Globalnie i Lokalnie
Like

W Finlandii już są aukcje dzieci!

21/01/2014
744 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
W Finlandii już są aukcje dzieci!

W Finlandii już są aukcje dzieci. W Finlandii otwarto komercyjne przetargi na odsprzedaż dzieci odebranych rodzicom.

.

W gazecie „Uusi Suomi” opublikowano wywiad z ministrem usług podstawowych Finlandii, odpowiedzialnej za sprawy dzieci, panią Marią Guzienina-Richardson, w którym to wywiadzie pani minister powiedziała o rozpoczęciu przetargów, o wartości 620 milionów Euro, wśród uczestników rynku usług w systemie „Lastensuoeki” (komercyjny segment ochrony dzieci w Finlandii).

0


masońskie piekło

.

UNIJNY HANDEL DZIEĆMI siłą odbieranymi RODZICOM … to „JEST w PEŁNI ZGODNE z EUROPEJSKIMI i MIĘDZYNARODOWYMI nowoczesnymi STANDARDAMI” !!!

!!! ŻYJEMY w MASOŃSKIM PIEKLE !!!

*****

.

.

Mowa tu o komercyjnej „redystrybucji” odebranych rodzicom, w tym i Rosjanom, dzieci. „Prościej mówiąc, ten kto wygrywa więcej dzieci, ten przechwytuje więcej pieniędzy od państwa”- uprzejmie wyjaśnia w wywiadzie pani minister.

.

Ona szczerze stwierdza, że dzieci wchodzą teraz na listę najbardziej pożądanych towarów w Finlandii, donosi służba prasowa Międzynarodowego Ruchu „Russkije Matieri”.

.

Panią Guzienina-Richardson niewiele razi porównanie fińskich dzieci (i dzieci emigrantów mieszkających w Finlandii) do dóbr konsumpcyjnych, chociaż, wyjaśnia pani minister, to „JEST w PEŁNI ZGODNE z EUROPEJSKIMI i MIĘDZYNARODOWYMI NOWOCZESNYMI STANDARDAMI”.

.

Jak by nie było, to fiński minister „dziecięcy” przypomina, że popyt kształtuje rynek. A liczba prywatnych firm na rynku handlu dziećmi, w Finlandii, znacznie przekracza liczbę kruszynek odebranych prawdziwym rodzicom.

.

Dlatego Guzienina-Richardson widzi przyszłość w „KOMERCYJNEJ DYSTRYBUCJI DZIECI” w Finlandii przez duże firmy.

.

Warto zauważyć, że zaledwie dwa lata temu, minister Guzienina-Richardson na swoim blogu napisała, że fiński system dotacji państwowych w dziedzinie ochrony dzieci jest „zboczony” albowiem zachęca do odbierania dzieci. Im więcej dzieci odbiera gmina, tym więcej otrzymuje dotacji od państwa.

.

Według służby „Lastensuoeki” w fińskim „biznesie dziecięcym” oficjalnie znajduje się teraz 60 tysięcy dzieci. Ile wśród nich jest rosyjskich ofiar fińskiego kidnapingu państwowego, nikt tak naprawdę nie wie. Jednakże do Międzynarodowego Ruchu „Russkije Matieri” już zwróciło się o pomoc 37 rosyjskich rodzin, którym w sumie odebrano 53 dzieci.

.

za: http://wolna-polska.pl/

 .

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/21/w-finlandii-juz-sa-aukcje-dzieci/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758