NEWS
Like

Elbląg. Nic na siłę. Jerzy Wilk – PiS, 51,74%

08/07/2013
771 Wyświetlenia
6 Komentarze
3 minut czytania
Elbląg. Nic na siłę. Jerzy Wilk – PiS, 51,74%

Nie przegrałam, tylko nie zwyciężyłam – tak skomentowała sytuację po ogłoszeniu wyniku  Elżbieta Gelert. To najlepszy przykład tego co można nazwać PeŁowskim zaprzaństwem. Klamią w żywe oczy. Zajęła nie ostatnie, ale 2-gie miejsce.Można i tak.

0


 

Wbrew temu co sami przedstawiają , niektórzy próbują tworzyć fakty dokonane, nawet bez ruskich serwerów. Prezentując tabelę z ktorej wynika że kandydat PiS ma 3% głosów więcj elbląski portal pisze o wygranej PO. Poprawi się wyniki później ?

Ja nie żartuję. Tak manipuluje się na jednym z elbląskich portali. Jest ( poniżej)  zdjęcie dokumentujące przewagę kandydata PiS Wilka a pod tym zapis że wygrała kandydatka PO. Już się mówi o ponownym liczeniu głosów.

51,5% Wilk, 48,5% Gelert. Będą ponownie liczyć głosy?
II turę wyborów wygrywa Elżbieta Gelert
Ten podpis pod zdjęciem jest autentyczny.
Najlepiej odnosi sie do tego jeden z komentarzy na tym portalu:
Nie zazdroszczę mediom czapkującym PO. Wpływy spadną, nie będzie wielu reklam i zleceń od samorządu. Te unijne reklamy też powędrują do konkurencji. Może nowa władza zmontuje nowe konkurencyjne media. A może nagle portal zmieni kierunek czapkowania i wszystko będzie po staremu? “

Paszkwil na pana Wilka jaki skonstruowano obejrzało podobno 100 tys osób. Mówią że mu to nie pomogło. Ale czy pomogło jego rywalce?  Wontpiem .

Według nieoficjalnych danych ze wszystkich 62 komisji wyborczych prezydentem Elbląga został Jerzy Wilk (PiS), który w niedzielę, w drugiej turze przedterminowych wyborów uzyskał 51,74 proc. poparcia – ustaliła PAP w Miejskiej Komisji Wyborczej. Elżbieta Gelert (PO) otrzymała 48,26 proc. poparcia.

                 

Znaczy się że jednak nie ponieśli wilka….   Ło,Buzek …. też nie pomógł?

Życie przerasta kabaret. Porażka wyborcza oznacza odbudowanie zaufania. Czytam i oczom nie wierzę:

Wynik jaki uzyskałam pokazuje, że zrobiliśmy jako PO bardzo dużo, że odbudowaliśmy w Elblągu zaufanie do Platformy wśród mieszkańców.Proszę pamiętać, że po referendum startowaliśmy z zerowym poparciem, a nawet poparciem, które bym określiła na poziomie „minus dwa” – podkreśliła Gelert.

Biedna istota jest chyba w szoku po niemoż.liwej przegranej

I tak chyba kobita mial szczęście , że tych idiotyzmów nie głosila przed wyborami. Inaczej nawet lemingi moglyby się wnerwić i kobitka skończyła by faktycznie na minus dwa. Jak wogóle można taką głupotę jaką powiedziała niedoszła bufetowa Elblągą wymyśleć. To wydaje się niemozliwe nawet gdyby podpijala z kieliszkow wszystkim klientom w bufecie. A jednak- Platworma Potrafi.

PS. Przedstawiciel Prawa i Sprawiedliwości złożył u Komisarza Wyborczego wniosek o zabezpieczenie kopert z głosowania.

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816