Bez kategorii
Like

EHEC COLI OGÓRKI – żywność masowej zagłady

08/06/2011
896 Wyświetlenia
0 Komentarze
130 minut czytania
no-cover

Z całego świata dochodzą kolejne informacje o zachorowaniach spowodowanych mutantem EHEC – Coli. + metody zaradcze, jak się chronić, srebro koloidalne

0


Motywem przewodnim tego tekstu będą nieczyste zagrania apteczne, farmaceutyczne, lekarskie i zbrodnie rządu w ograniczaniu dostępu do naturalnych preparatów.

 

POMÓŻ WYPROMOWAĆ TEKST – w tym celu kliknij tutaj– a następnie naciśnij przycisk: "promuj"
Możesz też kliknąć w piątą żółtą gwiazdkę na początku tekstu – link do gwiazdek tutaj.
Dziękuję bardzo! 🙂
Mnóstwo aktualizacji tutaj

 

Możesz także pomóc rozpropagować blog poprzez wstawianie krótkich opisów typu: „witam forumowiczów, media kłamią, wpisz w google frazę:      „kefir2010 ehec coli”.  Takie działanie jest pomocna zwłaszcza przy medialnych artykułach o bakterii EHEC Coli gdzie straszą ludzi. Chodzi o fora: onetu, wirtualnej polski, interii, pardonu, wykopu (wykop.pl), kefeteria.pl itp itd. Za wszelką taką inicjatywę dziękuję bardzo, razem możemy zrobić wiele dobrego! :-)

——————————————————-

Spis treści tego tekstu:

1. Nieczyste zagrywki Big Pharmy
2. Trochę informacji o epidemii EHEC coli
3. Powtórzenie z poprzedniego tekstu – na EHEC coli jest lekarstwo!
4. Rewolta rozszerza się na kolejne kraje. Jemen, Botswana i in.
5. Metody kontroli umysłów (prania mózgów)
6. 4 czerwca – dzień hańby narodowej

——————————————————-

1. nieczyste zagrania Big Pharma.

-z serwisów specjalistycznych dla lekarzy znikają informacje o działaniach niepożądanych farmaceutyków (sic!). Np rok temu na Medycynie Praktycznej czytałem, że działąniem niepożądanym fluoxetyny (Prozac, Seronil, Bioxetin, Fluoxetin), może być zawał serca, udar mózgu i że lek ten może spowodować uzależnienie. Co się okazało niedawno? Te informacje zniknęły, i to z serwisu lekarskiego! Taki typowy lekarz rodzinny nie ma więc informacji o tym, że ten lek u wrażliwych osób może wywołać zawał serca. Jaki jest cel takiej polityki? Według mnie jest to chęć marginalizacji tych objawów niepożądanych, które występują bardzo rzadko. Nikt wtedy nie będzie utożsamiał udaru mózgu z fluoxetyną i firma farmaceutyczna uniknie procesu o odszkodowanie. Zajebiście to zrobili, prawda? Poza tym jeszcze rok temu lista działań niepożądanych fluoxetyny podana na serwisie specjalistycznym zajmowała kilkadziesiąt zdań! Dziś ta lista zajmuje dużo mniej zdań.

-sprzedawanie farmaceutyków dostępnych tylko na receptę. Mi samemu udało się kupić syrop przeciwkaszlowy Tussipect bez recepty, choć syrop ten jest wyłącznie na receptę, bo nadużywają go ćpuny i inni zdegenerowani menele. Powszechne jest sprzedawanie uzależniających benzodiazepin osobom starszym, bez recepty. System nie jest po prostu szczelny i potem mamy ryk sygnałów pogotowia ratunkowego na naszych ulicach.. Proceder ten ma miejsce na ogół w małych, dzielnicowych aptekach, gdzie klienci i farmaceuci dobrze się znają i widują prawie że na co dzień.

-jak powyżej napisałem, syrup Tussipect jest na receptę. Jednak dużo bardziej szkodliwy syrop (nazwy nie podam!) jest nadal sprzedawany bez recepty. Syrop ten wchodzi w liczne interakcje i jest bardzo szkodliwy, bo zawiera szkielet bromowy. Uzależnia tak samo, a nawet silniej niż Tussipect. Nie raz pogotowie musiało odebrać takiego delikwenta do szpitala psychiatrycznego, bo ten syrop dostępny bez recepty wywołuje psychozy, halucynacje, zwidy, filmy, a także Out of Body Experience (OOBE) – czyli uczucie opuszczenia własnego ciała przez duszę.

-równie szkodliwy jest popularny płyn do higieny intymnej przyjmowany… doustnie! Normalnie szok. Ogólnie apteka jest teraz na celowniku wszelkiej maści ćpunów, meneli, gdyż można znaleźć tam masę uzależniających, szkodliwych i dających odurzenie substancji. Brak jest regulacji prawnych: środki te powinny być dostępne w mniejszych dawkach i dla osób powyżej 21 roku życia bez recepty, no chyba, że lekarz wypisze takiemu 18 – sto latkowi receptę w związku z chorobą (uzasadniony przypadek).

-sprawa hurtowni farmaceutycznych. Osobiście moja kumpela parę lat temu pracowała w takiej hurtowni. Powszechne było wynoszenie np w staniku leków o działaniu narkotycznym. Rekordzista wyniósł za jednym razem 20 opakowań tramadolu, bardzo silnego leku o działaniu podobnym do heroiny! Tutaj także występuje totalny brak kontroli, system failture!

-sprawa refundacji ważnych leków. Rząd PiSu zaczął niekorzystne dla społeczeństwa zmiany polegające na ograniczaniu refundacji. Tramadol, silny lek przeciwbólowy, jest refundowany wyłącznie w terminalnych bólach nowotworowych. Reszta pacjentów, w tym pacjenci po wyrwaniu zęba, płaczą i płacą 100% stawki wywindowanej przez chciwe koncerny. Ketrel był kiedyś refundowany np w przypadku nerwicy serca. Teraz jest refundowany wyłącznie w schizofrenii, a osoby mające nerwicę muszą płacić wygórowane stawki. Podobnie jest z lekami przeciwarytmicznymi (na serce) i innymi. Clonazepam, pomocny w okresowym leczeniu napadów nerwicy serca, jest od dziś refundowany tylko w padaczce

-popularnym argumentem wśród hasbary medycznej i innych agenciurów jest to, że brak refundacji spowoduje spadek cen, bo wiadomo, konkurencja, wolny rynek i inne ble ble ble. Tymczasem wcale tak nie jest! Pomimo tego, że refundacje są mocno ograniczane od 2005 – 2006 roku, ceny większości leków ani nie drgnęły! Mamy tu do czynienia z oczywistą cichą zmową cenową. Jak tak patrze na indexy leków i widzę np 20 odpowiedników Ketrelu, to wszystkie mają taką samą cenę! Dochodzi do kuriozum: jak masz zapisaną dawką 100mg, to bardziej opłaca się kupić cztery razy po 25 mg niż jeden raz po 100mg!

-wszyscy znamy apteki, gdzie jest po prostu taniej. Apteki te organizują różne promocje, np bardzo ważne kwasy omega – 3 kosztują 5 zł zamiast 13 zł. Obniżone są ceny niektórych leków dostępnych bez recepty, by zachęcić klientów do regularnych wizyt w takich aptekach. Tymczasem od znajomej farmaceutki dowiedziałem się, że takie praktyki mają zostać zabronione przez rząd PO – PSL w cichej koalicji z PiS i SLD. Przecież to skandal! Teraz muszę kwasy omega – 3 zamawiać przez internet, bo tam jest nadal taniej! To czysta podłość i skurwysyństwo ze strony rządu czterech partii politycznych. Chyba nie ma drugiego takiego rządu, który by prowadził tak antyspołeczną i antyludzką politykę jak ten rząd!

-kolejną sprawą wartą omówienia jest to, iż od 1 stycznia 2011 roku ceny leków skoczyły nawet o 50 %! dla przykładu: czosnek Labofarm podrożał z 9 zł do 14 zł. Memotropil, popularny lek pobudzający (ale w zdrowym sensie!) kosztował w niektórych aptekach 19 zł, teraz w aptekach dzielnicowych kosztuje 42 zł! To samo dotyczy popularnych leków takich jak polocard, rutinoscorbin, aspiryna, ibuprofen i in.

-zamykane są szpitale, przychodnie przenoszone są do centrów – molochów, gdzie kolejki oczekujących osiągają niebotyczne rozmiary. Warto tutaj dodać, jak rząd przeznacza pieniądze na leczenie w poszczególnych województwach. W tzw ścianie wschodniej zarobki są niższe niż średnia krajowa, więc z automatu tamtejsze szpitale dostają mniej, co wywołuje zrozumiałe protesty. Niektórzy złośliwi sądzą, iż jest to kara za to, że ściana wschodnia jest zaczadzona kaczyzmem i głosuje na PiS (zaznaczam od razu: ja. Jarek_Kefir, nie popieram żadnej partii!).

-czekanie na zabiegi. Znana była historia pacjenta, któremu rok temu miano ściągnąć gips. Zgłosił się on do szpitala, tymczasem uzyskał odpowiedź, że dostanie termin dopiero za miesiąc! Popularna w mediach stała się historia pacjenta, który miał skierowanie na tomografię komputerową. Jednak musieli go przenieść do innego pokoju i tym samym jego przypadkiem zajął się inny lekarz. Lekarz ten od nowa musiał zapoznać się z historią choroby i termin na tomograf przepadł…
Jeszcze kilka lat temu na badanie piersi czekało się góra miesiąc. Teraz, bliska mi osoba, była u lekarza w marcu i otrzymała termin na koniec października…

-znam przypadek (koleżanka bliskiej mi osoby), że dziecko, w wieku lat dziewięciu, po otrzymaniu szczepionki zachorowało na autyzm i zdrowe dziecko stało się warzywem… Wiecie, co bezczelni lekarze powiedzieli? Powiedzieli, że to była „utajona wersja autyzmu”, która dopiero teraz się ujawniła! Normalnie krew mnie zalewa jak słyszę takie coś z ust lekarzy – morderców. Bo fakt, że Ci lekarze mordują i okaleczają ludzi, jest bezsporny. Zastanawiam się poważnie nad akcją na moim osiedlu dotyczącą szkodliwości szczepionek. Ulotki, bannery itp.

-farmaceuci bardzo rzadko korzystają z tzw klauzuli sumienie, czyli odmowy sprzedaży leków. Przykładowo, podchodzi do lady 15 – sto letni gówniarz i prosi pięć opakowań aviomarinu. Bardzo rzadko się zdarza, by w takiej sytuacji farmaceuta odmówił sprzedaży tego narkotyku. Wiadomo, zysk na ćpunach to lwia część dochodów aptek.

-ordynarna sprzedaż leków na receptę pacjentom, którzy tej recepty nie posiadają. Sam byłem świadkiem, jak wieczorem robotnik budowlany prosił o środek na potencje na receptę. Recepty oczywiście nie miał, zaś aptekarka mrugnęła oczkiem i sprzedała mu lek..

-znam historię rodziny, której dziecko trafiło do szpitala. Wysoka gorączka, poza tym miało ono „niepożądany odczyn poszczepienny”. Mama tego dziecka od razu zaznaczyła, że nie zgadza się ani na antybiotyki, ani na sterydy. Wtedy pielęgniara wkurwionym głosem odparła, że o leczeniu decyduje lekarz! No normalnie nóż się w kieszeni otwiera! Gdy ja idę do swojego lekarza rodzinnego z przeziębieniem, od razu zaznaczam, że nie życzę sobie ani antybiotyków, ani szczepionek.
Wracając do tego dziecka: lekarz się pomylił (sic!) i podał mu bardzo silny antybiotyk! Mama tego dziecka musiała uciekać ze szpitala, by ratować mu życie!

-od jakiegoś czasu (nie pamiętam) zgodnie z tzw „ustawą o ochronie danych osobowych” nie można wywieszać na łóżkach kartek z nazwiskami pacjentów. Właśnie przez taką praktykę w/w dziecko dostało ten bardzo silny antybiotyk pomimo tego, że jego mama sobie tego nie życzyła! Ciekawi mnie tylko, ile osób zostało kalekami bądź znajduje się dwa metry pod ziemią przez ten durny i chory przepis, rzekomo mający chronić naszą prywatność.

-ograniczanie dostępu do homeopatii i tzw medycyny naturalnej. Ja akurat mam wspaniałego lekarza, z którym mogę dyskutować o dobroczynnych właściwościach kwasów omega – 3, lecytyny, kulek homeopatycznych, witaminy PP. Jednak większość lekarzy na słowa: „homeopatia”  bądź „medycyna naturalna” dostaje dosłownie gęsiej skórki. Lekarz który mnie leczy, czuje dobrze swoje powołanie i nie boi się medycyny naturalnej, ba, zachęca do zażywania omega- 3. Dla Waszej wiadomości: też jestem ofiarą szczepionek, wystąpiły dawno temu u mnie NOP (niepożądane odczyny poszczepienne) jednak nikt nie skojarzył tego ze szczepieniem, podobnie jak w wypadku setek tysięcy innych polskich dzieci, okaleczonych bądź zamordowanych przez szkodliwe szczepionki.

