. I taki właśnie sowiecki model demokracji tak „rosyjskiej” i „białorusko- ukraińskiej” , jaki obowiązuje w Polsce od referendum’46 po co najmniej wybory samorządowe, jakie  nadchodzą w 2018r…!

 

Wspomniane na wstępie Dekret Bieruta, antysemicka Mitologia marca ‘68  plus  na odwrót do nazwy stosowana tzw. Ustawa o ochronie danych osobowych mają za zadanie stworzyć poczucie wśród ogółu Polaków  ,że jeżeli nawet  „jakoweś  Żydy” są ,to jest to wyłącznie jest to jakaś mała grupa żydów religijnych chasydów -nie parających się ani władzą ani polityką, co najwyżej (nie wiedzieć czemu?!) darmowym przejmowaniem kolejnych nieruchomości w intratnych punktach w Polsce i arcyszczodrze im przyznawanych dotacji rządowych”! To blokowanie dostępu do wiedzy że ci pejsato –jarmułokowi, to wbrew  państwowej propagandzie,  to zdecydowana mniejszość w stosunku do tych całej populacji potomków Judejczyków sowieckiego nadania, to już rozbija się o rasistowską tzw. Ustawę o danych osobowych ! Że te dotacje większości  przejmują bynajmniej nie owi przeżyli niemiecką okupację religijni chasydzi czy ich potomkowie, ale 3 i 4 pokolenie (post?)komunistycznych  kreatur gnieżdżących się  wielopokoleniowo w instytucjach państwowych, na uniwersyteckich etatach profesorskich,  w „żydo-lewako- masońskich  ” fundacjach- to już nie każdy Polak musi wiedzieć! A jest jeszcze gorzej…

Dlatego zarówno z nakreślonych w części pierwszej cyklu tak, pierwsza wersja „izraelsko-lewako -opozycyjna” o polskim sprawstwie „emigracji prześladowanych żydów’68” jak i wersja pis-owska o sprawstwie „komunistycznym” ,wbrew pozornym różnicom mają ten sam za cel: utworzenie propagandowego kamuflażu wśród ogółu Polaków , że tzw. Żydów  w III RP praktycznie prawie nie ma.  I że w żadnym razie  nie stanowią dotąd uprzywilejowanej etnicznej kasty. Kasty etnicznej,  która defacto  trzymała władzę poprzez wszystkie lokowane w Warszawce, rządy zarówno I-szej, jaki i po 1990r, w II- giej PRL . Trzyma praktycznie wszędzie, gdzie jej sprawowanie stwarza wymierne korzyści korupcyjno lichwiarskie owym poP-om ją trzymającym.

Wspomniane na wstępie działania razem wzięte z propagowaniem antypolskiej mitologii o rzekomym przepędzeniu mniejszości żydów z Polski w 1968, włącznie, mają

-po pierwsze – projektując fałszywy wizerunek rzekomo polskiego pochodzenia, trzymających  władzę „elit” tworzyć dla tubylców (rdzennych Polaków) kamuflaż dla istniejącego stanu faktycznego.

-po drugie  -obecnie główny, owych działań , to ukrycie rzeczywistej wielkości populacji owej mniejszości a tym samym stopnia zdominowania przez nią zarówno struktur państwa, wszelkich koncesjonowanych intratnych branż i zawodów, jaki uprzywilejowania ponad owym restrykcyjnym tzw. prawem,  jakie bezwzględnie ma obowiązywać wyłącznie nas -białych murzynów -czyli rdzenną polską większość w  kraju. Tymczasem ONI postawili się  ponad owym okupacyjnym ukazodastwem. ICH ono w sensie odpowiedzialności karnej praktyczne nie dotyczy. Od zbrodni ubeckich, sądowych, grudnia 1970, stanu wojennego, jak sprawców wszystkich (!) afer, z bagsikiem i gąsiorowskim Art.B na starcie, po Amber gold włącznie, wreszcie jako ewidentnych sprawców śmiertelnych wypadków drogowych i seryjnych samobójców itd. ,itd. Nikomu z NICH za jawny bandytyzm i dokonane zbrodnie włos z głowy od ustania akcji ofensywnych  podziemia niepodległościowego w Polsce nie spadł głowy !

To był pierwszy cel mitologii „emigracji prześladowanych żydów’68”. Na starcie w II PRL chodziło IM  tylko o zachowanie dotychczasowego uprzywilejowanego status quo :„aby (Żydom) nadal było, tak jak dotąd ( w PRL) było”!

Oto prawdziwa pierwotna rola owej Mitologii’68 o „polskim antysemityzmie”  skutkującej   „ wypędzeniem wszystkich Żydów z Polski”, w wersji  tej spreparowanej w kraju. Ale wraz z lawinowym  wzrostem tej populacji w Polsce  powielaniu owej mitologii  przyświeca już nowa rola …

 

Koniec części szóstej

Eugeniusz Kościesza

[1]  nadal obowiązujący i nielegalny wg prawa polskiego (!)  Dekret pRezydenta  na Polskę B.  Bieruta z dnia 10 listopada 1945r o zmianie, ustalaniu imion i nazwisk. Dziennik Ustaw nr 56 poz. 310. Stosowany m.in. jako legalizator współczesnej akcji rządowej II PRL prowadzonej ogólnoświatowo : „polski paszport i polskie obywatelstwo dla każdego Żyda” (patrz Antypolska mitologia marca’68 część IV)

0

Kościesza

Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich bez zmiany treści . Nie wyrażam zgody na żadną inną „ochronę praw autorskich” moich publikacji w Internecie.

73 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758