Bez kategorii
1

Film Open Group bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3)

16/12/2014
2395 Wyświetlenia
7 Komentarze
5 minut czytania
Film Open Group bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3)

 Film Open Group bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3) . Wesprzyj nas  . Szanowni Państwo! Od wielu lat mamy problem z rozpowszechnianiem filmów naszej produkcji. Dla jednych dystrybutorów nasze filmy są po prostu zbyt kontrowersyjne, dla innych – zbyt niszowe. Rozwiązanie sytuacji upatrujemy m.in. w internetowej sprzedaży filmów, czemu także służyć ma nasz portal. Jeżeli którykolwiek z poniżej opisanych celów jest Państwu bliski – wśród wielu form poparcia (do współtworzenia naszej internetowej społeczności, po kupowanie filmów). . Na tej stronie mogą Państwo obejrzeć film “Transformacja część 1“. Jeśli uznają Państwo że warto produkować takie filmy to prosimy o wpłatę za dostęp do tego filmu w dowolnie wybranej kwocie. Środki ze sprzedaży będą przeznaczane na produkcję kolejnych filmów. […]

0


Transformacja
 Film Open Group bankrutuje – ratujmy! (twórcy m.in. “Towarzysz Generał” i Transformacja 1-3)
.
Wesprzyj nas
 .
Szanowni Państwo!
Od wielu lat mamy problem z rozpowszechnianiem filmów naszej produkcji. Dla jednych dystrybutorów nasze filmy są po prostu zbyt kontrowersyjne, dla innych – zbyt niszowe. Rozwiązanie sytuacji upatrujemy m.in. w internetowej sprzedaży filmów, czemu także służyć ma nasz portal. Jeżeli którykolwiek z poniżej opisanych celów jest Państwu bliski – wśród wielu form poparcia (do współtworzenia naszej internetowej społeczności, po kupowanie filmów).
.
Na tej stronie mogą Państwo obejrzeć film “Transformacja część 1“. Jeśli uznają Państwo że warto produkować takie filmy to prosimy o wpłatę za dostęp do tego filmu w dowolnie wybranej kwocie. Środki ze sprzedaży będą przeznaczane na produkcję kolejnych filmów.
Jeśli pragną Państwo zobaczyć ostatnią część 4 filmu “Transformacja od Lenina do Putina” – to prosimy o wsparcie. Koszt produkcji jednej część, to około 200 000 PLN.
Kwota jaką zebraliśmy to 12154 PLN
Brakuje nam jeszcze 187 846 PLN
 .
Bardzo prosimy o powiadomienie swoich rodzin, przyjaciół oraz  znajomych o tym, że istniejemy i tworzymy ten film. Na youtubie jest umieszczony bezpłatnie nasz film Transformacja część 1, być może cześć osób po obejrzeniu filmu będzie chciała nas wesprzeć
W tym roku wyprodukowaliśmy tylko dwa filmy, dlatego jesteśmy zmuszeni zwrócić się do Państwa o wsparcie – inaczej grozi nam BANKRUCTWO
http://www.ahaaa.pl/pl/downloads/wesprzyj/

.

Filmy tworzymy m.in. po to, by odkłamać historię… istniejemy już od 2006 roku. Wyprodukowaliśmy już kilkadziesiąt filmów, m.in. Andrzeja Gajewskiego, Anny Ferens, Ewy Stankiewicz, Grzegorza Brauna, Joanny Czarneckiej, Mariusza Malinowskiego, Roberta Kaczmarka, Tadeusza Śmiarowskiego, Zbigniewa Kowalewskiego czy Łukasza Wylężałka.

Lista filmów które wyprodukowaliśmy: http://www.filmpolski.pl/

.

Podczas festiwalu Filmów Dokumentalnych „Niepokorni, Niezłomni, Wyklęci” w Gdyni 2014 nasz wkład w niezależne kino zostało doceniony po przez mianowanie laureatem platynowego opornika producenta i twórce firmy FILM OPEN GROUP Roberta Kaczmarka więcej na ten temat na stronie: http://festiwalnnw.pl

.

