Bez kategorii
Like

Gdyby to zrobił ksiądz

12/01/2013
316 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Pedofilia odrażające przestępstwo seksualne budzi powszechne oburzenie. Wydaje mi się , że jednak występuje relatywizm , inny jest wydźwięk gdy takiego czynu dopuści się ksiądz a inny gdy np. ktoś z kręgu artystów.

0


Pedofilia jest obrzydliwym i okropnym przestępstwem.  Wiedzą o tym nawet przestępcy, ludzie z wieloletnimi wyrokami. W kodeksie więziennym skazany za pedofilie ma przechlapane i musi być chroniony przez  straż więzienną. Wszyscy , którzy popełnia takie przestępstwa zasługują na wysokie wyroki . Jeżeli takie przestępstwo popełni ksiądz to obwiniany jest za nie  cały kościół katolicki a nie konkretna osoba ( ksiądz ). Są jednak odstępstwa w tym potępianiu. Podam dwa przykłady

 

http://film.interia.pl/wiadomosci/plotki/news/jimmy-savile-200-przestepstw-seksualnych,1882188,2371

Gwiazdor  BBC, Jimmy Savile  dopuścił się ponad 200 przestępstw seksualnych w tym 34 gwałty. Jakąż kreaturą musiała być ta postać skoro dopuścił się przestępstwa seksualnego nawet w hospicjum. Smaczkiem tej sprawy jest fakt , że o jego skłonnościach wiedzieli niemal wszyscy. Czy BBC podobnie jak kościół katolicki zapłaci ofiarą za czyny swojej gwiazdy ?

Inny gwiazdor Roman Polański zgwałcił 13 latkę. Ponieważ rozumienie prawa w USA jest inne , stąd do dzisiaj Polański unika USA jak ognia. Wie , że tam nie ma rozgrzanych sędziów , a są  rzetelni  fachowcy. W przypadku Polańskiego zastosowano metodę , którą rozsławił  sędzia nijaki Tuleya , która brzmi : nie jest winny ten co bierze łapówkę , ale ten co go złapał , w przypadku Polańskiego nie jest winny gwałciciel , ale gwałcona 13 letnia dziewczynka.

Relatywizm jest immanentną cechą elit III RP, a bardziej po Polsku, ich zasadę jest„ co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie” 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816