Bez kategorii
Like

Ekshumacja BORowca potwierdzi tezę o dobijaniu ofiar ze Smoleńska?

24/10/2012
128 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minute czytania
no-cover

Oto moja spekulacja.W jednym ze zdjęć, które narobiły ostatnio dużo szumu, jest to konkretne i być może kluczowe, prawdopodobnie realna przyczyna ostatniej awantury medialnej. Jak kilka dni temu zauważył Lancelot, fotografia pokazująca miejsce spoczywania wraku, zawiera leżącą w błocie postać. Osoba ta jest łysa. Najprawdopodobniej jest to jeden z BORowców lecących samolotem. Po bliższej analizie, widać w czaszce denata dziurę wlotową oraz w linii prostej otwór z którego wystają kawałki mózgu. Takich obrażeń można się nabawić tylko w dwa sposoby. Jeden to przebicie czaszki cienkim prętem, drugi to przestrzelenie jej pociskiem z pistoletu / karabinu. Cienkich prętów  nikt w Tupolewie w bagażu podręcznym raczej nie wiózł zostaje więc opcja nr 2.

Moja spekulacja jest następująca. Jeśli udało by się dojść do tego, czyja postać leży tam w błocie, powinno się doprowadzić do ekshumacji ciała tej ofiary i zbadać czaszkę. Jest mało prawdopodobne aby głowy w trumnie nie było, ponieważ jest na zdjęciach. Gdyby jednak się okazało, że Rosjanie nie wiedzieli, iż ktoś zrobił zdjęcia i oderwali głowę od reszty tułowia by zataić fakt dobijania, to znaleźli by się w sytuacji podobnej do warszawskiej policji z 11 listopada 2011. Wtedy to najpierw oskarżyli uczestnika marszu niepodległości o napaść na funkcjonariusza, a potem gdy się okazało że nagrałem to zdarzenie i sprawa wyglądała dokładnie na odwrót mieli wielki problem aby wybrnąć z sytuacji najzwyklejszego parszywego kłamstwa i fałszerstwa dowodowego.

Taka sprawa mogła by ostatecznie rozsadzić cichą koalicję Tuska i Putina w sprawie zamiatania pod dywan faktów z wydarzenia Smoleńskiego. Tusk nie mógłby już dłużej lizać się po dupce z KGBistą, musiałby zaatakować a wtedy KGB by odpowiedziało odpowiednią zawartością teczek na Tuska i jego kolegów – wszystko by się posypało, była by to „piękna katastrofa” tego obmierzłego układziku.

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

 

 

Inne zapisy autora:

Ewidentny Oszust

Gdy zdecyduje sie na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co mozna mnie czytac i ogladac moje materialy tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

160 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217