-tuszowanie niepożądanych działań szczepionek jest powszechne. Zdrowe i pełne sił witalnych dzieci nagle, po szczepieniu, stają się roślinkami. To straszne. Potem takim zrozpaczonym rodzicom się mówi, że to był „utajony autyzm”. No istne gnojstwo. Prawie nikt nie łaczy okaleczenia dziecka z tym, że dopiero co zostało szczepione. To celowa polityka mafii medyczno – farmaceutycznej.

——————————————————-

2. Afera EHEC coli

Mike Adams, przekład Piotr Bein

Dowody wskazują na laboratoryjną produkcję śmiercionośnej E-coli, następnie wpuszczenie lub jakieś wymknięcie się do zaopatrzenia w żywność. Albo pozostaje uwierzyć w przypadkowe powstanie super-bakterii, odpornej na 8 typów antybiotyków – wniosek bardziej przerażający niż bio-inżynieria, bo znaczyłby, że takie bakterie mogą pokazać się na chybił trafił. Zaiste egzotyczna teoria.
Mamy PROBLEM(śmiercionośna E-coli w żywności). Publika REAGUJE(przerażeniem na bio-terroryzm). Globaliści mają już ROZWIĄZANIE(totalna kontrola globalnego zaopatrzenia w żywność, zakaz świeżych kiełków, warzyw, mleka). Federalna Agencja Żywności i Leków w USA (FDA) polegała na takimże schemacie, wciskając Prawo Modernizacji Bezpieczeństwa Żywności (Food Safety Modernization Act), które właściwie zakazało rodzinnego rolnictwa ekologicznego, chyba że ktoś chciał lizać tyłki ustawodawców w FDA. Agencja zdołała złamać wolność upraw w Ameryce, jadąc na lęku publiki po wybuchu epidemii E-coli z żywności. Łatwo ludzi przestraszyć: kilka oświadczeń rządu dla mendiów.

Zakazać medycyny naturalnej, zaatakować zaopatrzenie w żywność

A dzieje się to zaraz po zakazie UE na zioła lecznicze i suplementy odżywcze, żeby czasem ludzie nie ochronili zdrowia. Następny krok: przestraszyć ludziska do świeżej żywności, warzyw, bo te też chronią zdrowie. Będą jeść martwe żarcie,przerobione w fabrykach, powodujące choroby i napychające kieszenie Wielkiej Farmacji. GMO odgrywa rolę podobną: zakaża żywność kodem genetycznym, który powoduje powszechną bezpłodność. A ci co się jakoś rozmnożą po konsumpcji GMO, i tak chorują, ku uciesze Farmacji.Przestraszono bakterią Hiszpanię, bo sprzeciwiła się wprowadzeniu GMO do swego rolnictwa, nawet gdy USA potajemnie szantażowało odwetem politycznym. Tak ma się sprawa gospodarczej dewastacji hiszpańskich hodowców warzyw.

Żywność bronią – czyją?
Najprawdopodobniej szczep bakterii pochodzi z laboratoriów Wielkiej Farmacji, bo kto inny miałby dostęp do tych wszystkich antybiotyków i urządzeń potrzebnych do zmutowania potencjalnie tysięcy kolonii E-coli? Kto inny jest w unikalnej pozycji przeprowadzenia spisku i zyskania na nim? Ośrodek Chorób Zakaźnych w USA (CDC) też mógłby to zrobić.

Niepodważalny dowód inżynierii tkwi w samym DNA bakterii. Szczep przeszedł wielokrotne, długie ekpozycje na 8 różnych klas antybiotyków i jakoś zdolał wejść w zaopatrzenie w żywność. Kto inny mógłby to zrobić, jak nie szaleni badacze w dobrze zaplanowanym projekcie? Nie ma spontanicznych mutacji w szczep odporny na najwyższe 8 klas firmowych antybiotyków, sprzedawanych przez Wielką Farmację.
Jeśli odrzucić tę hipotezę, to zostaje jeszcze straszniejsza: przypadek! Bo to znaczyłoby, że skażenie świata antybiotykami jest tak skrajne, że szczep E-coli może się sam nasycić 8 rozmaitymi klasami antybiotyków i w sposób naturalnyrozwinąć w super-zarazek, zabijakę.

Początek nowej ery bio-broni w żywności

W każdym razie stanęliśmy przed nową erą globalnych szczepów bakterii, nie do pokonania znanymi lekami. Oczywiście wszystkie je można zabić srebrem koloidalnym, dlatego FDA i światowe władze od chorób zacięcie atakują firmy produkujące to srebro. Można je wszystkie łatwo zabić kombinacją pełnego asortymentu naturalnych antybiotyków z roślin (czosnek, cebula, imbir lekarski, zioła). Ponadto probiotykipomagają zbalansować florę przewodu pokarmowego i „wyprzeć” E-coli. Zdrowy system immunologiczny i dobrze działający przewód pokarmowy są zdolne zwalczyć super-bakterię E-coli, ale it ego władze od chorób nie chcą rozpowszechniać. Wolą bezradne ofiary w szpitalach, czekające na śmierć, bez opcji wyzdrowienia – nowoczesna medycyna. Powodują problemy, które niby leczą, nawet nie leczą niczym, co mogłoby pomóc. Wszystkim dotychczasowym przypadkom zgonów od super-bakterii E-coli można było zapobiec. Były to zgony z ignorancji i 1-sze ofiary nowej ery bio-broni ukrytej w żywności, wypuszczonej przez grupę szalonych uczonych albo instytucję, zwalczającą ludzkość. źródło: j/w, Piotr Bein, źródło_2

Mój komentarz: co jest pożyteczne w walce ze zmutowaną bakterią EHEC coli? CO może nam uratować życie? Oto lista:
-srebro koloidalne, którego oni chcą zakazać – z wiadomych powodów
-czosnek bądź kapsułki z czosnkiem sproszkowanym
-cebula, imbir (korzeń)
-kurkuma
-mega dawki  NATURALNEJ witaminy C (Swanson, Olimp lub „Pure Way C” innych producentów). chodzi mi o dawki do 6000 mg, bo oficjalne zalecenia, czyli 60 mg to życie w ledwo maskowanym szkorbucie.
-selen
-antyoksydanty za zielonej herbaty
-rutyna, rutozyd (rutinoscorbin, cerutin i inne w dużej dawce).

Gallus o możliwych następstwach E-coli

[…] Wszystko wskazuje na to, że propaganda medialna o bakterii E-Coli jest wzorowana na kampanii „szalonych krów” i „świńskiej grypy”– jeżeli będą próbowali was zaszczepić to NIE DAJCIE SIE!!! – szczepionka przyczyni się prawdopodobnie do planowanej depopulacji globu, najlepiej to nie przebywać w zaludnionych obszarach… już wam tłumaczę o co chodzi:

 Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o wymordowanie ludzi albo wprowadzenie większej kontroli żywności –zamiast naturalnej żywności dadzą nam jeszcze więcej Genetycznie Modyfikowanego Świństwa a z drugiej strony dzięki takiej „akcji” ceny żywności gwałtownie podskoczą i to będzie motorem do kontrolowanych rewolucji w Europie, ponieważ jeśli ceny żywności podskoczą to wtedy ludzie będą zmuszeni wyjść na ulicę i obalić „swój” rząd  – a jak będą obalać „żądy” to wtedy szybciej zostanie wprowadzony Jeden Rząd Światowy (NWO)

Chyba nie muszę przypominać, że wiele państw w Afryce i na Bliskim Wschodzie jest aktualnie w stanie wojny, dzięki celowym rewolucją „żądu” cieni? – masonerii, iluminatów… w Hiszpanii protesty, w Grecji również…oni dzięki bakterii E-coli pomagają wam w rewolucji, która jest im na rękę!!!

Czyli na chłopski rozum: Masoneria próbuje was pobudzić do działania i zmusić was do wyjścia na ulicę aby obalić rząd – co przyczyni się do wprowadzenia stanów wojennych i będzie to preludium do planowanej przez wiele pokoleń 3 wojny, która wybuchnie z chwilą ataków pod fałszywą flagą MOSSADU IZRAELSKIEGO!!!– oskarżą o to Iran i Palestynę!!!  Ataki są planowane na rok 2011 – czyli nie zostało wiele czasu… Jest to pozornie oddolne obalanie państw ku chwale New World Order…Wyjaśnienie planowanych zamachów.

źródłó_1  źródło_2

Mój komentarz: najpierw nas straszono epidemią szalonych krów. Potem doszła zaraza ptasiej grypy – też nas straszono w „sojuszniczych mediach”. Następnie rozpętała się choroba świńskiej grypy i niesamowita medialna historie na skalę dotąd niespotykaną. Przypominało to momentami stary reportaż radiowy „wojna światów”. Oczywiście wszelkie profesory i racjonalistyczne świry dały się nabrać na tą „wojnę światów” i w poważnym, acz uspokajającym tonie zachęcały do szczepień. A jakże, przecież Big Pharma musi sobie dorobić!

Śledztwo ws. E-coli w Niemczech

Allan Hall 5.6.2011, tłumaczenie Ola Gordon

Naukowcy badający źródło wybuchu śmiertelnego mutanta E-coli w Niemczech skoncentrowali się na restauracji i festiwalu, w którym wzięło udział 1.5 mln osób.

Ponad 30 konsumentów, łącznie z grupą niemieckich urzędników podatkowych i duńskich turystów zachorowało, jedna kobieta zmarła po posiłku w restauracji Kartoffel-Keller w północnej części portowego miasta Lubeka. Inspektorzy badają dostawców restauracji i ulicznych sprzedawców, 60 km od portu na Festiwalu Portowym Hamburga (Hafengeburtstag). Coroczny 3-dniowy festiwal odbywa się wzdłuż miejskiej plaży i prezentuje flotę zabytkowych statków, smoczych łodzi, parady, koncerty, pokazy sztucznych ogni – i dużo jedzenia.

Przedstawiciele Instytutu Roberta Kocha mówią, że liczba przypadków E-coli wzrastała po 9 maja, tuż po zakończeniu się festiwalu. Do tej pory choroba zabiła co najmniej 19 osób i zaraziła ponad 1800.Rzecznik Instytutu powiedział: szukamy, czy faktycznie jest jakiś związek między festiwalem i gwałtownym wzrostem zachorowań w Hamburgu.

Joachim Berger, właściciel Kartoffel-Keller, którego menu składa się głównie z produktów mięsnych i ziemniaków, był zdruzgotany, kiedy usłyszał, że przytrafiło się to jego gościom: Jakby mnie ktoś uderzył w głowę. Wszystko sprawdziliśmy i wszystko zostało zdezynfekowane. Sam zapłaciłem za testy, bo bezpieczeństwo naszych gości i pracowników jest dla nas bardzo ważne.

W piątek potwierdzono cztery kolejne przypadki w W. Brytanii. czyli jest 11 ofiar w W. Brytanii, trzy z nich mają potencjalnie śmiertelne powikłania, znane jako zespół mocznicy hemolitycznej, powodujące drgawki i niewydolność nerek i ofiary wymagają dializy. Każda z nich niedawno była w Niemczech.

W Hamburgu wczoraj 400 pracowników miejskiego Instytutu Higieny i Środowiska pracowało, aby spróbować dowiedzieć się, skąd pochodzi nowy typ EHEC szczepu 0104. Jest odporny na większość antybiotyków, a eksperci ostrzegają, że niektóre leki mogą go nasilać. Co ciekawe, około 70% zakażonych stanowią kobiety. Naukowcy nie są pewni, czy to dlatego, że jedzą więcej surowych warzyw (głównych podejrzanych w epidemii), czy dlatego, że są bardziej podatne na ten konkretny szczep.

Epidemia ogórkowa na wzór H1N1

Wojpa (30.5.2011 12:16): Wszystko wskazuje na to, że epidemia EHEC jest zaplanowaną na wzór świńskiej grypy akcją firm farmaceutycznych. Okazuje się, że bakteria Escherichia coli o serotypie O157:H7, która powoduje zespół hemolityczno-mocznicowy mogła zostać wyprodukowana w laboratorium. Gen produkujący werocytotoksynę (toksyna odpowiedzialna za hemolizę) został wpisany laboratoryjnie w genom nasion warzyw, które spożywamy na surowo (gotowanie inaktywuje toksynę). Mogą to być nasiona ogórków, pomidorów itd. Najbardziej niebezpieczne są nasiona w fazie kiełków. Mogą to być kiełki słonecznika, pszenicy czy kiełki innych roślin używanych do sałatek warzywnych. Tak zmodyfikowana genetycznie roślina przedostając się do organizmu może powodować zjawisko mutacji o charakterze transferu horyzontalnego, czyli bakterie Escherichia coli pobierają ze strawionej rośliny gen werocytotoksyny, wbudowywują go sobie w swój plazmid i w ten oto sposób mamy do czynienia z przeobrażeniem się przyjaznego dla organizmu produkującego witaminy drobnoustroju w mordercę.