Od początków swego istnienia Film Open Group ma dwa wielkie cele. Pierwszy z nich dotyczy historii. Chcemy rzucić więcej światła na najnowszą historię świata i Polski – na okres, który chyba jak żaden inny jest zmitologizowany i fałszowany. Nasze filmy, a wśród nich przede wszystkim Grzegorza Brauna, Anny Ferens czy Roberta Kaczmarka pokazują, że wiele zastygłych twierdzeń potrzebuje oględnie mówiąc – reinterpretacji. Ale nie chcemy być antykwariuszami – interesuje nas również opis teraźniejszości. Tutaj prym wiodą produkcje Ewy Stankiewicz („Solidarni 2010”), czy najnowszy projekt będący właśnie w trakcie realizacji poświęcony powodzi w Polsce, która miała miejsce w 2010 roku.

.

Nasz drugi wielki cel dotyczy samej sztuki filmowej i systemu dystrybucji filmów w Polsce. Chcemy pokazać, że także dziś da się robić świetne filmy dokumentalne poświęcone historii – które wcale nie muszą trącić myszką, a idąc na kompromis z panującymi układami tracić siłę przekazu. Wreszcie które potrafią porywać także młode pokolenie Polaków! Więcej – chcemy, by dyskusja na ten temat wreszcie z pokątnych rozmów przeniosła się na areopag i zawrzała. Mamy nadzieję, że owym areopagiem będzie nasz portal. Z tym też wiążą się nasze ambicje zmiany na rynku dystrybucji filmów.

.

“Transformacja – od Lenina do Putina” – dyskusja po filmie Grzegorza Brauna

https://

” target=”_blank”>Brawn o filmie

Inne zapisy autora:

0

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

 1. Avatar wojakswojak

  skoro grozi wam bankructwo oznacza to, że do niczego sie nie nadajecie a wasze produkcje są słabe. zamiast żebrać weźcie się do roboty. mamy w końcu wywalczony przez solidarność i wojtyłę, kapitalizm w związku z czym wszystko zależy od was. komuna się skończyła i dotowania nierobów i nieudaczników juz nie ma.może zróbcie film o przekretach jarosława, o naciąganiu Polaków przez ojca dyrektora, o łapówach które brała wierchuszka solidarnosciowa za likwidacje polskiego przemysłu. Tematów jest sporo.

  0
  • A kiedy Szanowny “wojakswojak” widział ostatnio kapitalizm w Polsce?
   Chyba jeszcze za Wilczka (w kołysce).
   Przypominam po raz już któryś na “3Obiegu”:
   Kapitalizm jest wtedy jak ludzie mają kapitał, a nie wtedy gdy państwo zabiera im 80% wypracowanego przez nich dochodu.
   Pomijam już, że kapitalizm to także równe prawa gospodarowania dla wszystkich, a nie dotacje i darmowa reklama w merdiach dla wybranych.
   Żurek Janusz

   0
   • Avatar Makagigi

    Świetna riposta!
    W kilku słowach zawarł Pan wszystko o tym co winno charakteryzować prawdziwy, autentyczny wolny rynek. Bo nasz kapitalizm to taki postsowiecki kompradorski produkt.

    0
  • Avatar Artur

   Film jest swietny. Wojas, masz wyprany mózg debilu. Jesteś idiotą. Film nie precyzuje dokładnie historii, ale doskonale opisuje system. Niestety nasz kraj ma wielu takich dobrych idiotów jak wojas.

   0
 2. politruk wojakswojak napisał”
  “komuna się skończyła i dotowania nierobów i nieudaczników juz nie ma.może zróbcie film o przekretach jarosława, o naciąganiu Polaków przez ojca dyrektora”

  Czyli znów odzywka typowa dla odmóżdżonej, antypolskiej – bolszewicko-stalinowskiej małpy!
  Prosto z “GWna”!!!

  0
  • Prędzej z GP – oni najbardziej nienawidzą ostatnio P Brauna, przynajmniej odkąd Sakiewicz pracują dla SB – nawet odznaczeni zostali za wykonane zadania, nie w smak im prawda historyczna patriotyzm! Pozdrawiam!

   0
 3. Avatar kajur

  Wojakswojak, musza ci dobrze placic za te brednie.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816