SPOŁECZEŃSTWO
Like

Gadopodobni

29/10/2016
1127 Wyświetlenia
8 Komentarze
10 minut czytania
Gadopodobni

Kiedy parę dni temu przeczytałam informację o śmierci w Warszawie, w lipcu tego roku, Maxa Spiersa, pomyślałam,że zamordowano kolejnego, który miał niezbite dowody na istnienie tego “szitu” spod znaku złotego cielca.

Jak to się dzieje, że w jakiś niepojęty sposób czujemy się bezsilni wobec faktu, że parę tysięcy nieludzkich bandytów, trzyma za pysk ponad 7 miliardów mieszkańców naszej pięknej planety.

0


cyt:
“Jego zdaniem grupa najmożniejszych i najbardziej wpływowych rodów stara się zaprowadzić na Ziemi nową formę totalitaryzmu. Twórcy NWO stawiają na eugenikę i transhumanizm, pragnąc powołać do życia nową, doskonalszą rasę, wzorując się na III Rzeszy. Nowy ustrój, w którym pierwsze skrzypce grają m.in. Rotszyldowie i Bushowie, zwany był przez Spiersa IV Rzeszą.”
http://strefatajemnic.onet.pl/newsy/dwa-miesiace-temu-zmarl-w-warszawie-tropil-spiski-mowil-o-nwo/fsxsjx
Nazywał ich “gadopodobni” a Rothschildów zaliczał do tzw.”przebiegłych przedwiecznych czarodziei” którzy stoją jeszcze wyżej od tych pierwszych.
Jeśli był taki smieszny i opowiadał bajki to może jednak nie do końca, skoro się bał i obawiał tego przyjazdu do Warszawy, może miał dowody i komuś wcale do śmiechu nie było…
Dlaczego przyjechał do Polaków przedstawić nam swoje dowody?
Może dlatego, że nie uważał nas za durny naród, może zapamiętał jak to dzięki naszej młodzieży w 2012 roku wstrzymano ratyfikację ACTA.
To właśnie w Polsce zaczął się najmocniejszy i najbardziej skuteczny sprzeciw. Te demonstracje były pokazywane wszędzie i przez wiele dni, tylko “zapomniano” nam to wtedy przekazać. Oglądałam info na innych stacjach tv nie tylko europejskich, te demonstracje, pokazywano niemal na całym świecie… “kto nie skacze ten za Acta!!”.. to było 4lata temu i już wtedy przebąkiwano o szykowanych nam przez “gadopodobnych” innych umowach, właśnie o CETA i TTPiP.
Moim zdaniem to wszystko wiąże się w całość, ponurą globalistyczną całość niestety.
Jeśli bowiem ONZ radzi nad depopulacją ludzkości to coś jest na rzeczy chyba?
Jeśli Rada UE nakazuje swoim członkom zmianę prawa chroniącą środowiska homoseksualne kosztem ochrony praw rodziny a w brytyjskich i francuskich społeczeństwach zakazuje się używania słów mama i tata bo rodzina może istnieć bez nich, (przecież rodzice to może być tata z tatą albo mamusia z mamusią) to coś jest nie teges raczej…
Wybory w USA dadzą odpowiedź czy wygrali gadopodobni czy ludzcy? Niekoniecznie, bo może grają wszyscy po tej samej stronie…
A na naszym polskim podwórku?
Jeśli posłowie i posłanki “dobrej zmiany” tak bardzo katoliccy i wybrani przez ten ciemny katolicki elektorat głosują przeciw całkowitemu zakazowi aborcji rączka w rączkę z tą obrzydliwą i skorumpowaną opozycją a nowy premier Morawiecki wraz z resztą rządu są za CETA i TTPiP również łapka w łapkę ze swoimi wrogami politycznymi, to nie jest to przypadkiem czyste oszustwo?
Po co hasła o odbudowie polskiego przemysłu jeśli oba te stowarzyszenia służą korporacjom światowych banksterów i mają być ponadnarodowe?
A jeśli konflikt światowy jest już postanowiony? To w końcu załatwi problem depopulacji a w/w banksterzy staną się jeszcze bogatsi i wreszcie oddadzą pokłon złotemu cielcowi…
Wszędzie, na giełdach, w mediach trwa od miesięcy przerażający szum medialny. Nie wstydzą się już pisać o tym jawnie, już nie kłamią. Otwierając TV czy internet czuje się już tą atmosferę konfliktu światowego… hamulce puszczają.