Mój komentarz: jest kilka możliwych dróg zakażenia:
-według koncepcji pierwszej, winne są zmutowane (zmodyfikowane) genetycznie warzywa. Otóż bakterie EHEC coli żyją naturalnie w przewodzie pokarmowym każdego człowieka i nie robią żadnej szkody. Jednak w zetknięciu w przewodzie pokarmowym z żywnością genetycznie zmanipulowaną – zmodyfikowaną, te bakterie zaczynają wariować i mutować w bardzo złośliwe formy.
-druga koncepcja jest równie prawdopodobna, iż zmutowane bakterie EHEC coli powstały w wojskowych laboratoriach i zostały celowo rozprowadzone.

Co może być celem tego bio – terroryzmu? jednym z celów to realizacja obowiązującego od kwietnia codex alimentarius. Zakłada on napromieniowanie radioaktywne żywności, szerokie zastosowanie warzyw i owoców modyfikowanych genetycznie, a także ścisłą kontrolę i faktyczną monopolizację rynku żywności i samego obrotu żywnością. Żywność byłaby futrowana różnymi słodzikami posądzanymi o szkodliwość, szkodliwym glutaminianem sodu, pozbawiana witamin i naświetlana raioaktywnie rzekomo w celu sterylności. W konsekwencji na nasze talerze trafiałyby produkty pozbawione jakichkolwiek wartości odżywczych, choćby witamin, i napromieniowane radioaktywnie. Ogólnie rzecz biorąc afera z EHEC coli ma na celu jeszcze większe przykręcenie nam śruby przez coraz bardziej totalitarne państwa.
Ważny jest ten komentarz:

tytus powiedział/a
07/06/2011 @ 18:42

Ps, a może warto przyjrzeć się właściwościom wody, co do korzystania, z której wskazują nam, jako wstępne antidotum na bakterię?

Może wodę nam „koloryzują”?
W roku ubiegłym, na drzwiach do bloku, w którym mieszkam wisiała informacja, że woda będzie poddana – jakimś tam, niestety nie doczytałem – testom chemicznym, na obecność, czegoś tam,
a jej kolor może, w okresie badań, być zielonkawy.
Ot, co.
W okresie badań, odmienny..

Mój komentarz: powszechnie wiadomo, że w większości miejscowości w Polsce woda jest fluoryzowana. Związki fluoru mają to do siebie, że otumaniają człowieka, czynią go bardziej posłusznym, i przede wszystkim: nie są obojętne dla zdrowia. Czytałem kiedyś, że ponad 70% zasobów wody pitnej posiada masońska rodzina Rotschildów. Tak więc woda mineralna też nie jest bezpieczna.. Ba, czytałem plany, by fluoryzować także wodę mineralną kupowaną w butelkach! Widać, że konstruktorzy nowego ładu światowego idą na całoąć i nie liczą się z nikim – tak bardzo mamy ogłupione społeczeństwo.

A TERAZ SŁÓW KILKA O FLUORZE:

NIE używaj pasty do zębów z Fluorem!!! NIE pij wody z kranu bo jest Fluoryzowana!!! NIE pij wody butelkowanej z Fluorem!!!

Uważaj na oznaczenia: [NaF], [BF3], [Me2SiF6], [HF], [Na2SiF6], [NH4F], [CaF2], [Ca5(PO)4*3(OH,F)], [Na3AlF6]

Więcej informacji -> http://www.eioba.pl/a/1msw/szkodliwe-dzialanie-fluoru

SZKODLIWE DZIAŁANIE FLUORU:
Fluor jest mikroelementem biorącym udział w aktywacji i zahamowaniu działania niektórych enzymów. Jest obecny we wszystkich tkankach organizmu. W kościach, zębach osiąga zdecydowanie większe stężenie niż w innych tkankach. Od lat trwają spory czy fluor jest niezbędnym mikroelementem. I jak dotąd nie znaleziono na to pytanie jednoznacznej odpowiedzi.

fluorNiewielu ludzi wie, że fluor tak naprawdę jest trucizną. Często też jest głównym składnikiem leków psychotropowych, a także… trutek na insekty. Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody MOŻE SPOWODOWAĆ poważne zaburzenia genetyczne, odwapnienie kości, raka. Jest gorszy od ołowiu! A w Polsce, innych krajach byłego bloku komunistycznego oraz m.in. w Wielkiej Brytanii wodę się od lat fluoryzuje. Wiele krajów demokratycznych nie wprowadziło jednak tego zwyczaju. Dlaczego? (Na zdjęciu widać zniekształcenia twarzy na skutek fluorozy!)

Otóż nikt nigdy nie przeprowadził szczegółowych badań nad skutkami długotrwałego zażywania fluoru. Owszem, mówi się oficjalnie, że fluor jest bezpieczny, o ile nie przekracza się pewnej ustalonej dawki. Ale jeśli ludzie piją dużo wody z kranu (nawet przegotowanej), często myją zęby pastą z fluorem (a niezwykle trudno jest kupić inną), to jak mogą być pewni, że wielokrotnie nie przekraczają takiej dawki? Podobnie jest z aspartamem, słynnym słodzikiem bez kalorii. Jest bezpieczny, gdy spożywamy go w niewielkich ilościach. Tyle tylko, że tak wiele różnych artykułów spożywczych go zawiera: soki, wody gazowane, witaminy, cukierki itp. Można się nim nafaszerować po dziurki w nosie, a producenci rozłożą ręce i powiedzą: przecież zawartość aspartamu w naszym produkcie jest dopuszczalna i bezpieczna!

Rodzi się pytanie: skoro tak wielu uznanych naukowców od dziesięcioleci próbuje zainteresować władze szkodliwością fluoru, to dlaczego nikt nic nie robi? Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, zazwyczaj chodzi o pieniądze, i być może władzę nad ludźmi.”

Od początku XX wieku wiedziano, że podawanie ludziom niewielkich dawek fluoru sprawia, że są bardziej ulegli i podatni na manipulacje. Gdy więc podczas II wojny światowej hitlerowcy szukali sposobu, by otumanić więźniów obozów koncentracyjnych, zaczęli podawać im duże dawki fluoru w wodzie pitnej. Produkcję fluoru zlecili koncernowi I. G. Farben z Frankfurtu.

Po zakończeniu wojny do Niemiec przyleciał wysłannik rządu USA, Charles Eiliot Perkins, chemik, który miał przyjrzeć się hitlerowskim metodom kontroli umysłów. Odnalazł on dokumenty stwierdzające, że zanim wybuchła wojna niemiecko-radziecka w 1941 roku, oba totalitarne reżimy wymieniały się informacjami na temat sposobu panowania nad masami. „Bolszewicy uznali dodawanie leków do wody jako idealny sposób na skomunizowanie świata” – napisał w raporcie. Fluor, nadawał się do tego celu znakomicie – nie dość, że wywoływał w umysłach pożądane reakcje, to jeszcze można było uzasadnić jego użycie tym, że chroni zęby. Z trucizny zrobiono lekarstwo.

Ale to sami Amerykanie rozpropagowali cudowne właściwości fluoru. Fabryki koncernu I. G. Farben jako jedyne nie były bombardowane przez aliantów – pewnie dlatego, że wielu amerykańskich biznesmenów ulokowało tam duże pieniądze, m.in. rodzina Mellonów. Po wojnie Mellonowie założyli Amerykańskie Przedsiębiorstwo Aluminiowe (ALCOA) – a fluor jest toksycznym odpadem przy produkcji aluminium. Coś z nim trzeba było zrobić. ALCOA oraz inne zakłady produkujące fluor sfinansowały badania, z których wynikało, że małe ilości fluoru nie są szkodliwe dla zdrowia. W raporcie całkowicie pominięto szkodliwe skutki oddziaływania tej substancji na organizm i mózg ludzki. Natomiast podkreślono zbawienny wpływ na zęby…

W latach 40. XX wieku w kilku miastach USA rozpoczęto fluoryzację wody, a kilka firm zaczęło dodawać tę substancję do past do zębów, i lawina się potoczyła…

Niewielu ludzi wie, że fluor tak naprawdę jest trucizną. Często też jest głównym składnikiem leków psychotropowych, a także… trutek na insekty. Wzmacnia ich działanie. Gdy do popularnego leku uspokajającego Valium dodano fluor, powstał środek o silniejszym działaniu, Rohypnol. Inny, niezwykle silny środek uspokajający z fluorem, Stelazinum, jest używany w domach opieki społecznej i w szpitalach psychiatrycznych na całym świecie. Fluor jest też stosowany w takich lekach jak: Atorwastatyna, Deksametazol, Ezetymib, Nebiwolol, Riluzol, Sparfloksacyna, Triamcinolon.

Opublikowane niedawno badania wykazały, że fluor dodawany do wody MOŻE SPOWODOWAĆ poważne zaburzenia genetyczne, odwapnienie kości, raka. Jest gorszy od ołowiu! A w Polsce, innych krajach byłego bloku komunistycznego oraz m.in. w Wielkiej Brytanii wodę się od lat fluoryzuje. Wiele krajów demokratycznych nie wprowadziło jednak tego zwyczaju. Dlaczego?

Otóż nikt nigdy nie przeprowadził szczegółowych badań nad skutkami długotrwałego zażywania fluoru. Owszem, mówi się oficjalnie, że fluor jest bezpieczny, o ile nie przekracza się pewnej ustalonej dawki. Ale jeśli ludzie piją dużo wody z kranu (nawet przegotowanej), często myją zęby pastą z fluorem (a niezwykle trudno jest kupić inną), to jak mogą być pewni, że wielokrotnie nie przekraczają takiej dawki? Podobnie jest z aspartamem, słynnym słodzikiem bez kalorii. Jest bezpieczny, gdy spożywamy go w niewielkich ilościach. Tyle tylko, że tak wiele różnych artykułów spożywczych go zawiera: soki, wody gazowane, witaminy, cukierki itp. Można się nim nafaszerować po dziurki w nosie, a producenci rozłożą ręce i powiedzą: przecież zawartość aspartamu w naszym produkcie jest dopuszczalna i bezpieczna!

Rodzi się pytanie: skoro tak wielu uznanych naukowców od dziesięcioleci próbuje zainteresować władze szkodliwością fluoru, to dlaczego nikt nic nie robi? Kiedy nie wiadomo, o co chodzi, zazwyczaj chodzi o pieniądze, i być może władzę nad ludźmi.

Fluor jest bardzo szkodliwy. Jak dotąd oprócz Śląskiej Akademii Medycznej naukowcy i stomatolodzy nie zajęli się tą sprawą, a pasty z fluorem są systematycznie stosowane i reklamowane. Belgia, jako pierwszy kraj na świecie, zabroniła stosowania dodatków fluorowych, które przez dziesiątki lat promowane były jako niezbędny suplement przez dentystów. Minister Zdrowia Publicznego opublikował, że produkty z fluorem są trujące i stanowią wielkie zagrożenie dla zdrowia fizycznego i psychicznego. W raporcie z 1999 roku UNICEF zgłaszał, że rządy państw nie były wystarczająco poinformowane o tym, jak trujący jest fluor – szczególnie dla dzieci, których młody organizm wchłania więcej fluoru niż organizm dorosłego człowieka. Użyteczność fluoru już wcześniej była kwestionowana na całym świecie. W ciągu ostatnich lat specjaliści ostrzegali przed tym pierwiastkiem.

Fluor jest bardzo czynnym składnikiem i przenika głęboko w kości i komórki, gdzie się odkłada. Powierzchnia zębów staje się mocniejsza, ale ząb sam w sobie staje się bardziej kruchy. Z wielu badań wynika, że fluor powoduje problemy ze stawami, deformacje kręgosłupa, osteoporozę i może nawet wywołać raka kości. Również mózg nie może obronić się przed jego skutkami. Fluor ma negatywny wpływ na system nerwowy i system odpornościowy i u dzieci może powodować chroniczne zmęczenie, obniżać poziom IQ, obniżać umiejętności uczenia się, powodować letarg i depresję. Rząd Belgii zaproponował Komisji Europejskiej, by zabronić dodatków fluorowych w całej Unii Europejskiej, ale Komisja stwierdziła, że na to jeszcze za wcześnie!

Fluor jest niepotrzebny gdyż:

Dzieci mogą mieć zęby w idealnym stanie bez spożywania fluoru.
Korzystniejsze jest miejscowe, a nie ogólne stosowanie środków zawierających fluor.
Większość krajów Europy Wschodniej odrzuciła fluorowanie wody pitnej.
Gdyby fluor był potrzebny młodemu organizmowi, znajdowałby się w mleku matki w dużej ilości, tymczasem jest go jedynie 0,01ppm czyli 100x mniej niż wodzie fluorowanej.
Dzieci zamieszkujące obszary nie objęte programem fluorowania wody pitnej, otrzymują wystarczający poziom fluoru z pożywienia.

