POLSKA
Like

Francuzi mądrzy po szkodzie.

16/08/2013
669 Wyświetlenia
3 Komentarze
43 seconde czytania
Francuzi mądrzy po szkodzie.

Stare kraje Unii Europejskiej wycofują się z budowy spalarni śmieci. W wyniku przeprowadzonych kontroli społecznych potwierdzone zostały fakty, iż spalarnie odpadów komunalnych są bardzo poważnym źródłem emisji szkodliwych gazów cieplarnianych. Wśród wielu toksycznych związków chemicznych do atmosfery przedostają się również duże ilości dioksyn i furanów. Francuzi zbuntowali się przeciwko spalarniom śmieci i ich rząd się ugiął. Najstarsze spalarnie będą wygaszane w pierwszej kolejności. W Polsce natomiast, będą budowane. Inne zapisy autora: WIELKI KONGRES DYSKUSYJNYEuropejska polityka klimatyczna zagraża życiu na ZiemiCzyste powietrzeCO2 nie jest gazem cieplarnianymAntropogeniczne gazy cieplarniane

0


Stare kraje Unii Europejskiej wycofują się z budowy spalarni śmieci. W wyniku przeprowadzonych kontroli społecznych potwierdzone zostały fakty, iż spalarnie odpadów komunalnych są bardzo poważnym źródłem emisji szkodliwych gazów cieplarnianych. Wśród wielu toksycznych związków chemicznych do atmosfery przedostają się również duże ilości dioksyn i furanów.
Francuzi zbuntowali się przeciwko spalarniom śmieci i ich rząd się ugiął. Najstarsze spalarnie będą wygaszane w pierwszej kolejności. W Polsce natomiast, będą budowane.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
MarEko

11 publikacje
4 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816