Co ciekawe, pytanie nie brzmi czy wybuchnie konflikt światowy tylko kiedy. Nie krępują się w ogóle, nie uspakajają już ludzi… po co. Oni karzą nam się przyzwyczajać do tej myśli! Nie ma znaczenia, że ani w USA ani w Rosji ani nigdzie na świecie nie ma takiej woli wśród ludzi. Bezczelnie piszą o interesach globalistów i o tym, że musi nastąpić przetasowanie, nowe otwarcie!! niech ich szlag!!!
Tych parę tysięcy nieludzkich bandytów rozdaje już karty, analizuje nowy podział świata po konflikcie kiedy zostanie nas .. ludzi, ilu?
Ilu zostanie Polaków? bo szczerze mówiąc świat niewiele mnie obchodzi, podobnie jak my nie obchodzimy świata niestety…
cyt:
“A gdzie Polska? Tam, gdzie tkwi od czasów Mieszka I. Na newralgicznej z powodów geopolitycznych równinie (no, prawie równinie), brama z Rimlandu do Heartlandu, która sprawia, że wszystkie europejskie wojny się przez nas przewijają. Teraz też nie będzie inaczej. Jeśli Stany Zjednoczone, prorokuje Bartosiak, będą przegrywały z Chinami, to zrobią wszystko, aby dogadać się z Rosjanami. Na co Rosjanie zresztą grają: zbyt słabi na to, żeby być ich, czyli Kraju Środka, pełnoprawnym partnerem, ale na tyle duzi i mądrzy, aby kombinować. Jedną z opcji, jakie można sobie wyobrazić, jest to, że tracący grunt pod nogami jankesi przybiegną do Moskwy robić nową konferencję pokojową. Taką drugą Jałtę, po której może już nas nie być.”
http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/893390,czy-grozi-nam-wielkie-bum-iii-wojna-swiatowa-juz-trwa.html
To jak? Lepiej niech wygra Hilaria czy Trump? Ta pierwsza wprost pali się do wojny z Rosją, ten drugi do porozumienia z nią.
Oba scenariusze oznaczają dla Polski zagładę, do czego więc tak podskakujemy jak pajacyki? Obserwując naszych polityków, którzy coś bredzą o ochronie polskich interesów czy polskiej niepodległości czuję się zażenowana.
Kłócimy się w rodzinach czy wśród przyjaciół nawet. Na kogo liczymy krytykując powstania w których nie braliśmy udziału, analizując poczynania w historii z którymi się nie zgadzamy. W wyniku tych często błędnych decyzji jednak przetrwaliśmy.”Póki my żyjemy” jeszcze jest aktualne ale ponad 2 miliony dało sobie spokój i wyjechało a teraz ponad 2 miliony Ukraińców ku uciesze rządzących wypełniło lukę po nich… naprawdę jest się z czego cieszyć…
Dlaczego wobec niemal pewnego konfliktu światowego ani słowem nie mówi się o przywróceniu poboru do wojska, obrona terytorialna pozostaje jedynie coraz cichszym newsem w stylu – “wicie-rozumicie” a najważniejszym problemem jest to komu ona ma podlegać, ministrowi-cywilowi czy wojskowym strukturom.
Dlaczego będąc tak doświadczonym przez sąsiadów, osamotnionym a w końcu zdradzonym przez sojuszników w ostatniej tylko wojnie, ufamy im znów, zatraciliśmy instynkt?
Dlaczego nie naśladując najnowszego z tych “sojuszników”, tego od “rezania Polaków” wiedząc o jego pretensjach terytorialnych i ok.250 tys. armii udajemy, że nic nam nie grozi?
U naszych “kochanych sąsiadów” wydaje się pozwolenie na broń w ciągu 5 dni a ponad 2 miliony już ją posiadało wg danych za zeszły rok. To stanowczo więcej niż  w 1943r.  na Wołyniu, tam wystarczyły noże, pałki i siekiery…
Pytam się kto odpowie za następny pogrom bezbronnej Polski i ofiary? Jak nazwać nieodpowiedzialne postępowanie, które po zlikwidowaniu poboru do wojska czyni nas bezbronnymi a wzywa do Polski obce armie? Kogo chcemy sprowokować?
Kto nas obroni, jeśli prowokacja się uda? Te 800 żołnierzy amerykańskich? a może helikoptery polsko-ukraińskie?
Chciałabym uwierzyć, że gadopodobni przegrają, pytanie czy “przebiegli przedwieczni czarodzieje” również.
Całym sercem jestem za ludźmi…