Fluor jest niebezpieczny gdyż:

Gromadząc się w kościach zwiększa ich kruchość i podatność na złamania.
Gromadząc się w szyszynce zmniejsza produkcję melatoniny.
przedawkowanie fluoru powoduje fluorozę,
Istnieją podejrzenia, że ma związek ze zwiększeniem zapadalności na osteoporozę.
Zwiększenie stężenia fluoru w wodzie powyżej 1ppm powoduje zwiększenie wchłaniania ołowiu i aluminium przez mózg!
Mieszkańcy krajów, w których stężenie fluoru w wodzie jest większe niż 3ppm są mniej płodni.
Powoduje wzrost agresji wśród dzieci.
Ma bardzo niewielkie zastosowanie w terapii.

Pasty do zębów bez fluoru:

-CaviStat i zawiera składniki normalnie obecne w produktach spożywczych, takich jak aminokwas arginina oraz dwuwęglan i węglan wapnia. Nie zawiera natomiast ani śladu fluoru, składnika mineralnego kości i zębów, stosowanego do walki z próchnicą od dziesięcioleci. Dzięki temu jest bezpieczna dla małych dzieci, które mają tendencje do połykania pasty.
-Nenedent – pasta bez fluoru dla dzieci – Jest przeznaczona dla dzieci otrzymujacych optymalna dawkę fluoru lub przyjmujacych tabletki fluorowe.Żel krzemowy dokładnie czysci i poleruje zęby mleczne, delikatnie usuwa osad nazębny. Ksylitol wspomaga remineralizację, hamuje rozwoj bakterii powodujących próchnicę. Posiada smak jabłkowo- bananowy.
 -Tołpa Chamosal Dent Junior – bioaktywna pasta bez fluoru dla dzieci.
-Szałwiowa pasta do zębów – Ziaja – Skutecznie czyści zęby i usuwa osad nazębny, łagodzi podrażnienia błony śluzowej oraz zapobiega zapaleniu dziąseł. Ma orzeźwiający miętowy smak. Zapewnia długotrwały, świeży oddech.
-Lavera Basis Sensitiv– Pasta do zębów z zawartością kredy i drobinek krzemu skutecznie usuwa osad nazębny. Przeciwzapalne i antybakteryjne działanie echinacei i propolisem uzupełniają całościową higienę jamy ustnej. Wartość pH neutralizuje szkodliwe działanie kwasów na szkliwo. Zapobiega próchnicy, parodontozie i osadzaniu się kamienia nazębnego.
-Ajona – pasta bez fluoru na krwawiące dziąsła – oraz działa przeciwzapalnie i bakteriobójczo. Doskonale usuwa osady i chroni przed powstaniem płytki nazębnej i kamienia – przyczyn powstania chorób. Poprawia mikroflorę jamy ustnej i likwiduje nieprzyjemny zapach z ust. Pasta zawiera ekstrakt z rumianku
-Tołpa – specjalistyczny żel do zębów bez fluoru Tołpa Chamosal-dent dzięki specjalnej recepturze torfowo-ziołowej wykazuje doskonałe właściwości profilaktyczne: zagęszczony wyciąg torfowy wzmacnia i regeneruje tkanki przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej; rumianek działa przeciwzapalnie; szałwia działa przeciwzapalnie, antyseptycznie i ściągająco.
-Pasta Neem – jest wolna od środków chemicznych, cukru, słodzików – wybiela zęby oraz chroni dziąsła; nie podrażnia dziąseł (jak to ma często miejsce w przypadku tradycyjnych past); posiada silne działanie grzybobójcze (14gatunków grzybów, w tym Candida Albicans); działa przeciwbakteryjnie (Staphylococcus Aureus i Salmonella); działa przeciwko wirusom; pomaga przy stanach zapalnych; wywiera działanie neutralizujące w stosunku do pasożytów i form rozwojowych bakterii; moduluje i aktywizuje układ wzmacniający zęby; zwiększa liczbę leukocytów; zwiększa produkcję interferonu -y; Neem jest nieszkodliwa dla pożytecznych bakterii; ma silne oraz natychmiastowe działanie; wzmacnia dziąsła i płytkę, usuwa osad, kamień nazębny i inne przebarwienia.

Stosowanie Fluoru to złoty interes pod każdym względem… po pierwsze to kontrola umysłu populacji, po drugie od Fluoru niszczą się zęby i dlatego stale chodzimy do dentysty i mogą sobie na nas zarabiać

W wojsku funkcjonuje termin: ROZPOZNANIE WALKĄ.
Czy ta EHEC – cola nie jest tym samym?
Uderza się w przeciwnika niewielkimi oddziałami  i rozpoznaje jego obronę, środki ogniowe, siłę oporu, morale itp.
A potem maksymalnymi siłami atakuje w najsłabszym miejscu.

Mój komentarz: te najsłabsze pozycje to oczywiście najbardziej odmóżdżeni przedstawiciele społeczeństwa, którzy zaraz wyciągną rękę do ukłucia igłą.Igłą zawierającą bardzo szkodliwą szczepionkę tak, jak było w wypadku epidemii świńskiej grypy. Histeria ta sama, początek epidemii tak samo komentowany w mediach – ludzie, przecież ten scenariusz się powtarza, tym razem w wersji hardcore, bo umierają ludzie, a inni są okaleczeni! Słyszałem kiedyś wzmiankę na blogu grypa prowadzonego przez Piotra Beina, iż A/H1N1 to tylko wstęp do czegoś znacznie groźniejszego. Świńska grypa byłaby takim badaniem społecznych reakcji. Teraz natomiast nie ma bata – codziennie będziemy straszeni o kolejnych ofiarach, być może liczonych w tysiącach. I kto tu nie wystawi ręki do pokłucia igłą w obliczu tak „strasznej epidemii”?

„apel do blogowiczów i ich znajomych INFORMUJCIE O PRZESTRZEGANIU HIGIENY – I ZAKAZIE KUPOWANIA ŻYWNOŚCI U WĄTPLIWEJ WIARYGODNOSCI SPRZEDAWCÓW – NIE KUPÓJCIE W HIPERMARKETACH!
Ukraina: Trzynaście przypadków cholery
Sobota, 4 czerwca (11:34)
Pięć nowych przypadków zachorowań na cholerę odnotowano w Mariupolu nad Morzem Azowskim na wschodniej Ukrainie – podały lokalne władze sanitarne. Wśród chorych jest jedno dziecko. Tym samym liczba zarażonych wyniosła do 13.Specjaliści nadal nie potrafią zlokalizować ogniska cholery, jednak z rozmów z chorymi wynika, że spożywali oni ryby złowione w Morzu Azowskim.
W czwartek władze informowały o pięciorgu chorych na cholerę. W piątek do szpitala trafiły kolejne trzy osoby, a w sobotę jeszcze pięć.
By nie dopuścić do rozpowszechnienia zarazków cholery na początku tygodnia władze obwodu donieckiego, do którego należy Mariupol, zakazały kąpieli oraz zabroniły połowu i sprzedaży ryb z Morza Azowskiego”. źródło

Według mnie operacja endgame (ostateczna rozgrywka) przyspiesza. Atakują z różnych stron, różnymi chorobami. Cholera to zwyczajowo choroba trzeciego świata, bardzo biednych państw Afryki i Azji – skąd się wzięła na Ukrainie, gdzie opieka medyczna jest na zdecydowanie wyższym poziomie? Może się jeszcze okazać, że to specjalny, zmutowany szczep cholery, przystosowany właśnie do szerokości geograficznych gdzie leży Ukraina (a także Polska!) Nasza Ojczyzna zagrożona jest z dwóch stron: na Zachodzie bakterie EHEC coli, zaś na wschodzie dziwna odmiana cholery, której tam nigdy nie było..

Od jakiegoś już czasu na każdej tubce :
– pasty do zębów,
– kremu do rąk,
– balsamu do ciała,
– kremu do twarzy,
– i welu innych są kolorowe paski.

Każdy kolor tych pasków oznacza jakiej jakości jest zawartość w opakowaniu.

I tak :

Czarny – TYLKO chemiczne składniki

Czerwony – chemiczne dodatki, soda i podobne

Niebieski – połowa chemi, połowa natura

Zielony – CAŁKOWICIE NATURALNE SKŁADNIKI bez chemii, fluoru, aspartanu

Są to oznaczenia Certyfikatu Jakości ISO i bezwzględnie oznaczenie jest wymaganie dla BEZPIECZEŃSTWA stosowania produktów przez UNIE Europejską w celu „ochrony konsumenta”. źródło

Mój komentarz: Szkoda tylko, że o tak „szlachetnej” inicjatywie UE nie informują media. Nie informuje nas nikt, aby dotrzeć do tych informacji musimy przedzierać się przez gąszcz niezależnych, „niezależnych” i korporacyjnych mediów. Na co to i po co to? Ano po to, aby chronić ich interesy. Wyedukowany konsument rzadziej będzie kupował produkty mające w składzie wyłącznie chemię. Poza tym taki wyedukowany konsument może zacząć zadawać władzom niewygodne pytania: a po co ta chemia w kosmetykach, a dlaczego jej nie zakazać, skoro jest szkodliwa itp. Tak więc rozgłaszanie istnienia tego systemu oznaczeń jest globalistom nie na rękę.

 

Dyskusja wykluczonych o EHEC coli (będzie uaktualniana):
-być może jest to ukaranie Hiszpanii za wielkie protesty na miarę prawdziwej rewolucji i porażkę globalistów ala’ Zapatero w wyborach;
-być może jest to ukaranie Niemiec za zamknięcie wszystkich elektrowni atomowych do 2020 roku. Dziennikarskie prostytutki już teraz mówią, że Polska ma się stać nuklearnym śmietnikiem, czyli dostarczycielem energii z atomu do Niemiec. Sprytne posunięcie, prawda? U siebie zamykają, bo rak, białaczka, pozwy, zaś w kraju czwartego (nie trzeciego!) świata, czyli w Polsce, będą budować te elektrownie za miliardy dolarów…
-być może mamy do czynienia z planem endgame, czyli planem daleko idącej redukcji liczby ludności. Plan endgame to ukrywany przed społeczeństwami plan globalnych elit, którym jest na Ziemi za ciasno – od tych dolarów we łbach im się poprzewracało.
-a może chodzi tylko o to, żeby wyprodukować szczepionki na tą bakterię i zagonić ludziska do szczepienia się tymi podejrzanymi szczepionkami o nieznanych skutkach ubocznych? Korzyści byłyby z tego dwojakie: po pierwsze, kasa dla mafii farmaceutycznej. Po drugie, działania niepożądane – ludzie żyli by jeszcze krócej, wcześniej by umierali przez osłabienie organizmu.

——————————————————-

3. jest lekarstwo na EHEC Coli!

Nie ufajcie tym, czym karmią Was w oficjalnych mediach. Nie wierzcie w cudowną moc antybiotyków, nawet wankomycyny, która niszczy organizm w ekspresowym tempie. Zaufajcie metodom naturalnym.

Zanobiusz donosi, że krzemionka może być doskonałym lekarstwem na EHEC Coli – link tutaj

KOLEJNY LEK PRZYDATNY W WALCE Z EHEC Coli: (źródło)
srebro koloidalne – naturalny superlek?

Srebro koloidalne – naturalny superlek?

Srebro koloidalne jest znane w medycynie od prawie stu lat. Jest ono lekiem naturalnym.
Srebro w postaci koloidalnej jest przyswajalne w około 98 % natomiast minerały w postaci tabletek są przyswajalne tylko w 40-60%. Antybiotyki eliminują około 6-7 szkodliwych bakterii, srebro koloidalne niszczy ponad 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni.
Jony srebra powstają w procesie rozpuszczania elektrody srebrnej w wodzie destylowanej za pomocą prądu o bardzo malej wartości. Srebro koloidalne jest roztworem o działaniu przeciwbakteryjnym, przeciwwirusowym i grzybobójczym. Służy do użytku wewnętrznego i zewnętrznego. Jest naturalnym antybiotykiem: efektywnym, łagodnym i nietoksycznym. Nie kumuluje się w organizmie i zostaje w ciągu kilku dni wydalone. Srebro koloidalne nie jest związkiem chemicznym zawierającym srebro, ale czystym srebrem metalicznym zawieszonym w czystej wodzie. Cząsteczki srebra nie opadaj na dno ani nie unoszą się na powierzchni, ponieważ posiadają jednakowy ładunek elektryczny, Co powoduje, ze odpychają się wzajemnie pozostając w ciągłym ruchu. Srebro koloidalne jest więc aktywne.

