Bez kategorii
Like

Fiki Miki czyli czkawka i przerywniki

12/08/2012
274 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Jak do tej pory, sądzilem że to dzieje się tylko u mnie – myślalem nawet, że to może jakaś wada sprzętu – lub czyjaś zlośliwość – ale mam wiadomości, że ten proceder jest ponoć powszechny

0


Nowa metoda walki z piractwem?

Jak do tej pory, sądzilem że to dzieje się tylko u mnie – myślalem nawet, że to może jakaś wada sprzętu – lub czyjaś zlośliwość – ale mam wiadomości, że ten proceder jest ponoć powszechny i stanowi jakąś formę walki z piractwem itp. – ma zniechęcać do sluchania (bezpośrednio w internecie) przesylanych, latwo dostępnych, darmowych plików do internetu – a tym samym zachęcać do pobierania i kupna czystych, pasteryzowanych nagrań – by pasibrzuchom nie opadlo sadlo i mieli się dobrze do końca świata i jeden dzień dlużej. Sprawa dotyczy przerywników i czkawek, pojawiających się podczas odsluchiwania materialów zamieszczonych publicznie w internecie. Moim zdaniem – takie dzialania (zanieczyszczanie dźwięku) – o ile wiadomości jakie do mnie doszly są prawdziwe – uderzają nie w piractwo, ale glównie w twórczość amatorską – jak też mają zniechęcać do sluchania niewygodnych dla trzymających się mocno żloba i stolka – nagrań opozycji – krótko pisząc – nie mają wiele wspólnego z walką z piractwem – ale jest to celowe, wstrętne, obrzydliwe i chore dzialanie.

 

Gdyby ktoś na ten temat, mial większą wiedzę – będę bardzo wdzięczny za wyjaśnienie.
Wiadomym jest dla wielu osób, że moja amatorska dzialalność – to prace związane z przekazem audio – więc sprawa ta bardzo mnie interesuje.
Przy okazji informuję, że ostatnie moje prace jakie dokonalem – to:
1. Odczytanie 7 odcinków – Ciężki Żywot Nieinteresującego Się – autor – Marcin B. Brixen.
2. Masoneria W Początkach PRL
3. Dwa odcinki – Historia od 1914 r. w mp3
http://chomikuj.pl/Snopaki/Historia+w+mp3+-+od+roku+1914
E.S.
0

Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758