 

 

Źródła:
http://www.opoka.org.pl/biblioteka/P/PS/idziemy200949_gorny.html
http://wpolityce.pl/polityka/159436-francja-zakaze-uzywania-okreslen-ojciec-i-matka-ministerstwo-sprawiedliwosci-juz-przygotowuje-projekt-ustawy
http://www.defence24.pl/460428,batalion-armii-amerykanskiej-w-orzyszu-ponad-800-zolnierzy-z-usa
https://goniec.com/component/k2/7766-swiat-przeciw-acta-zaczelo-sie-w-polsce
https://pl.wikipedia.org/wiki/Si%C5%82y_Zbrojne_Ukrainy
http://www.rp.pl/artykul/1204315-Ukraina-legalizuje-bron.html#ap-1

Inne zapisy autora:

0

Anna Słupianek
Anna Słupianek

111 publikacje
102 komentarze
 

 1. Avatar Dzezik

  Czy Naprawdę? Reptilianie zaplanowali nam wojnę? i tak czy siak ona będzie. Poczytajmy więc Dawida Icke głownego specjalistę od Reptilian. On akurat twierdzi, że ich głównym zadaniem jest utrzymywanie ludzkości na niskim poziomie świadomości aby manipulowac ludzkością. Ale widzi też szansę, widzi przebudzenie w ludzkości.
  Ja ignoruję takie spiskowe teorie, ale paradoksalnie mam dokłądnie to samo spostrzeżenie co do stanu świadomości przeciętnego człowieka oraz ludzkości jako całości.
  Głównym hamulcowym są religie monoteistyczne w stylu judaizm, islam czy katolicyzm.
  to one ponoszą winę za utrzymywanie ludzkości w ciemnocie.
  wedle tej teorii reptilianie są po stronie boga a prawdziwe światło niesie lucyfer czyli szatan,
  to raczej zła teoria. szatan to tylko narzędzie, dlaczego kultury wschodu maja jing i jang albo shiwe wishnu i brahmana ale bez wskazywania kto jest dobry a kto zły
  a my tu na “zachodzie” mamy boga i szatana i powiedziane mamy kto jest cacy a kto be.
  to zaburzenie symetrii jest najwieksym błędem. i bóg i szataan powinni miec tą samą wagę, każdy z nich odpoiada za wazną cząstke naszej natury i poprez ukrywanie szatana stoimy w miejscu. to nie jest tak bóg dobry a szatan zły. to klamstwo. szatan oznacza oświecenie dostęp do pełnej wiedzy złej i dobrej i pozostawia człowiekowi wybór, ale bóg nie wierzy w człowieka i boi się że pójdzie on złą drogą jesli zdobędzie pełną wiedzę od szatana, bóg chce trzymac ludzkość w nieswiadomości w posłuszenstwie bo uważa że wie co jest dla człowieka dobre.
  to jest samospełniające się zyczenie, ci ludzie którzy dotarli do szatana z reguły odkrywaja prawdę i bardziej fascynuje ich ta mroczna część ukrywana przez boga, zakazany owoc kusi. to jest błąd.
  możan sobie wyobrazic boga i szatana jako istoty wyższe z innego świata które dały nam mze życie a może tylko wiedze i początek kultury, bóg uważa ludzi za prymitywnych i chce się nimi opiekować, dbać aby sobie nie zrobili krzywdy, a diabeł twierdzi, że ludzi są prawie tak mądrzy jak bóg i diabeł i zasługują na pełną wiedzę, bóg się martwi, że to ludziom zaszkodzi i sami się unicestwią, a diabeł twierdzi, ze skoro mają się unicestwić to pewnie nato zasłużyli, ale to oni (czyli my ludzie) mamy zdecydować a nie bóg.
  taki jest oryginany podziala na boga i szatana, kościół katolicki to wszystko przekręcił.