Srebro koloidalne jest: – bezpieczne – nietoksyczne – działa jak antybiotyk – zabija ponad 650 patogenów – niszczy grzyby i pleśnie – zabija pasożyty – wspomaga rozwój komórek – nie akumuluje się – nie podrażnia błon śluzowych – nie uzależnia – nie zawiera wolnych rodników -oczyszcza wodę -działa przeciwzapalnie – odkaża – jest bioprzyswajalne – nie szczypie w oczy – nie reaguje z lekami (nie wykazuje interakcji) – wzmacnia odporność organizmu – jest bezpieczne dla kobiet w ciąży i karmiących matek – bezbarwne – bez zapachu

Cząsteczki srebra nie atakują mikroorganizmów bezpośrednio. Ich działanie polega na dezaktywacji enzymu, którego jednokomórkowe bakterie, wirusy i grzyby używają w metabolizmie tlenowym. Na skutek tego procesu wspomniane szkodliwe mikroorganizmy obumierają w ciągu 6 minut. I prawdopodobnie, dlatego przez ten pośredni proces, bakterie nie są w stanie rozwinąć odporności na cząsteczki srebra, tak jak dzieje się to w przypadku antybiotyków. Srebro koloidalne jest jedyna forma tego metalu szlachetnego, która może być użyta bezpiecznie jako suplement żywieniowy.

 Grzybice i pleśnie w organizmie człowieka:
Grzybice i pleśnie są nasilającym się problemem, o epidemiologicznych rozmiarach. Grzybice (Candida) powodują coraz większe problemy zdrowotne. Grzybice maja współudział w wielu chorobach takich jak: zmęczenie, przeziębienie, grypa, bóle mięśni, bóle stawów, reumatyzm, alergie, nowotwory, zła perystaltyka jelit, problemy skórne, trądzik, astma, nadwaga, niedowaga, nerwice, depresje i inne. Stad tez picie srebra koloidalnego może być traktowane jako jedna z kuracji alternatywnego leczenia, która prowadzi do wzmocnienia układu immunologicznego i poprawy stanu zdrowia. Srebro koloidalne powoduje tez szybsze gojenie się ran, zadrapań, wyprysków, trądziku. Spożywanie srebra koloidalnego zapobiega infekcjom i wzmacnia układ odpornościowy. Szczególnie polecane jest picie srebra koloidalnego w cyklach: przez 3 tygodnie 1/2 – 1 łyżki stołowej, a potem przerwa 1 tydzień.

 Srebro koloidalne zalecane jest miedzy innymi przy: egzemach, wysypkach, łuszczycy, trądziku, wirusie herpes, grzybicach (Candida), chorobach infekcyjnych, trudno gojących się ranach, przeziębieniach, grypach, jako środek antyseptyczny do płukania ust, jako tonik do twarzy, do mycia zębów, do nosa i uszu (krople), do włosów, oraz do spryskiwania roślin i kwiatów

 Nie zanotowano żadnych działań ubocznych podczas stosowania srebra koloidalnego.
LECZNICZE DZIAŁANIE SREBRA KOLOIDALNEGO
Lecznicza wartość koloidalnego srebra według pism medycznych na całym świecie polega na tym, ze jest ono naturalnym antybiotykiem upośledzającym enzym, który wszystkie jednokomórkowe patogeny (mikroorganizmy w fazie reprodukcji) wykorzystują w swoim metabolizmie tlenowym. Sprawia to, ze owe mikroorganizmy i ich formy wielopostaciowe czy zmutowane giną w sześć minut przy bezpośrednim kontakcie ze srebrem. Jony srebra posiadają ogromną zdolność utleniania czy też porywania elektronów z substancji, które je otaczają. Organizmy chorobotwórcze nie potrafią wypracować odporności na koloidalne srebro, a ich mutacje są tak samo podatne na jego błyskawiczne działanie. W badaniach naukowych nie zanotowano rozwoju szczepów bakterii odpornych na działanie srebra.

Ponadto srebro nie tylko zabija organizmy wywołujące choroby. Przyczynia się również do znacznego przyrostu kości i przyspiesza gojenie się uszkodzonych tkanek. W podsumowaniu badań doktora medycyny Roberta 0. Beckera, który jest wiodącym badaczem w dziedzinie regeneracji kości czytamy, ze srebro bardzo silnie stymuluje procesy gojenia się skóry i innych tkanek miękkich w sposób, w jaki nie przebiega żaden ze znanych procesów naturalnych. Pobudza ono komórki kostnotwórcze, leczy najbardziej uparte infekcje I stymuluje leczenie skóry oraz innych miękkich tkanek.

 W numerze British Medical Journal z 15 grudnia 1917 r. J. Mark Howell pisze, iż stwierdzono, że koloidalne srebro jest pomocne w przywracaniu czynności trąbek Eustachiusza oraz w zmniejszaniu kataru nosowo – gardłowego. British Medical Journal stwierdza, że koloidalne srebro było również ze świetnymi
wynikami stosowane w leczeniu ropotoku, zapalenia migdałków, zespołu Meniere’a, półpaśca, kokluszu, posocznicy, zapalenia pęcherza, obfitych upławów białych.

SREBRO KOLOIDALNE, A CHOROBA NOWOTWOROWA:
Niektóre badania wskazują na pewne powiązanie pomiędzy rakiem i candida albacans. Wykazano, te koloidalne srebro skutecznie zwalcza candida. Istnieje jednak bardziej bezpośredni dowód na to, że koloidalne srebro może być skuteczne w walce z rakiem. Doktor Robert 0. Becker także prowadził badania nad rakiem mówi: „srebro, które naładowane ujemnie nie wywiera efektu, naładowane dodatnio działa na komórki rakowe zatrzymując ich mitozę w naszym laboratorium”.
 A to właśnie dodatnio naładowana srebrna elektroda produkuje jony koloidalnego srebra. Pomimo, iż dokładna przyczyna zatrzymania mitozy komórek rakowych nie została podana, wydaje się bardzo prawdopodobne, że był nią koloid zawierające jony srebra.

 Przykładowa lista dolegliwości, przy leczeniu których stosuje się Koloidalne Srebro jako środek wspomagający leczenie: – grypa – katar – zapalenie migdałów, czyraki – świąd odbytu – zapalenie wyrostka robaczkowego – rzeżączka – dyzenteria – czerwonka bakteryjna – hemoroidy – obfite upławy białe – zapalenie pęcherza – zatrucie toksynami we krwi – błonica – zapalenie najądrza – różyczka – grzybice – artretyzm – ostry gościec stawowy – zapalenie opłucnej – posocznica – rak – reumatyzm – cholera – cukrzyca – półpasiec – egzema – nękania gronkowcami – zakażenia paciorkowcami – zapalenie żołądka – syfilis – problemy jelitowe – gruźlica – zapalenie naczyń chłonnych – AIDS – malaria – zakażenia drożdżami – pasożyty krwi – zapalenie opon mózg. – rdzeń. – przeziębienia – zapalenie okrężnicy – biegunka – przerost prostaty – koklusz – zapalenie płuc – dur brzuszny

Ze względu na silne działanie bakteriobójcze, koloidalne srebro okazało się wysoce skuteczne w zapobieganiu i leczeniu infekcji i chorób, łącznie z AIDS, gronkowcami i paciorkowcami. Jest to zalecany środek wzmacniający w przypadku wybranych chorób, np przeziębienia, można je stosować miejscowo w przypadku chorób skóry, jako środek odkażający wodę pitną, jak również środek odkażający do użytku w gospodarstwie domowym. Srebro ma zdolność dezaktywowania bakterii, ponieważ jest silnym katalizatorem w procesie utleniania, hamuje wiec reprodukcje bakterii. Badania naukowe nie wskazują na żadne efekty uboczne doustnego lub dożylnego podawania prawidłowo sporządzonego koloidalnego srebra. Nigdy nie zanotowano negatywnej reakcji na koloidalne srebro ani żadne jego pochodne w postaci leków. Wielu terapii lekami nie można stosować bez pomocy biegłego specjalisty. Jednak terapia Koloidalnym Srebrem nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności czy dużej wiedzy. Jeśli zastosujesz się do wskazówek dotyczących stosowania tego specyfiku, możesz odczuć bardzo pozytywne skutki. Koloidalne srebro nigdy nie wykazało interakcji z żadnym innym lekiem.

Od 1985 roku zanotowano w Stanach Zjednoczonych 285 000 przypadków gruźlicy. Niektóre ze szczepów gruźlicy uodporniły się na wszystkie antybiotyki. Ciągłe stosowanie antybiotyków, co jest zalecane w przypadkach takich jak borelioza (choroba wywoływana przez kleszcze), prowadzi do poważnego zakażenia drożdżami, Wstrzymuje się wiec podawanie antybiotyku na czas potrzebny do opanowania drożdżycy a wtedy powracają objawy boreliozy i cykl zaczyna sie od nowa.

28 marca 1994 roku ukazał się numer Newsweeka zawierający artykuł zatytułowany „Antybiotyki – koniec cudownych leków?”. Według niego nastąpił nienotowany dotąd w historii wzrost Iiczby bakterii odpornych na leki Penicylina, tetramycyna przestały działać na gronkowce już w latach 50- tych i 60- tych. Obecnie gronkowce odporne na metycylinę występują powszechnie w szpitalach i domach opieki. Próbując upośledzić mechanizmy obronne bakterii lek ten może jedynie dać nam dodatkowe 5 – 10 lat. Lepszą strategią byłaby być może całkowita rezygnacja z jakichkolwiek antybiotyków na korzyść innych leków.
Jeden z numerów Time’a z 1995 roku zawierał artykuł zatytułowany „Zemsta zabójczych mikrobów”: „W obliczu AIDS oraz ciągle rosnącej liczby bakterii odpornych na działanie antybiotyków Iekarze byli zmuszeni przyznać, Ze -medycyna w zasadzie przegrywa w walce z zarazkami. Pytanie, które teraz sobie zadajemy nie brzmi już kiedy choroby zakaźne zostaną unicestwione, ale gdzie pojawi się kolejna choroba? Pojawiają się nowe plagi i AIDS nie jest tu wyjątkiem. Starsze choroby takie jak gruźlica szybko ewoluują w formy odporne na działanie antybiotyków… W 1992 roku 13330 pacjentów przebywających w szpitalach zmarło w wyniku infekcji, które oparty sie wszystkim lekom stosowanym przez lekarzy.

SREBRO KOLOIDALNE A ANTYBIOTYKI
Współczesne antybiotyki zabijają tylko niektóre bakterie i grzyby – nie zaś wirusy, takie jak wirus grypy czy zwykłego przeziębienia, czy też o wiele od nich groźniejsze wirusy: HIV, ospy wietrznej, świnki, odry, wścieklizny, wirusowego zapalenia płuc, zapalenia istoty szarej rdzenia, paraliżu dziecięcego, opryszczki, zapalenia wątroby. A AIDS? Nowotwór? Infekcja wywołana drożdżami? Tutaj żadne antybiotyki nie mają zbyt wielkiego zastosowania i nigdy nie miały. Z pewnością wydaje się to wątpliwe, aby jakaś substancja mogła rozwiązać wszystkie te problemy. A jednak niektórzy lekarze mówią nam, te srebro może to zrobić.

W przeciwieństwie do antybiotyków, koloidalne srebro jest substancją bezpieczną, nietoksyczną, nieakumulującą się. Zabija ono patogeny i ich mutacje – czego antybiotyki nie potrafią. Istnieje wiele farmaceutycznych antybiotyków, każdy z nich ma własne „specjalne” działanie. Średnio każdy z nich może sam zabić do sześciu różnych organizmów chorobotwórczych, podczas gdy koloidalne srebro zabija ponad 650 różnych patogenów. Niestety, nauki medyczne pozostają wciąż pod wpływem złudnej teorii i praktyki, te aby „zabić” chorobę trzeba użyć trucizny, nie widzi więc żadnej wartości w medycynie naturalnej.

Każdy lek reklamowany w telewizji leczy objawy, ale nie chorobę. Staliśmy się tak dobrzy w maskowaniu bólu i objawów choroby, że wydaje nam się, iż jesteśmy zdrowi. Musimy dotrzeć do korzeni choroby. Koloidalne srebro zabija przyczyny, nie maskuje jej. Robi to bez szkody dla organizmu.

Istnieje wiele powodów, dla których srebro wydaje się być o wiele bardziej skuteczne od zwykłych antybiotyków. Oto niektóre z nich:
Koloidalne srebro ma silny ładunek dodatni:
Większość antybiotyków nie posiada tak silnego dodatniego ładunku. Sprawia to, ze srebro dosłownie wyszukuje i niszczy patogeny (organizmy chorobotwórcze) zamiast tylko dryfować, aż przypadkiem wpadną na siebie. To działanie zostało dość trafnie określone przez dr Roberta Becka jako efekt „srebrnego pocisku”. Srebro zabija od razu, utleniając patogen.

Antybiotyki w ogóle nie działają na wirusy, a jeśli chodzi o bakterie -antybiotyk zabija bakterie w momencie, gdy zaczyna sie ona dzielić (antybiotyki typu penicyliny) tub zapobiega podziałowi bakterii (antybiotyki typu tetracykliny). W pierwszym przypadku może upłynąć kilka dni zanim bakteria zacznie się dzielić, w drugim przypadku bakteria w ogóle nie ginie, a jedynie blokowana jest jej replikacja. W obu przypadkach system immunologiczny musi sam radzić sobie z większością wszystkich patogenów. W przypadku srebra zabijane 54 one wszystkie i natychmiast.

