Bez kategorii
Like

Expose Premiera – Polska do Likwidacji

16/11/2011
221 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Polska w zapaści demograficznej do przetrwania potrzebuje, aby starzejący się wyż solidarnościowy urodził „brakujące” miliony dzieci w ciągu najbliższych trzech lat, ponieważ jeśli nie będzie miał dzieci teraz, to już nie będzie miał ich nigdy

0


 

W sytuacji zapaści demograficznej rząd zamiast zmniejszyć opodatkowanie dzieci na kwotę co najmniej 500 zł miesięcznie, planuje wprowadzenie podatku za wychowywanie dzieci w wysokości 100 zł miesięcznie. Ponadto planuje wprowadzenie podatków antyrodzinnych w postaci podatku od urodzenia dziecka, jak i podatku od niepracującego lub mało zarabiającego współmałżonka.

Jak podaje „Rzeczpospolita”, opatrując to komentarzem pod hasłem walki z kryzysem planowana jest likwidacja ulg podatkowych na pierwsze i drugie dziecko w rodzinie, możliwości wspólnego rozliczania się małżonków, jak i likwidacja becikowego co w praktyce oznacza dodatkowe opodatkowanie tych którzy założyli rodziny, urodzili dzieci, i płacą wysokie podatki przy zakupach na ich utrzymanie często przez 25 lat. Tylko po to, aby później płaciły one podatki/składki, nie tylko utrzymanie swoich rodziców, ale i tych którzy nie wykonali trudu posiadania potomstwa.

Wszystkich zainteresowanych opinią na temat piątkowego expose premiera polecam audycje z moim udziałem dzisiaj o 21.40 w „Polskim punkcie widzenia” i jutro o 11.00 w Polsat News.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Cezary Mech

http://www.stefczyk.info/blogi/przez-pryzmat-ekonomii

371 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816