Media Watch i recenzje
Like

Gender trzon Polskiej kultury

06/02/2015
697 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Gender trzon Polskiej kultury

Sam tytuł doprowadza mnie już do czarnej rozpaczy. Polska przyjęła konwencje wprowadzająca gender. Jak to możliwe? Ja się pytam, ale odpowiedzi na pytanie nie trzeba szukać daleko. Naszym krajem rządzi banda kompletnych matołów. Nie potrafią się sprzeciwić, ani jasnym okiem spojrzeć na rzeczywistość.

0


Stop Gender-400x0

Największym brakiem mózgu w sejmie wykazał się Artur Nowak-Fara, który stwierdził podczas trzeciego czytania posiedzenia, że „cudowne” gender stanowi trzon polskiej wiary, tradycji i kultury. Jeśli nasza kultura to homoseksualizm, deprawacja dzieci, wszelkiego rodzaju zboczenia z trupami, drzewami i zwierzętami, i inne takie, to ja się pytam w jakim świecie my żyjemy? O ile mi dobrze wiadomo nasze tradycje wywodzą się z chrześcijaństwa, a o żadnych zboczeniach nie ma mowy.

Nie rozumiem też myślenia polityków. Czy oni nie mają rodzin i dzieci, wnuków? Czy ich wiara jest już tak głęboko zakopana, a sumienia zagłuszone? Odpowiedź brzmi: jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Unia Europejska da sporą sumę pieniędzy za wprowadzenie gender. Oczywiście oficjalnie się o tym nie mówi, ale i tak wszyscy o tym wiedzą.

Chciałabym zobaczyć listę, kto dokładnie oddał głos za. Zadałabym im pytanie: czy mają chociaż odrobinę wyobraźni! Już nie mówię o uczuciach, bo to inna kwestia. Gdyby przez chwilę pomyśleli, że to ich dzieci będę musiały oglądać i uczyć się o tych wszystkich okropnościach, może coś by się ruszyło w ich maleńkich makówkach.

W sumie to nie ma co się denerwować, ani rozpaczać. Unia Europejska nie będzie trwała wiecznie. Patrząc na ich działania, to można rzec, że już niedługo będzie jej definitywny koniec.

0

Biedniutki

Praktykująca katoliczka, studentka dziennikarstwa, Nie lubi marudzenia i zrzędzenia, woli odkrywać u ludzi pozytywne cechy bardziej niż negatywne. Lubi być w centrum uwagi, ale nie jest natrętna. Nie cierpi się kłócić i porównywać do innych. Mimo że mówi o sobie BIEDNIUTKI wcale się tak nie czuje, a raczej jest szczęśliwa :)

2 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758