Bez kategorii
Like

„Ekran uczy, Ekran radzi, Ekran nigdy Cię nie zdradzi .”

04/11/2012
343 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Ankieta dotycząca popularności Nowego Ekranu i jej efekty wśród studentów WPiA na UŁ.

0


 Jako iż od niedawna obracam się w nowym środowisku. Co związane jest z rozpoczęciem studiów w Łodzi. Uznałem iż dobrze by było rozeznać się wśród studentów czy taki „twór blogerski”  Nowy Ekran jest w ogóle  kojarzony i jeśli tak to w jakiej skali.

Do zrobienia ankiety posłużyła mi platforma facebooka, ale także bezpośredni kontakt z ankietowanymi. Chociaż tutaj twarzoksiążka odwaliła większą część „roboty”.

Ankietę przeprowadziłem wśród 327 studentów z kierunków prawa i administracji i otrzymałem zaskakujące wyniki.

Otóż aż 37 osób kojarzy domenę nowyekran.pl. Z czego 19 z nich regularnie ją czyta bądź przegląda. A 4 osoby kiedyś prowadziły tu bloga bądź nadal prowadzi. Dodatkowo 3 osoby mają zamiar rozpocząć pisanie.

Pewnie każdy z nas inaczej zareaguje na wyniki tej ankiety. Lecz dla mnie jest to znak iż chcąc nie chcąc Nowy Ekran stał się dość znanym medium wśród starszego z młodszych pokoleń. Ponadto NE nadal się rozrasta, i już ta obecna ankieta wywołała dość duże poruszenie wśród ankietowanych.

To wszytko jest dobrym znakiem, iż nie ma do końca zatracenia wartości w kierunku populistycznym,  wśród „młodszych dorosłych ludzi” i sprowadzi do tego iż studenci przebywając w Internecie też szukają rzetelnych prawdziwych informacji. O które teraz tak trudno w innych stronniczych mediach (gazety, telewizja…)

 

Pozdrawiam QV

0

Quinlan Voss

Student WPiA na UL

4 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758