Srebro jest katalizatorem.
Tak wiec, gdy tylko srebro utleni patogen, traci on swój ujemny ładunek i po prostu odpływa, a srebro może zaatakować kolejny chorobotwórczy mikroorganizm. Antybiotyki zazwyczaj wiążą się z patogenami i na każdy wyeliminowany patogen zużyta zostaje jedna cząsteczka, czy też molekuła antybiotyku.

SPOSOBY PRZYJMOWANIA
Roztwory koloidalnego srebra stosuje się doustnie, miejscowo, dopochwowo, doodbytniczo, dożylnie, domięśniowo, do płukania gardła, oraz jako krople do oczu i uszu. Może być podawane przy pomocy rozpylacza czy wciągane do nosa czy płuc, a wiec może być bezpiecznie stosowane w odparowywaczach bądź nawilżaczach w przypadku infekcji dróg oddechowych.

Zewnętrznie
Koloidalne Srebro stosowane na skaleczenia, rany, zadrapania, zakrapiane do nosa czy oczu – jest zupełnie bezbolesne. Nie niszczy komórek i tkanek. Stosuje się je przez nanoszenie roztworu Koloidalnego Srebra bezpośrednio na skórę przy pomocy kataplazmów (okładów), rozpylacza (spray) w przypadku takich podrażnień jak:
– oparzenia – oparzenie słoneczne – trądzik – wysypka – swędzenie skóry – opryszczka – zakażenia drożdżami – brodawki miękkie skóry – zmiany skórne – infekcje uszu i oczu – ostre zapalenie spojówek grzybice skóry – ospa wietrzna – zapalenie skóry – otwarte rany i skaleczenia – ukąszenia owadów, łuszczyca, kurzajki

Irygacje – W proporcji – jedna do trzech łyżeczek na litr wody.

Wewnętrznie
Koloidalne Srebro przyjmuje się doustnie, aby leczyć bardzo wiele dolegliwości. Roztwór jest wchłaniany z jamy ustnej do krwiobiegu, a następnie do komórek. Czasem trzeba stosować roztwór jednocześnie doustnie j miejscowo, jak w przypadku trądziku. Srebro jest usuwane przez nerki, układ chłonny (Iimfatyczny) I jelita.

DAWKOWANIE:
Maksymalna dawka, którą można przyjmować bezpiecznie:
Agencja Ochrony Środowiska USA (EPA) stwierdziła, ze 325 mikrogramów srebra koloidalnego dziennie jest nietoksyczne dla organizmu ludzkiego o wadze 72 kg. Przyjmując, iż w jednej łyżeczce (5 ml) Srebra Koloidalnego (o koncentracji 10 PPM) znajduje sie 50 mikrogramów srebra, widzimy, ze bezpiecznie możemy zażywać 6 łyżeczek dziennie, jeśli nasza waga wynosi 72 kg. Jeśli waga twojego dziecka jest o połowę mniejsza, maxymalna dawka to ok. 1 łyżeczka dziennie.

Zalecany sposób przyjmowania

Wewnętrznie
Dorośli:
Profilaktycznie: 1 łyżeczka 1 x dziennie.
Przy przeziębieniach, infekcjach i grypie: cztery razy dziennie po 1 łyżeczce;
Przy schorzeniach przewlekłych: dwa razy dziennie po 1 łyżeczce;
Dla podniesienia witalności: do 6 łyżeczek dziennie;
Jako środek wspomagający trawienie: przed posiłkiem 0,5 – 1 łyżeczka;
Kobiety w ciąży i karmiące jak wyżej po konsultacji z lekarzem
Dzieci:w/g wagi, maksymalnie połowę dawki dla dorosłych.
UWAGA! Zachować szczególna ostrożność w przypadku dzieci poniżej 2 roku życia. Zaleca się podawanie do 5 -10 kropli dziennie.
Srebro Koloidalne można wewnętrznie stosować przez dwa miesiące. Po tym okresie zaleca się kilkutygodniową przerwę.

Zewnętrznie:
Przy chorobach skórnych takich jak: wysypka, trądzik, grzybice oraz skaleczeniach, oparzeniach i ukąszeniach owadów: miejscowo – do przemywania jałową gazą nasączoną Koloidalnym Srebrem, do okładów.
UWAGA!
Nie wystawiać miejsc przemywanych Srebrem Koloidalnym na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

Irygacje:
jedna do czterech łyżeczek Srebra Koloidalnego na litr wody

Oczyszczanie organizmu:
W celu oczyszczenia organizmu można zastosować 21 dniową kurację Srebrem Koloidalnym. W czasie jej trwania dla zwiększenia i przyspieszenia jej efektów zaleca się nie spożywania mięsa, ryb i jaj, produktów konserwowanych chemicznie oraz używek (papierosy, alkohol itp.). Podczas trwania całej kuracji należy pić co najmniej I Iitr wody (bez minerałów) dziennie, dokładnie przeżuwać przyjmowany pokarm i w miar możliwości zadbać o odrobinę ruchu na świeżym powietrzu np. spacer.
Dawkowanie:
Przez pierwsze 5 dni należy przyjmować po 20 kropli dziennie
Następne 5 dni po 40 kropli dziennie ;
Kolejne 5 dni – po 60 kropli dziennie ;
Kurację kończymy przyjmując po 80 kropli dziennie przez 6 dni.

Przeciwwskazania:
UWAGA!!! Nigdy nie stosować przy uczuleniu na srebro metaliczne!!! Nie stosować z dożylną chelatacją EDTA.

Skutki uboczne:
Sporadycznie może wystąpić reakcja Herxheimera, będąca efektem oczyszczania się organizmu z nagromadzonych toksyn, które uwalniając się do krwiobiegu mogą powodować krótkotrwałe; zmęczenie, złe samopoczucie,
Lekką biegunkę jeśli tak się stanie, bakterie jelitowe powinny być uzupełnione przez spożywanie. (Preparaty acydofilne, np. Phyto, Basics, Acidophilus), a także pozorne pogorszenie się stanu zdrowia. W takich przypadkach należy zmniejszyć przyjmowane dawki o połowę. U osób uczulonych na srebro może wystąpić m.in. opuchlizna ciała, wysypka, ropienie oczu i uciążliwy katar.
UWAGI:
Przechowywanie:
Przechowywać szczelnie zamknięte, koniecznie w ciemnym miejscu, w temperaturze pokojowej, z dala od pól magnetycznych (telewizor, kuchenka mikrofalowa, komputer itp.) i w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Mój komentarz: ja bym od siebie dodał mega dawki witaminy C, ale tej naturalnej (producentów takich jak Olimp, Swanson, Pure Way C), a także normalne dawki wapnia (calcium i witaminy D. Ja sam biorę na co dzień 3000 – 4000 mg witaminy C, a jak ostatnio zdarzyło mi się zachorować (zimno a ja paradowałem bez kurtki), to brałem 6000 mg witaminy C i srebro koloidalne, bez żadnych antybiotyków! Udało mi się z powodzeniem pokonać tę grypę.

Komentarz czytelnika „BP”:  Witam, panie Jarku, jak zwykle swietny tekst. Przypominam, jak w październiku i listopadzie sledził Pan ruchy wojsk i mobilizację -teraz wiemy, do czego szykowały się armie. A kto wie, co nas czeka w najbliższych miesiącach.
Potwierdzam dobroczynne działanie srebra koloidalnego.Cała nasza rodzina /w tym 3 dzieci;14, 10 i 7 lat/ leczymy się srebrem od 4 lat.Nie mam innych leków na półce /ostatnio był Kelp; dzięki za info/.Przy grypie – skok temperatury – srebro daje efekt w ciagu 2-3 godzin.Temperatura spada, na drugi dzień dzieci chca iść na basen.Zapalenia gardła, zatok – mijają w ciągu 12 godzin.Przy zapaleniu tchawicy i krtani -kaszel ustaje na drugi dzien i bez antybiotyków można odksztusić prawie natychmiast.Rany i stłuczenia, poparzenia /woda lub olejem – takie kuchenne/ goją się bez blizn.Naprawdę można podawać dzieciom, nawet niemowlakom można już przemyć dziąsła po karmieniu kropelką srebra, zwlaszcza kiedy pojawiają się pierwsze ząbki, czy ropiejące oczka, odparzoną pupę etc.
Cena ok.40 zł -butelka taka niebieska na zdjęciu, ale czesto są promocje i można kupić już za ok.19 zł.
Ponadto jest jeszcze jeden naturalny lek silnie bekteriobójczy – miód MANUKA,manuka to drzewo herbaciane -tee tree.W aptekach są olejki eteryczne do ran i oparzeń, inhalacji etc.Miód służy do smarowania poparzeń, tradzika i innych problemów skórnych /rany, rozcięcia, etc/, wewnętrznie szybko leczy nadkwasotę, refluks, osad z języka znika prawie na drugi dzień, zapalenia gardła, grypa etc.dodaje się niewielką łyżeczkę do wody, lub herbaty /uwaga, może być allergiczne, trzeba kropelkę nałożyć na skórę i obserwować z 30 min, czy nie ma odczynu alergicznego/.
Cena w sprzedaży wysyłkowej jest okrutna – w Polsce ok 180 zł za słoiczek, ale Marks & Spencer w dziale żywności ma za 40 zł. Poza tym jeśłi ktoś ma znajomych w Australii lub Nowej Zelandii – warto poprosić o taki prezent /tam mają również w pastylkach, sprayach do gardła, kropelkach etc/.
Warto!Natura to cud, i możemy używać naturalnych produktów jako broń! ~BP, 2011-06-08 11:54

Początek nowej ery bio-broni w żywności

W każdym razie stanęliśmy przed nową erą globalnych szczepów bakterii, nie do pokonania znanymi lekami. Oczywiście wszystkie je można zabić srebrem koloidalnym, dlatego FDA i światowe władze od chorób zacięcie atakują firmy produkujące to srebro. Można je wszystkie łatwo zabić kombinacją pełnego asortymentu naturalnych antybiotyków z roślin (czosnek, cebula, imbir lekarski, zioła). Ponadto probiotyki pomagają zbalansować florę przewodu pokarmowego i “wyprzeć” E-coli. Zdrowy system immunologiczny i dobrze działający przewód pokarmowy są zdolne zwalczyć super-bakterię E-coli, ale i tego władze od chorób nie chcą rozpowszechniać.Wolą bezradne ofiary w szpitalach, czekające na śmierć, bez opcji wyzdrowienia – „nowoczesna medycyna”. Powodują problemy, które niby leczą, nawet nie leczą niczym, co mogłoby pomóc. Wszystkim dotychczasowym przypadkom zgonów od super-bakterii E-coli można było zapobiec. Były to zgony z ignorancji i 1-sze ofiary nowej ery bio-broni ukrytej w żywności, wypuszczonej przez grupę szalonych uczonych albo instytucję, zwalczającą ludzkość.

Ta dziwna nowa choroba śmiertelna pojawiła się w Europie znikąd, powodując eksplozję ponad 3500 poważnych zachorowań i 35 lub więcej zgonów, w co najmniej 10 krajach europejskich (i teraz, 4 podejrzane przypadki w USA – red.).Istnieją cztery wskazówki naukowe, że jest to przypadek Zaawansowanej Wojny Biologicznej, jak również silne poszlaki, że jest to częścią czegoś znacznie większego politycznie.

Opinia Dr. Jaśkowskiego:

1.     Skąd wiedzieli jakie ogórki należy pobrać, Na targowisku jest kilkadziesiat tysięcy sztuk. badania przeprowadzono na kilku i akurat na tych  co trzeba??? podobnie było z tym wąglikiem w USA. zawsze wiedzieli jaką kopertę otworzyć należy. Prawdopodobieństwo takiego trafienia jest wielokrotnie mniejsze aniżeli wygranie w przysłowiowe Lotto.

2.     Podobnie było z Tuskiem i ptasia grypą w Polsce. Akurat wiedzieli jakie dwa ptaki w zimie należy badać.??? to nawet nie wchodzi w grę prawdopodobieństwo. Ale 50 mln na rzekomą profilaktykę pieniędzy społecznych do prywatnej kieszeni przelali i kilka milionów kur z kurników zamordowali. Oczywiście chodziło o rynek importu

3.     Czy chodziło o sprawdzenie jakiejś tam bakterii czy też nie, nie wiem. Ale na pewno straciła Hiszpania te głupie kilka miliardów.  A biorąc pod uwagę obecny u nich kryzys i demonstracje -widocznie zależało komuś na przyspieszeniu bankructwa, tak jak w Grecji. Innymi słowy Bank Światowy, MFW najbardziej podejrzani. źródło

——————————————————-

4. Rewolty na świecie

ALERT 1: Epidemiologia w Polsce po Daiiczi – potrzeba akcji Wykluczonych

Patrz Epidemiologia obywatelska – odtrutka na oficjalne kłamstwa. Wzywam Wykluczonych do zorganizowania podobnej akcji w Polsce. Proszę naszych ekspertów zdrowia publicznego, Prof. Majewską i Dra Jaśkowskiego o pomoc merytoryczną. Dr Busby z LLRC pomoże w kwestiach specyficznych dla Polski.

