Komentarze dnia
Like

Gdańsk obala system- manifestacja przedwyborcza

22/05/2015
556 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Gdańsk obala system- manifestacja przedwyborcza

21. maja odbyła się w Gdańsku manifestacja pod hasłami: „Bronisław? Nie dziękuję” oraz „Gdańsk obala system”. Był to ostatni, przed drugą turą wyborów, głos gdańskich środowisk patriotycznych, sprzeciwiających się recydywie rządów obecnego prezydenta i jego towarzyszy z Platformy Obywatelskiej.

0


Gdańsk obala system

 

Zgromadzenie rozpoczęło się o godz. 17.00 pod pomnikiem Jana III Sobieskiego na Targu Drzewnym. Jednym z głównych mówców był Przewodniczący Ligi Obrony Suwerenności Wojciech Podjacki. Wygłosił on płomienne, antysystemowe przemówienie, w którym napiętnował rządzący dziś w Polsce „układ zamknięty. Wyrażając poparcie dla Andrzeja Dudy zaapelował też o pełną mobilizację i wzięcie udziału w ostatnim etapie wyborów, które mają wielkie znaczenie dla przyszłego kształtu naszego państwa.

 

Po wygłoszeniu przemówień, rozpoczął się przemarsz pod Pomnik Poległych Stoczniowców, gdzie około godz. 19.00 manifestacja została zakończona. Wzięło w niej udział ponad 100 osób, wśród których znaleźli się przedstawiciele LOS, Prawicy RP, Klubów „Gazety Polskiej”, PiS, środowisk wspierających w wyborach Grzegorza Brauna oraz środowiska Pro Life.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

251 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816