Bez kategorii
Like

Femboty i komunobiety, gdzie jesteście?

22/11/2011
776 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Po co właściwie ładują was do tego Sejmu?

0


Podobno nic tak nie zabezpiecza praw kobiet jak ich reprezentacja w Parlamencie.

Może tak jest, ale gdzieś w świecie. W III RP z pewnością tak nie jest.
Oto "Słońce Peru", w przymierzu z "Czarem PeGeEru" ogłosiło, że macie harować SIEDEM lat dłużej, żeby dostać te mizerne ochłapy w postaci emerytury. Sam ten pomysł w swojej skali jest skończonym debilizmem i zamachem na prawa człowieka.
W normalnym świecie, na drugi dzień, szeregi sufrażystek, działaczek women’s liberation, a także gospodyń domowych zjarałoby ten burdel z cyrkowym dachem do fundamentu, a "Słoneczko" zaszło by na zawsze.
Ale u nas, ruchy kobiece nie służą obronie kobiet. One są od robienia tłumu na antypolskich manifestacjach. Są do darcia mordy na paradach zboczeńców, są od pisania komunistycznych pamfletów za co biorą pieniądze od innych komunistycznych euro-świń. Parlamentarzystki też nie poczuwają się do tego zadania. One wszystkie mają ważniejsze sprawy…
 
 
Gdzie jesteś posłanko Grodzka, kiedy potrzebują cię kobiety? Czy myślisz o nich i ich nadchodzących siedmiu latach harówy, czy o tym jak lepiej wydepilować klatę? Gdzie jesteś, marszałek Kopacz? Tak łatwo było gadać o "polskich patologach w Smoleńsku", a teraz mordka w ciup, brakło kłamstewek? A ty Kluziku nieszczęsny? Mówiałaś swoim wyborcom, że macie dla nich siedem lat harówy w walizeczce z ustawami? 
 
Żadna z was nie mogła wstać i powiedzieć: GÓWNO! Nie zgadzam się!? O ile nie oczekuję tego od PeOwskich fembotów, to od opozycyjnej femme-noveau Grodzkiej jak najbardziej oczekiwałbym tego. Co, szef nie wpadł na ten pomysł? Może taka z niego opozycja jak u posłanki gonady? 

Kto się ma więc ująć za biednymi Polkami? Pewnie rola ta przypadnie Prawu i Sprawiedliwości, za co potem znów NIE zagłosujecie na nich?
A może otworzą Wam się oczy, matki-Polki? Zwykle kobiety mają więcej rozsądku od mężczyzn, więc może teraz kilka milionów kobiet, którym ktoś zabiera siedem lat odpoczynku zacznie otwierać oczy?
Najwyższy i ostatni po temu czas.
0

Muni

Do stu razy sztuka i koniec. http://xiezyc.blogspot.com tam jest wiecej

102 publikacje
18 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758