Globalnie i Lokalnie
Like

Policja i wojsko w Polsce. W Niemczech potrzebują pracowników i forsy.Apel

18/04/2016
656 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Policja i wojsko  w Polsce. W Niemczech potrzebują pracowników i forsy.Apel

Politycy w Polsce, czy w Niemczech są bezpieczni, ale nie mieszkańcy. Gdzie  jest obiecana forsa dla wojska i policji?! Kiedy w policji i w wojsku  w Polsce i w Niemczech wzrośnie zatrudnienie? Inwazja wyszkolonych “uchodźców” trwa. Dotacje dla fanatyków wzrastają, ale nie dla policji i wojska.

0


Dlaczego o tym piszę?

 

Jarek Kefir  tak jak i  inni , przekazał  do internetu apel wraz z  informacjami  na temat “uchodzców”.”Możemy wywrzeć ogromny wpływ psychologiczny na islamistów w Europie. Możemy sprawić, że zaczną się Polski bać.”

“Inwencją twórcza”(cytat z wpisu Jarka) to polska i niemiecka kuchnia wraz z prywatnym uzbrojeniem. Dodatkowo. Benzyna, deozodorant   i  pyl  z pleśni  zwykłego chleba.Po  tygodniu masz broń biologiczną.Bardziej  skuteczny po 3 tygodniach.”Uchodzcy” są po szkoleniach wojskowych a takie ,dyplomatyczne  video,jakie przedstawił Jarek , wzbudza u tych Panów,tylko uśmiech.

Panowe   “uchodzcy” są  już uzbrojeni nie tylko w noże  czy pałki.

Media jak i policja milczy,przy granicy z Polską ale mieszkańcy tych terenów są gotowi bronić siebie, rodzin  przed fanatycznymi zboczeńcami,którzy nie mają jakiejkolwiek empatii czy szacunku dla prawa w EU zachodniej czy w Polsce,w której są już próby porywania młodych dziewczyn na sprzedaż do burdeli na zachód za 10.000 Euro(Gubin,Słubice).

 

Próby molestowania młodych nastolatków,udających się do szkół są codziennie. Nawet w Forst,z którego piszę. Policja w BRD,jest bezradna,gdyż bez o.k. ze strony prokuratury nie mogą być sami aktywni.Radzę na zachodnich terenach Polski czy też we wschodnich Niemczech,przeklinać po rosyjsku i zwracać się  do agresywnych frajerów  blokujących wejścia do sklepów,do Kauflandu,Lidla, itd  w tonie rozkazującym ale po rosyjsku.Na angielski czy niemiecki nie reagują.

Prowokują. Natychmiast ustępują miejsca przy wejściach do sklepów gdy  dzisiaj przeklinałem  po rosyjsku.Oni , pseudo  uchodzcy  boją   się panicznie   Rosjan. Znają  rosyjski.Wiedzą że Rosjanin daje w mordę a potem przeprasza za nieporozumienie. Znam arabski ale nie będę z niego korzystać przy agresywnych “uchodzcach”.Zwłaszcza,gdy jestem sam z dzieckiem.Co z tego że 3 spłonie a 7 zaatakuje moje dziecko.

Przy tej okazji.

Nie atakujcie,bezradnej Merkel , która dostała rozkazy aby przyjmować uchodzców.

Cel?

To nie tylko zyski i straty  ale również osłabienie   ludności   w krajach,z  których samotni Panowie przybyli.Dodam od siebie:celem tej  inwazji jest osłabienie Niemiec a nie EU zachodniej.

Rząd w Niemczech nie może przedstawiać faktów o inwazji fanatycznych muzułmanów,których  mafia    opłaciła.

W Niemczech w ciągu 2 lat, przybyło już przeszło 2 miliony pseudo uchodzców.Media oficjalne,milczą na ten temat ale DRK,Caritas mają inne informacje.Oczywiście klauzula milczenia zobowiązuje pracowników tych organizacji.Oczywiście,rodziny uchodzców z dziećmi są pod ochroną.

Do tego wszystkiego dochodzą pseudo neo nazi nie znający historii Niemiec.

Sytuacja jest dramatyczna.Jak to możliwe,że uchodzcy posiadający,przykładowo dziecko, 16 letnią nastolatkę, po 3 miesiącach pobytu w Niemczech,mają znakomite kontakty do Berlina a córka jest wychowana w fanatyzmie muzułmańskim?

Oni,”uchodzcy” i to specjaliści przygotowują zamachy samobójców.Dodam. Kradną dane mieszkańców Niemiec aby wkorzystawać w internecie.Wśród uchodzców jest wiele  informatyków. którzy powodują straty w milionach Euro ,w Niemczech gdy wlączają automaty do manipulłacji  danych osobistych  przez internet.

Hermes,  DHL   dostarczają  towary, produkty na zamówiony adres,który w krótkim czasie jest nieaktualny.To są działania wyszkolonych “uchodzców”.Oczywiście,w krótkim czasie  (po 3-4 miesiącach)  pobytu  proponują   ” speed” z Polski czyli narkotyki. Pomijam wizyty “uchodzców” z Niemiec w Polsce na “zakupach”i szmugiel.Pomijam ataki w Niemczech,przy granicy na rosyskich pediatrów,którzy w krótkim czasie,rezygnują i emigrują do Berlina,do Hamburga.Pomijam fakt że  dzieci  trzeba osobiście do szkoły,nawet średniej,zaprowadzać,  dla ich bezpieczeństwa.

Policji brakuje pieniędzy i pracowników.
Policja przy granicy z Polską jest wyjątkowo czujna tak jak oberwatorzy “uchodzcy”,którzy przekazują dane o policji dla swoich”wspólników”.

Film nie uratuje Polski, przed inwazją, która  w  strefie granicznej ma już miejsce.Pieniądze dla policji i wojska w Polsce,są potrzebne tak jak dla policji czy wojska w Niemczech.Niestety brakuje dlatego brakuje bezpieczeństwa dla ludności.Politycy w Polsce,czy w Niemczech są bezpieczni ale nie jej mieszkańcy.

Podaję link do video, które nie odstraszy specjalistów “muzułmańskich:

http://wpolsce.biz/wybije-godzina-zero-czyli-inwazja-muzulmanow-pseudo-uchodzcow/

https://

 

 

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816