Bez kategorii
Like

Euro bydło, wasze towarzystwo nam zbrzydło. Euro chamy my was wyp…lamy.

16/05/2014
529 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Euro bydło, wasze towarzystwo nam zbrzydło. Euro chamy my was wyp…lamy.

 Wyszło z worka szydło, to nie europosły tylko euro bydło. My Polacy was euro chamy nie wybieramy tylko wyp…lamy. I na zawsze z życia publicznego usuwamy.

0


           

Narodowa akcja wyeliminowania z polityki i życia publicznego wszystkich kanalii zdradzających, oszukujących i okradających nas. Usuwamy na zawsze z życia publicznego wszystkie chamy tak bezczelnie nas oszukujące i okradające. To jest po prostu skur…two co wyprawia to euro bydło. A my musimy tych bydlaków wyeliminować z życia publicznego na zawsze. Żeby nigdy więcej żadna kanalia tak bezczelnie nas nie poniżała, nie okradała i nie oszukiwała. Won chamy za urzędu bramy. Na zawsze.

Rodacy!, Musimy powstać i wyeliminować wszystkich zdrajców, oszustów, złodziei i chamów z polityki i życia publicznego. Wszystkich co do jednego. Bo to najgorsze najbardziej obrzydliwe chamskie kanalie. Wszyscy. Te bydlaki są zdolne do wszystkiego.

Eurowybory to kolejny dowód że wszyscy politycy i wszystkie partie to zdradzieckie, złodziejskie mafijne organizacje przestępcze tworzone przez najgorsze złodziejskie kanalie i bydlaki. I dotyczy to wszystkich polityków wszystkich partii. Nie możemy pozwolić sobie na to żeby te kanalie tak nas traktowali, żeby te bydlaki nas tak oszukiwali i wykorzystywali. Nigdy więcej. Musimy raz na zawsze wyeliminować to ścierwo z życia publicznego. Wszystkich, co do jednego.   

Do PE startuje aż 140 posłów, czyli 30,5 procent wszystkich. Najwięcej posłów wystawia PiS, niemal 70 z nich to parlamentarzyści. PO na swoich listach ma prawie 50 parlamentarzystów. Tak jest we wszystkich partiach. Wśród kandydatów do Parlamentu Europejskiego jest wielu posłów i działaczy samorządowych.

Według portalu MamPrawoWiedzieć o mandat w PE ubiega się 190 osób zasiadających w samorządach. To 27 proc. wszystkich startujących. Najwięcej z nich mają na swoich listach PO (62) i SLD (56). Kandydują też trzej marszałkowie województw: z PSL Krzysztof Hetman i Adam Struzik (mazowieckie) oraz Marek Woźniak z PO (wielkopolskie). Do PE startuje też dwóch ministrów: Władysław Kosiniak-Kamysz, minister pracy z PSL, oraz Bogdan Zdrojewski, szef resortu kultury z PO.

Oprócz posłów, senatorów, marszałków, radnych do PE wybierają się nawet konstytucyjni ministrowie!.  

To jest zdrada, oszustwo i bezczelne okłamywanie i oszukiwanie wyborców i narodu. Wszystkie te kanalie mają super posady, super zarobki, przywileje i zobowiązali się do wykonywania powierzonych obowiązków. I to nie w zwykłym zakładzie pracy. Te kanalie podjęli się służby dla narodu, dla państwa. A te euro bydlaki olewają nas, bezczelnie olewają naród, państwo dla kasy, dla koryta. To co robią to najgorsze chamstwo świadczące o tym że mamy do czynienia z najgorszymi bydlakami i kanaliami. Które dla kasy zrobią wszystko.

Wszyscy parlamentarzyści i ministrowie składają – na konstytucję – ślubowanie, że będą „rzetelnie i sumiennie wykonywać swoje obowiązki”. Często kończą je słowami: „Tak mi dopomóż Bóg”. To co robią to jest zdrada. To ich wszystkich na zawsze dyskwalifikuje z życia publicznego. To euro bydło musimy wyeliminować na zawsze z życia publicznego.

Każdy kandydat, który wygrywa wybory, podejmuje tym samym zobowiązanie wobec wyborców. Każdy poseł, senator składa swego rodzaju przysięgę i zobowiązanie, że powierzony mu mandat pełnić będzie sumiennie i uczciwie przez pełne 4 lata.

W związku z tym że do PE startuje aż 140 kanalii z sejmu posiedzenia Sejmu zostały przełożone. Najbliższe odbędzie się dopiero po 25 maja. Ponieważ w sejmie było pusto. Te bydlaki olali swoje obowiązki i masowo wzięli wolne, by mieć więcej czasu na kampanię wyborczą. Nie dość że to euro bydło tak nas traktuje to tak samo traktuje nas sejm i rząd skoro nie zmusił tych euro chamów to pracy do jakiej są zobowiązani i za jaką płacimy tym kanaliom olbrzymie pieniądze. Prawdomówna Kopaczowna dała wolne posłom.

My Polacy nie możemy pozwolić takim euro chamom zajmować jakiekolwiek funkcje publiczne, a tym bardziej reprezentować nas w PE, sejmie czy senacie. Musimy wyeliminować na zawsze z życia publicznego te kanalie, wszystkie co do jednej. Bez względu na nasze poglądy, sympatie do partii nie możemy pozwolić na takie traktowanie państwa i narodu przez tych euro bydlaków.

Nie głosujemy na żadne osoby pełniące funkcje publiczne, na osoby mające mandaty poselskie czy senatorskie, tym bardziej nie głosujemy na pełniących jakiekolwiek funkcje państwowe jak ministerialne i inne podobne. Niech te bydlaki robią to do czego się zobowiązali. Głosujemy tylko na osoby wolne, bez aktualnych zobowiązań wobec narodu i państwa. 

            Musimy skończyć z takim traktowaniem nas przez tych chamów. Musimy nauczyć te kanalie z wszystkich partii że mają nam służyć a nie zdradzać, okradać i oszukiwać. Tylko tak odzyskamy godność i człowieczeństwo.

            Od dzisiaj eliminujemy z polityki, z życia publicznego wszystkie kanalie, wszystkich bydlaków, zdrajców, oszustów i złodziei. Wszystkich euro bydlaków i euro chamów. My Polacy.

           

LA założyciel Braterstwa

Dołącz do Braterstwa i uwolnij Polskę od patologii i biedy.

Dołącz do Braterstwa i buduj z nami normalną i bogatą Polskę.

 To jest Twoje prawo, przywilej, Twój obowiązek i odpowiedzialność.

Dołącz do nas i stwórz z nami normalny kraj, Nasz Kraj.

Zapraszam. Proszę.

http://www.braterstwo.org

https://www.facebook.com/braterstwo.polska

https://twitter.com/BraterstwoPL

Artykuł 1 Konstytucji  RP

Art.1 Rzeczpospolita Polska jest dobrem wspólnym wszystkich obywateli.

Art.4.1 Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.

Art.4.2 Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio.

Inne zapisy autora:

0

Braterstwo.org
Braterstwo.org http://braterstwo.org

Ruch Wyzwolenia Budowy i Rozwoju Polski Oddolny niezależny wolny Ruch wolnych niezależnych osób i organizacji. Jednoczymy wszystkich i wszystkie organizacje chcące żyć w normalnym, uczciwym, sprawiedliwym kraju. Braterstwo to wyzwolenie bez walki, rewolucja bez konfrontacji i budowanie bez harowania.

19 publikacje
219 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816