ALERT: Głodówka dra Zbigniewa Kękusia

Dr Zbigniew Kękuś 31 maja rozpoczął głodówkę pod Prokuraturą Generalną. Czuje się on poszkodowany przez polski wymiar „sprawiedliwości” wyrokiem skazującym za czyn, który ani nie był jego sprawstwem ani też nie jest karalny. Dr Kękuś stawia na szali swoje zdrowie, gdyż wyrok na niego rujnuje mu całe życie prywatne i zawodowe. Bezkarność i arogancja sędziów osiąga w Polsce apokaliptyczne rozmiary. Jeśli społeczeństwo się nie zjednoczy i nie zacznie odpowiednio reagować to możemy zapomnieć o demokracji. Polska szybko staje się krajem TOTALITARNYM z najgorszymi upiorami przeszłości – setkami tys. niewinnych ludzi w łagrach więziennych i psychiatrykach.

target=”_blank”>

Zobacz także

dokumenty

Czy dr Zbigniew Kękuś musi się zabić?

Wspieramy trzeci dzień protestu Głodowego dr. Zbigniewa Kękusia

List do Prokuratora Generalnego

źródło: Piotr Bein, j/w

100 tysięcy Greków na ulicach – relacja na żywo
Na tę relację wchodzi kilka tysięcy osób na minutę! (niestety, transmisję już przerwano)

Wg. Reutersa, dziesiątki tysięcy osób zebrało się w centrum Aten by potępić polityków, bankierów i oszustów podatkowych. Ocenia się, że na placu Syntagma wieczorem zgromadziło się ponad 50,000 ludzi, lecz później przybyło ich znacznie więcej. Jest to reakcja na cięcia kryzysowe żądane przez zagranicznych pożyczkodawców. Wyrażano solidarność z Jemenem i Egiptem. W dniu dzisiejszym grecki rząd ma rozpatrywać cięcia budżetowe, które tylko na ten rok mają wynieść ponad 6 miliardów euro. Zagraniczni bankierzy naciskają na podniesienie podatków oraz walkę z szarą strefą, która w Grecji stanowi 20-30% produktu krajowego. Grecy mają za złe rządowi to, że społeczeństwo obarcza się wzrastającymi podatkami, podczas gdy nic się nie robi z oszustami, którzy prowadzą w Grecji biznesy w ogóle nie płacąc podatków. Zadłużenie tego kraju wynosi obecnie 340 mld dolarów, a cięcia są ceną, które społeczeństwo ma zapłacić w związku z pakietem antykryzysowym z Unii Europejskiej. Grecy nie zamierzają rezygnować, demonstracje odbywają się też w Salonikach. źródło

Syria W mieście Dżisr al-Szugur w prowincji Idlib na północnym zachodzie Syrii protestujący dokonali ataku na posterunek sił bezpieczeństwa w tym mieście. Otworzono ogień do protestujących. W ataku zginęły 82 osoby. W sumie w samym tym mieście zginęło już 120 ludzi.

Jak podała państwowa telewizja, uzbrojone grupy dokonały „masakry” w rejonie Dżisr al-Szugur. Według niej, rebelianci zaatakowali policję i siły bezpieczeństwa, wysadzili w powietrze urząd pocztowy, podpalili budynki administracji rządowej oraz kaleczyli zwłoki zabitych. Mieszkańcy miasta postanowili stawić czynny opór uciskającej ich władzy. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do protestujących przyłączają się dezerterujący z wojska żołnierze.

Od 18 kwietnia, ok. 100 tys. pracowników budżetówki strajkuje w Botswanie. Pracownicy domagali się podwyżki o 16 proc. W odpowiedzi, rząd stwierdził, że jeśli strajkują, nikt nie otrzyma wypłat. Dodatkowo, zwolniono 1500 osób.

W dniach 13-16 maja doszło do zamieszek z policją. 13 maja, studenci i uczniowie, którzy wspierali swoich strajkujących nauczycieli zostali zaatakowani przez policję. Po wystąpieniu związkowców z 16 maja, aresztowano jednego z liderów związkowych.

W zeszłym tygodniu rząd zaoferował 3 proc. podwyżki, jednak związki nadal strajkują, domagając się wypłaty pensji podczas strajku oraz przywrócenia do pracy 1500 zwolnionych pracowników.

Związki także domagają się, aby ci pracownicy, którzy zarabiają najmniej dostali największe podwyżki – czyli o 12 proc. więcej.

Prezydent Jemenu Ali Abdullah Saleh wyjechał z kraju pod pozorem „problemów zdrowotnych”. Wraz z całą rodziną przeniósł się do Arabii Saudyjskiej. Władzę przejął były wiceprezydent. To wydarzenie spowodowało euforię tłumów, jednak walki pomiędzy siłami lojalnymi wobec rządu, a milicjami plemiennymi nadal trwają. Zawieszenie broni wynegocjowane w sobotę trwało jedynie kilka godzin.

Prozachodnia opozycja nie przyłączyła się jednak do wybuchu ogólnej radości, gdyż obawia się wzrostu znaczenia sił plemiennych. To działania zbrojne klanów doprowadziły do ucieczki prezydenta, a nie pokojowe protesty opozycji.

Gospodarka Jemenu znajduje się teraz w bardzo trudnej sytuacji. Brakuje dewiz, co sprawia, że koszt importu żywności wciąż wzrasta. Jemen importuje 20% zbóż i dużą część innych podstawowych produktów żywnościowych, jak cukier. źródło

Mój komentarz: to dowodzi temu, iż w wielkich bólach rodzi się coś, co nazywam Globalną Świadomością. Jest to wspólna świadomość ludzi, skąd biorą się ich problemy i kto je celowo powoduje. Kto celowo wywołał kryzys gospodarczy. Kto manipuluje i wywinduje ceny wszystkich dóbr i usług w górę. Kto niszczy światową gospodarkę poprzez zadłużanie państw niemożliwe do spłacenia. Dlaczego państwa aby przetrwać muszą stosować zasadę tzw „rolowania długu”. Czyli w miejsce starych długów, by je spłacić, zaciąga się jeszcze większe długi i tak stale, od dekad. I w końcu: ludzie zaczynają odkrywać, że światem, ich państwami, rządzą źli i niegodziwi ludzie. Może nie wszyscy wiedzą, co oznacza termin New World Order, ale ich myślenie oscyluje bardzo blisko tego terminu, a to już jakiś postęp. Widzę tu wielką siłę, siłę połączonych milionów ludzi, nie godzących się na takie traktowanie ze strony władz, elit, banksterów. Tęże siłę należy odpowiednio ukierunkować, oświecić w zakresie zagadnień związanych z NWO i tym, o czym piszemy na naszych blogach. Nie możemy się do cholery kisić w naszym blogowym światku! Musimy wyjść do tych protestujących ludzi i zacząć z nimi rozmawiać, przekonywać ich. Siedzenie w domu i klepanie w komputer nic nie da, moi drodzy. Ci ludzie, protestujący na placach różnych miast, na ulicach, są zagubieni i potrzebują kontaktu, np kontaktu z nami, czyli tymi, którzy wiedzą wiele rzeczy o zbrodniach elit. Musimy przekazać im naszą wiedzę. Wiedza jest mobilna, ma tą cechę, że jest użyteczna tylko wtedy, gdy jest propagowana, przekazywana dalej. Doskonale wiedzą to psychopaci, którzy rządzą naszym światem, i to wykorzystują poprzez właśne machiny medialne. My mamy dość ograniczone zasoby, ale warto z nich skorzystać!

——————————————————-

5. Pranie mózgów – 10 metod

1. Edukacja –Najbardziej oczywisty, jednocześnie wciąż najbardziej podstępny. Odwiecznym marzeniem wszelkiej maści dyktatorów była „edukacja” naturalnie wrazliwych dzieci, tak jak pokazały przypadki reżimów komunistycznego i faszystowskiego. Nikt nie był tak rzeczowy w ujawnianiu tej agendy edukacji niż Charlotte Iserbyt – dla przykładu można sprawdzić jej książkę The Deliberate Dumbing Down of America,  która pokazuje role globalistycznych fundacji kształtujących przyszłość w której ludzkie zombi służą w pełni wykształconej, świadomej elicie.

2. Reklamy i propaganda– Edward Bernays jest uznawany za twórce konsumpcjonistycznej kultury, zaprojektowanej i skierowanej bezpośrednio w ludzki sposób postrzegania siebie, tak by zmienić „ja chciałbym mieć” w „ja muszę mieć„. Początkowo zastosowano to w reklamach papierosów. Jednakże sam Bernays w 1928 roku napisał w swojej książce Propaganda, iż „propaganda jest ramieniem wykonawczym niewidzialnego rządu.” Widać to dziś wyraznie we współczesnym państwie policyjnym i tzw. snitch culture, opakowanej w kolorowy, pseudo-patriotyczny papierek o nazwie wojna z terroryzmem. Zwiększona konsolidacja mediów pozwoliła całej strukturze korporacyjnej na zacieśnienie współpracy z rządami co z kolei zapoczątkowało proces lokowania propagandy. Media; gazety, filmy, telewizja i kanały informacyjne mogą teraz razem współpracować i ustalać jakie wiadomości zostaną puszczone w obieg, co nadaje im wiarygodności gdyż wychodzą one jednocześnie z tylu różnych zródeł. Gdy ktoś nauczy się rozpoznawania tej jednej „informacji” zauważy że powtarzają się one wszędzie w tej samej formie. A przecież nie wspomnieliśmy jeszcze o  wiadomościach podprogowych.

3. Programowanie predykcyjne– Wielu wciąż zaprzecza że istnieje coś takiego jak programowanie predykcyjne. Ma ono swoje korzenie w Hollywood, gdzie duży ekran oferuje nam wizję tego gdzie powinno zmierzać nasze społeczeństwo. Cofnij się myślami w czasie i przypomnij sobie te wszystkie książki i filmy o których myślałeś że są przesadne w swych opisach przyszłosci, łącznie z sci-fi, i rozejrzyj się teraz dookoła. Dobrym miejscem by zobaczyć prawdziwe oblicze świata rozrywki jest Vigilant Citizen.

4.Sport, polityka, religie– Niektórzy mogą poczuć się nieswojo widząc religie, może nawet politykę w towarzystwie sportu jako metody na kontrolę umysłu. Za wszystkim jednak stoi ten sam paradygmat: dziel i rządz. Technika ta jest dość prosta: wykorzystaj naturalną tendencję ludzi do kooperacji w celu przetrwania i naucz ich tworzyć jedną drużynę nastawioną na rywalizację i wygraną. Sport zawsze odgrywał ważną rolę w odwracaniu uwagi ludzi od rzeczy ważnych i zastępowania ich wydarzeniami nieistotnymi, co we współczesnej Ameryce osiągnęło poziom absurdalny: ludzie protestują gdy gwiazdor sportowy opuszcza ich miasto, ale siedzą cicho gdy atakuję się ich wolność. Dyskurs polityczny sprowadza się do obrazu rywalizacji prawicy z lewicą, gdzie opozycja jest kontrolowana, natomiast zorganizowane religie stoją za większością wojen w historii.

5. Żywność, woda i powietrze– Używki, toksyny i inne trucizny w żywności wpływają na równowagę chemiczną mózgu i robią nas bardziej uległymi i apatycznymi. Fluor dodawany do wody i pasty do zębów zmniejsza nasze IQ co udowodniono naukowo; aspartam i glutaminian sodu są toksynami które zabijają komórki mózgowe; łatwy dostęp do fast foodów zawierających całą tą chemię stworzył ogromną rzeszę ludzi którym brakuje koncentracji i motywacji do zdrowego stylu życia. Większość świata zachodniego jest doskonale przygotowana do pasywnych reakcji i akceptacji dyktatorskiej elity. A jeśli chcesz kontrolować to co jesz, wciąż masz poważny problem gdyż nie skontrolujesz tego co rozpylają nad twoją głową.

6. Leki — To może być każda uzależniająca substancja, ale dla manipulatorów ważne jest byś był uzależniony od czegokolwiek. Ważną bronią globalnej manipulacji jest psychiatria, która celuje w tym by zaszufladkować wszystkich ludzi zgodnie z ich zaburzeniami. Zostało to niejako przepowiedziane w książkach takich jak Brave New World. Dzisiaj dotarliśmy do punktu krytycznego gdyż  kartel medyczny twierdzi że praktycznie wszyscy mamy jakiegoś rodzaju zaburzenia – oczywiście głównie ci którzy kwestionują autorytety i władze.

Tadeusz Chołda zabrany wbrew swojej woli do zakładu psychiatrycznego

Używanie silnych leków psychotropowych w armii USA doprowadziło do pobicia rekordu samobójstw w tej instytucji. Najgorsze jest to że  25% amerykańskich dzieci przyjmuje wpływające na umysł leki.

