Bez kategorii
Like

Europa bez Polski na mapie ?

29/08/2012
571 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Brak „twardych” ustaleń w sprawie wschodniej granicy Niemiec , porozumienia pomiędzy Rosją a Niemcami stawiają Polskę w pozycji niepotrzebnej już marionetki potężnych sił władających tym światem.

0


Postępująca obecnie likwidacja polskich elit patriotycznych, a szczególnie kadry oficerskiej , jednoczesna likwidacja majątku narodowego , dezintegracja systemu szkolnictwa i służby zdrowia świadczą dobitnie, że nieuchronnie zbliża się ostateczne rozwiązanie niewygodnej „kwestii polskiej” w Europie.

Likwidację Polski zaplanowano już w układzie poczdamskim z tego powodu reprezentacja Polski nie brała udziału w żadnych sprawach dotyczących Europy i Świata. Nie było jej reprezentacji w czasie rozmów i nie było nawet w paradzie zwycięzców.

 

10 lat okupacji

 

Karą za udział w II wojnie światowej była okupacja architektów zła czyli  Austrii i Niemiec. 

Na konferencji poczdamskiej ustalono że okupacja Austrii będzie  trwała 10 lat i rozpoczęła się już w 45 roku. Ale okupantami były nie dwie strony czyli Alianci i ZSRR tak jak chcieli sowieci ale cztery państwa. O ile w pewnym sensie strony okupacji doszły do porozumienia to w chwili wycofania wojsk sowieckich z Austrii w 1955 roku powstał bardzo niebezpieczna napięta atmosfera. Rosja , która w stosunku do Niemiec zdołała odnieść polityczny sukces postanowiła w ten sam sposób egzekwować swoje prawa na terenie Austrii.

 

40 lat okupacyjnej kontrybucji , a czas trwania „żelaznej kurtyny”

 

Karna okupacja Niemiec miała trwać znacznie dłużej bo 40 lat. Państwa alianckie zdecydowały się przyjąć inną strategię dla Niemiec i dążyły do szybkiego ich wzmocnienia traktując ten kraj przynajmniej początkowo jako naturalne przedmurze Europy Zachodniej.

 

Od Szczecina nad Bałtykiem do Triestu nad Adriatykiem zapadła żelazna kurtyna dzieląc nasz Kontynent. Poza tą linią pozostały stolice tego, co dawniej było Europą Środkową i Wschodnią. Warszawa, Berlin, Praga, Wiedeń, Budapeszt, Belgrad, Bukareszt i Sofia, wszystkie te miasta i wszyscy ich mieszkańcy leżą w czymś, co trzeba nazwać strefą sowiecką, są one wszystkie poddane, w takiej czy innej formie, wpływowi sowieckiemu, ale także – w wysokiej i rosnącej mierze – kontroli ze strony Moskwy.”

Winston Churchill

 

Cztery strefy okupacyjne Niemczech  funkcjonowały podobnie jak w Austrii od 1945 roku do 1949 czyli do czasu realizacji pierwszego etapu ustaleń poczdamskich dotyczących PODZIAŁU EUROPY i dalszych losów Niemiec. OD TEJ CHWLI zaczął obowiązywać 40-o letni okres kontrybucyjnej okupacji Niemiec i …Europy Środkowej przez Związek Radziecki. Był to również czas , który miał przygotować ZSRR do wejścia do grona państw cywilizowanej Europy. Miał stworzyć bogactwo, dzięki któremu sowieci wzbogacą się i które później będą mogli „odsprzedać” Europie Zachodniej a dokładniej władającym  tam korporacjom zachodnim. 

 

„Zwrot” do Europy czyli „Pacta sunt servanda”

 

W 1989 roku  gdy rozpoczyna się 40 rok od utworzenia podzielonych Niemiec , Polska rozpoczęła tzw. „przemiany ustrojowe” . Wielu badaczy współczesnej historii Polski wskazuje na fakt manipulacji za strony sowietów oraz ich niezwykle aktywny udział w tzw. procesie pokojowej przemiany czyli „okrągłego stołu”. W kolejnych kilku miesiącach po "okrągłym stole"  pada „mur berliński” , a DOKŁADNIE  przed upływem 40 roku okupacji NRD podpisany zostaje kolejny pakt  ratyfikowany obok NRD i RFN przez cztery dawne mocarstwa okupacyjne: Stany ZjednoczoneWielką Brytanię, Francję i oczywiścieZwiązek Radziecki.

