Globalnie i Lokalnie
Like

Führer SPD Schultz znowu żąda korytarza do Polski, jak Adolf….

07/01/2018
966 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Führer SPD Schultz znowu żąda korytarza do Polski, jak Adolf….

Herr Szajse, pardon Schulz, przymusza nas do sprzedaży wiązanej. Żąda jak Adolf otwarcia korytarza z Niemiec do Polski tym razem dla migrantów Islamskich, nazywając go teraz “korytarzem humanitarnym”.

0


Nieudacznik Schultz, który jak nasz Petru nie potrafi zarządzać własną neonazistowską partyjką SPD, bezczelnie usiłuje dyktować Polsce oraz Węgrom warunki członkostwa w Unii Europejskiej.

„Wodzą nas za nos. UE jest wspólnotą prawa, a nie supermarketem, w którym każdy wybiera to, co mu pasuje”. Mlaskotał pod nosem Martin Schulz.

Prawda jest taka, że pełnoprawnych członków wspólnoty europejskiej a to Niemcy usiłują dawać na prztyczki w nos przy tym wodząc nas na sznurku.

Niemcy ograniczą swoje wpłaty do przyszłego budżetu Unii Europejskiej, jeżeli kraje korzystające z funduszy, takie jak Węgry i Polska, nie pomogą w rozwiązaniu kryzysu migracyjnego mówił Schulz.

Czyli przymusza nas do sprzedaży wiązanej. Do  nie swoich pieniędzy usiłuje dokleić jakieś łajzy zwane ” uchodźcami”, których Niemcy zaprosili do siebie nikogo o zdanie nie pytając, a teraz tych, co są dla nich nieprzydatni, usiłują dołożyć jako bonus w handlu wiązanym. Takie praktyki są zabronione.

A jeśli według indywidualnego uznania jakiegoś kraju członkowskiego Unii można ograniczyć wpłaty do przyszłego budżetu Unii Europejskiej, to i Polska może ograniczyć swoje spłaty w takim samym stopniu, w jakim ograniczony zostanie należny nam udział w budżecie EU.

Znalezione obrazy dla zapytania schulz hitler

 

Historia uczy że nigdy nikogo niczego nie nauczyła. Szczególnie Niemcy to tępaki oporne na naukę. Już usiłowali z okupowanych krajów zwozić ludzi na roboty przymusowe. Teraz zastosowali inny przymus i inny rodzaj okupacji.

Był już jeden taki z wąsikiem, który stawiał Polsce ultimatum i żądał “korytarza”. Teraz jest jego następca, który żąda korytarza do Polski dla “najeźdźców Islamskich” wydalonych z Niemiec.

Nie poddaliśmy się wtedy nie poddamy się teraz, niezależnie od tego co bredzi Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein z domu Woźniakowska. Bez krótkiego wąsika i ząbka, ale czy w tramwaju do którego wsiadła nie był to wagon: Nur für Deutsche?

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816