  jak to się ma do reptilian o których pisze autor? ja uważam, że reptilianie to raczej potomkowie dawnych bogów, czyli tej częsci która chce kontrolowac ludzkość, potomkowie szatana już dali za wygrana i opuścili Ziemię kibicują nam z daleka. to oczywiście duze uproszczenie bo w bu obozach są frakcje a moze istnieje trzeci obóz?
  tak czy siak we wszystkch tych teoriach ludzkośc jest pod kontrolą jakieś wyższej siły.
  ja osobiście lubię te teorie, ale uważam, że są nieistotne i zbyt fantastyczne
  jedno jednak jest pewne, przemiana świadomości na poziomie ludzkości musi nastąpić,
  mam nadzieję, że uda się to bez kataklizmu w stylu wojna.
  wojna to słaby sposób na oddzielenie umysłów słabych od silnych
  wirusy zabijająa raczej słabych fizycznie a nie umyslowo
  co zabija wybiórczo w zależności od stanu umysłu? idea.
  co zrobić aby ludzi pozabijali się w imię jakiejś bezuzytecznej idei?
  moze wojna religijna, niech sie katole wytłuką wzajemnie z muzułmanami
  poziom swiadomości ludzkości wzrośnie, bo wyznawcy prymitywmych religi bedą się tłuc wzajemnie. czy ktoś az tak bezwzględnie nami rozgrywa?
  to co się dzieje na świecie wyglądaa na bardziej skomplikowaną rozgrywkę.
  nie mozna zapomniec o globalnym ociepleniu i o przeciw skutecznym próbom zapobieżeniu.
  globalne ocieplenie a raczej globalne zmiany klimatu sa faktem
  ale naiwna wiara że człowiek za nimi stoi i że człowiek może je powstrzymac powoduje ogromne szkody, zamiast przeznaczac miliardy i biliony na przygotowanie się do nieuniknionych zmian, zamiast budować tamy (n.p zamknąc Bałtyk) , przesiedlać miasta, i inne to my wydajemy biliony na bezsensowną walkę z wiatrakami.
  czy za tym ktoś stoi czy to taka ludzka głupota? jedno i drugie, to wielka głupota, która przynosi elitom ogromne zyski, kosztem relatywnie małych strat całej ludzkości.
  Noe zbudował arkę, a nie zbierał przez 100 lat podatki na zbudowanie maszyny do odstraszania chmur, czy ludzkość cofnęła się w rozwoju?

  0
  • “. to nie jest tak bóg dobry a szatan zły. to klamstwo. szatan oznacza oświecenie dostęp do pełnej wiedzy złej i dobrej i pozostawia człowiekowi wybór, ale bóg nie wierzy w człowieka i boi się że pójdzie on złą drogą jesli zdobędzie pełną wiedzę od szatana, bóg chce trzymac ludzkość w nieswiadomości w posłuszenstwie bo uważa że wie co jest dla człowieka dobre”

   Jesteś satanistą czy brałeś coś? :))

   0
 2. Avatar ROZUM !

  To nie religie są złe tylko brak rozumu ! Katolicyzm jest super ale trzeba mieć rozum, zresztą katolicyzm to podkresla, dlatego św. Tomasz z Akwinu jest tego dowodem i powinien być rozumiany przez wielu, a nie jest, ale po co mam tłumaczyć coś komus, kto jest pod silnym wpływem propagandy antyreligijnej ?! Mamy być matołami i religijno duchowymi ignorantami, to jest wlaśnie filozofia istot duchowych reptilian, ich pomocników NWO !

  0
 3. Avatar szok

  w temacie oblukajcie to
  Dostawali w głowę, byli kasowani i przymuszani – Polska w szponach NWO
  https://www.youtube.com/watch?v=4BXpGnl9bns

  0
 4. Avatar gola.dupa.folksdojcza

  A żeście się obudzili, 100 lat za murzynami? czy chlaliście ze dwa lata non stop?

  0
 5. Avatar gniew

  Szczęść Boże. Czuwajcie abyście nie pobłądzili ! Tam gdzie jest Maryja nie ma szatana” https://www.youtube.com/watch?v=ROGscfbAh3g
  pozdrawiam gniew

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816