Wielkość tej manipulacji wskazuje , że to ledwie przygrywka do ostatecznego rozwiązania niewygodnej kwestii Polskiej. Zdradzieckie wezwania czołowych polskich polityków do dobrowolnego podporządkowania Europy Niemcom , do rezygnacji z tożsamości narodowej i likwidacji Polski wskazują, że czeka nas dalszy ciąg fascynujących „przemian” . Natomiast trwająca od kilku lat faktyczna , likwidacja wszelkich środowisk , które celowo czy też w sposób niezamierzony wręcz przypadkowy  mogą doprowadzić do niekontrolowanego apetytu Polaków na niezależność świadczy o tym, że jeszcze w tym pokoleniu dowiemy się że w światowych planach nas Polaków w ogóle nie było.

 Konstytucja niemiecka mimo zawartych z Polską porozumień nie jest jednoznaczna w sprawie ziem tzw. „odzyskanych” , a twarde porozumienia międzynarodowe praktycznie nie istnieją . Badając sprawę głębiej można pokusić się o stwierdzenie, że wschodnia granica Niemiec jest nadal sprawą otwartą.

 Utwierdzenie syjonizmu na terenach polskich, fałszywe zadłużenie i kontrybucje 65 mld USD wobec żydów oznaczają, że sprawa jest już nie poważna ale rozpaczliwa. Polska znaczy Polin czyli tu spocznij. Planowany wkrótce kolejny rozbiór Polski nie zaszkodzi tym którzy swojej ziemi nie mieli od tysięcy lat i od kilku wieków czują się dobrze na całym globie.

 Świeczka nim zgaśnie rozbłyska na chwilkę jaśniej, taki los ma Polska,jej współcześni  „bohaterowie” oraz ich „zasługi” na polu rzekomych „wielkich przemian ustrojowych”.

 

Eksterminacja polskich środowisk patriotycznych

 

http://alfabet.nowyekran.pl/post/24137,iii-rp-kraj-w-ktorym-zyjesz

 

 Układ „Ribbentrop Mołotow 2009”

http://bombardier.nowyekran.pl/post/71310,berlin-intensywnie-zbroi-moskwe-za-plecami-polski

 

http://dakowski.pl//index.php?option=com_content&task=view&id=1579&Itemid=55

 

Was Polaków nie będzie

http://gazetawarszawska.com/2012/06/27/zydowka-do-polki-was-polakow-nie-bedzie/

Zwrotu mienia żydowskiego  został już zaakceptowany przez Sejm mimo wielu niejasności w tej sprawie. 

http://www.hotmoney.pl/artykul/zydzi-chca-od-polski-gigantycznych-pieniedzy-bezprawnie-26542/1

 

http://infonurt3.com/index.php?option=com_content&view=article&id=2437:kolejna-proba-wyudzenia-z-polski-65-miliardow&catid=44:sensacje&Itemid=53

NWO nie jest pomysłem nowym

 

 

Dla leniwych niezbyt tajne komplety

http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBelazna_kurtyna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Konferencja_poczdamska

http://pl.wikipedia.org/wiki/Okupacja_aliancka_Austrii

http://pl.wikipedia.org/wiki/Okupacja_aliancka_Niemiec_i_Austrii

http://pl.wikipedia.org/wiki/II_wojna_%C5%9Bwiatowa#Dziwna_wojna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Niemiecka_Republika_Demokratyczna

http://pl.wikipedia.org/wiki/Niemcy_Zachodnie

http://pl.wikipedia.org/wiki/Okr%C4%85g%C5%82y_St%C3%B3%C5%82_(historia_Polski)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Zjednoczenie_Niemiec

 

Likwidatorzy

 

http://narodowcy.net/palikot-chce-likwidacji-panstwa-polskiego/2012/08/27/

 http://contessabalcanese.nowyekran.pl/post/72347,sikorskiego-kolejny-hold-berlinski

 http://www.fronda.pl/blogowisko/wpis/nazwa/czy_mozna_wierzyc_d_tuskowi

 http://www.warszawskagazeta.pl/wydarzenia/41-wydarzenia/1210-kogo-reprezentuje-minister-rostowski-

 http://blogmedia24.pl/node/58661

 

 

 

Prawda nas wyzwoli … złudzenia jej nie służą .

0

jax

Bóg , Honor, Ojczyzna to trzy równorzedne powinnosci kazdego czlowieka. Obowiazek wobec duszy, obowiazek wobec prawdy i obowiazek wobec ojczyzny, harmonijnie tworza fundament na którym powstaje bezpieczny lad spoleczny Polski

33 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758