7. Projekty wojskowe —Armia posiada długą historię testowania technik kontroli umysłu. Tamtejsze techniki są zapewne najbardziej niebezpieczne, gdyż mówimy o ludziach którzy wymagają absolutnej kontroli i posłuszeństwa. Jednym z przykładów rosnącej liczby personelu wojskowego kwestionującego tę indoktrynację, jest niedawna historia ujawniająca plany DARPA i plany stworzenia  kontrolujących procesy mózgowe hełmów które mają im pomóc w „skupieniu się”.

8. Spektrum elektromagnetyczne  — Otacza nas elektromagnetyczna zupa, ładowana przez wszechobecne urządzenie elektroniczne które wpływają na funkcję naszego mózgu. W celu pokazania do czego może to doprowadzić, jedne z badaczy pracował nad „bożym hełmem” mającym produkować obrazy i wizje dzięki manipulacji polem elektromagnetycznym mózgu. Ta zupa obmywa nasze umysły, czekając na dzień gdy nasi kontrolerzy, np. poprzez wykorzystanie anten telefonii komórkowej, będą mogli wpływać na nas bardziej bezpośrednio.

9. Telewizja, komputery i „wskaznik migotania”– Jakby nie było wystarczająco złym że TV służy do programowania… jest wykorzystywana jako kołysanka przed snem, zamieniając się w broń socjalną. Przeprowadzone testy wskaznika migotania pokazują że wpływa ono na mózgowe fale alfa, prowadząc do pewnego rodzaju hipnozy. Badania nad grami video ujawniły że mogą one prowadzić do zmniejszenia dopływu krwi do mózgu utrudniając kontrole emocji.  Dodatkowo gry RPG online o tematyce wojennej i przedstawiające państwa policyjne „pomagają” ludziom w zerwaniu  kontaktu z rzeczywistością. Jedno spojrzenie na video od WikiLeaks, Collateral Murderpowinno być znajome dla ludzi grających np. w Call of Duty.

10. Nanotechnologia – Z filmów science fiction wprost do współczesnego mózgu; nanoboty są już w drodze. Bezpośrednie modyfikacje mózgu doczekały się już własnej nazwy „neuroinżynieria”. Artykuł ten z 2009 roku ujawnia że manipulacja mózgiem poprzez światłowody jest troszeczkę brudnym procesem, ale po zainstalowaniu „może uczynić kogoś szczęśliwym po wcisnięciu jednego przycisku”. Nanoboty mają mieć możliwośc okablowania mózgu, molekuła po molekule. Gorzej, te mini droidy mają mieć możliwośc powielania, co zmusza do zastanowienia się jak po wypuszczeniu wcisnąć te cudo z powrotem do butelki.  Przewidywana data premiery? Początek roku 2010.

Sporo pracy wkładanej jest w kontrolowanie i przewidywanie ludzkiego zachowania, a naukowcy i ukryta elita robią wszystko by przejąć kontrolę nad społeczeństwem i chronić się przed buntem w pełni przebudzonej ludzkości. Tylko przez uświadomienie sobie tego co się dzieję, możemy stanąć do walki o zachowanie naszej wolnej woli. źródło

———————————————————

6. 4 czerwca – dzień hańby

4 czerwca, 20 rocznica klęski czy zwycięstwa?
Reżim „solidarnościowy”od 22 lat rządzący w Polsce chciał dzień 4 czerwca ,w 20 rocznicę wyborów do tzw. Sejmu Kontraktowego uczcić jako dzień zwycięstwa nad komunizmem (którego w Polsce nigdy nie było), a nawet ustanowić rządową rocznicę obchodów państwowych; natomiast ludzie pracy i większość społeczeństwa uważa ten dzień jako początek klęski narodowej, a głównie ludzi pracy (zerwanie Umów Sierpniowych zawartych miedzy strajkującymi i rządem, zrezygnowanie z realizacji 21 wynegocjowanych postulatów, przekształcenie podstępnie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego w partię polityczną pod nazwą Solidarność, sięganie po władzę w państwie).
Dzięki protestom ludzi pracy to się nie udało. Po 22 latach, po przeprowadzeniu tzw. transformacji ustrojowej, ludzie pracy i zdecydowana większość społeczeństwa uważa, że więcej straciła , niż zyskała. Trzeba przypominać, że strajki sierpniowe miały polepszyć, a nie pogorszyć sytuację ludzi pracy i odbywały się pod hasłem: socjalizm tak, wypaczenia, nie. Strajkujący nie chcieli powrotu do kapitalizmu.
Prof. Zbigniew Brzeziński lansował wtedy pogląd o tzw. konwergencji ustrojowej: wybranie i zostawienie w nowym ustroju wszystkich pozytywnych zdobyczy ludzi pracy, wywalczonych w przeszłości i połączyć je z pozytywnymi osiągnięciami kapitalizmu. Niestety, ówcześni manipulatorzy ustrojowi nie skorzystali z tej rady.

Ale każda rocznica jest okazją do społecznej refleksji; ukazania kto na tych zmianach skorzystał, a kto stracił? Co zyskała klika cwaniaków, która, przejęła podstępnie władzę i reaktywowała kapitalizm w Polsce, i to w jego najbardziej prymitywnej formie dziewiętnastowiecznej, a co stracili ludzie pracy, społeczeństwo?
Przede wszystkim owa klika cwaniaków, używając szyldu związkowego Solidarność dorwała się do kasy społeczeństwa , i jak mówił Aleksander Małachowski, że tak jej ryje przywarły do koryta, że teraz trzeba by je siekierą odrąbywać.

A co zyskali ludzie pracy? Naród? Wydziedziczenie z majątku, który kilka pokoleń z ogromem wyrzeczeń budowało przez około 40 lat, a nawet dłużej, bo trzeba doliczyć wysiłek i osiągnięcia 19 lat II RP. Dziś, po 22 latach rządów, 60 proc. Polaków żyje w biedzie, a około 40 proc w skrajnej nędzy. Połowa młodych, wykształconych obywateli marzy o opuszczeniu kraju. Kolejne rządy prowadzą prawie jawnie planową eutanazję wobec ludzi w wieku poprodukcyjnym, emerytów, rencistów, chorych, niedołężnych, dzieci, bezrobotnych.
Eutanazja prowadzona jest w sposób wyrafinowany, planowy np. odmawia się pomocy medycznej, uniemożliwia leczenie i stosowanie leków. Niektóre podstawowe zabiegi i lekarstwa ratujące życie lub zmniejszające cierpienie są dla coraz liczniejszej części ludzi niedostępne finansowo. Stają bowiem wobec dylematu: czy wykupić lekarstwo , zapłacić czynsz, inne świadczenia, wydać na podstawowe wyżywienie? Biedni, głodne dzieci, bezdomni, bezrobotni, szukający chleba u obcych, żebrzący, grzebiący po śmietnikach , to powszechne zjawisko w Solidarnościowej Polsce.
Już przed wielu laty pojawiły się ponure dowcipy nawołujące przez rządzących : „emeryci i renciści popierajcie Lecha czynem i umierajcie przed terminem”.

Czy wykluczeni spod opieki państwa też powinni się cieszyć, świętować tę rocznicę? Co oni zyskali na transformacji ustrojowej?  A może inicjatorzy tym wykluczonym z życia publicznego, biednym, bezrobotnym, bezdomnym, głodnym, wypędzonym z kraju powiedzą, z czego powinni się cieszyć i za co mają być wdzięczni tym, którzy obalili komunizm, którego w Polsce nigdy nie było? Czy można się dziwić, że coraz częściej słyszy się westchnienie za PRL i hasło; komuno wróć, a nowych władców polski wita się okrzykami – złodzieje, oszuści, na stryczek bandyci , zaciskaniem pieści i nuceniem pieśni rewolucyjnych: nadejdzie jednak dzień zapłaty, sędziami wówczas będziem my…

dr Leszek Skonka
Komitet Pamięci Ofiar Stalinizmu w Polsce
Były działacz przedsierpniowej opozycji (ROPCiO), twórca Wolnych Związków Zawodowych na Dolnym Śląsku, współorganizator strajku w sierpniu 1980, skazany w październiku 1980 roku przez Solidarność Dolnośląską na karę śmierci cywilnej, nie odwołanej do tej pory

Czy Polacy cierpią gdyż mają mentalność pańszczyźnianych chłopów?
Żeby zrozumieć Polaków, trzeba przede wszystkim pamiętać, że przytłaczająca większość pochodzi z chłopstwa.
A jak zachowywalo sie polskie chłopstwo przez całe wieki?  Nie buntowało się przeciwko przeważajacej sile i istniejącemu porządkowi (oczywiście „boskiemu”),  ale z bydlęcą rezygnacją  akceptowało swoją sytuację, na którą nie miało zresztą wpływu. Znane są bunty chłopów niemieckich lub ukraińskich, ale nie polskich. Bardziej buntownicze jednostki po zabiciu szlachcica lub spaleniu jego zabudowań uciekały na Sicz, zasilając szeregi kozactwa, wzmacniając genetycznie ten „rogaty” słowiański element.

Chłopi, obserwując przyrodę, mogli jedynie czekać aż sytuacja (jak pogoda) sama się zmieni. I rzeczywiście, sytuacja chłopów polskich, którzy znaleźli się pod obcymi monarchami zmieniła się na korzyść. Dlatego chlopi  nie dołączyli do powstań („Rozdziobią nas kruki wrony”), a ich synowie dzielnie walczyli za kaisera lub cara, a nawet jak w przypadku buntu Szeli popierali cesarza. W bardziej współczesnych czasach, również bunt na niewiele by się zdał. Przecież zmiana polityki partii w stosunku do wsi i rezygnacja z przymusowej kolektywizacji po dojściu Gomułki do władzy, nie dokonała się w rezultacie chłopskich protestów, chociaż słyszałem o przypadkach, że we wsiach, gdzie likwidowano miedzę, zakładając kołchozy, kobiety kładły sie z desperacji na drodze traktorów. Nieprzypadkowo przysłowie polskie mówi o „chłopskim rozumie” czymś co jest racjonalne, w odróżnieniu od przyjmowania czegoś na wiarę lub pod wpływem propagandy.

Te masy pochodzące ze wsi, które po wojnie zasiedliły miasta, zatraciły chyba  w dużym stopniu poczucie swojej tożsamości i chłopski rozum, stając się często łatwym przedmiotem partyjnej manipulacji. W dodatku oficjalna propaganda, partyjne media i ludzie kultury ośmieszała kulturę chłopską. Polski robotnik czuł się „lepszy” od swojego brata, który został na gospodarstwie. Jedyne co się ostało, to była wiara katolicka i coniedzielne uczęszczanie do kościoła, chociaż zachodni obserwatorzy twierdzą, że nasza wiara ma raczej płytki, obrządkowy charakter. Być może dlatego, Polacy, nie namyślając się długo, poszli za wezwaniem JPII, aby zstąpił duch i odmienił oblicze tej ziemi. W dodatku wielu marzyło o życiu w stylu zachodnim, co  miał przynieść wymarzony kapitalizm.
Stanisław S. (USA)

Długi poszczególnych krajów – tabela

źródło

Witam, panie JArku, jak zwykle swietny tekst.Przypominam, jak w październiku i listopadzie sledził Pan ruchy wojsk i mobilizację -teraz wiemy, do czego szykowały się armie.A kto wie, co nas czeka w najbliższych miesiącach.
Potwierdzam dobroczynne działanie srebra koloidalnego.Cała nasza rodzina /w tym 3 dzieci;14, 10 i 7 lat/ leczymy się srebrem od 4 lat.Nie mam innych leków na półce /ostatnio był Kelp; dzięki za info/.Przy grypie – skok temperatury – srebro daje efekt w ciagu 2-3 godzin.Temperatura spada, na drugi dzień dzieci chca iść na basen.Zapalenia gardła, zatok – mijają w ciągu 12 godzin.Przy zapaleniu tchawicy i krtani -kaszel ustaje na drugi dzien i bez antybiotyków można odksztusić prawie natychmiast.Rany i stłuczenia, poparzenia /woda lub olejem – takie kuchenne/ goją się bez blizn.Naprawdę można podawać dzieciom, nawet niemowlakom można już przemyć dziąsła po karmieniu kropelką srebra, zwlaszcza kiedy pojawiają się pierwsze ząbki, czy ropiejące oczka, odparzoną pupę etc.
Cena ok.40 zł -butelka taka niebieska na zdjęciu, ale czesto są promocje i można kupić już za ok.19 zł.
Ponadto jest jeszcze jeden naturalny lek silnie bekteriobójczy – miód MANUKA,manuka to drzewo herbaciane -tee tree.W aptekach są olejki eteryczne do ran i oparzeń, inhalacji etc.Miód służy do smarowania poparzeń, tradzika i innych problemów skórnych /rany, rozcięcia, etc/, wewnętrznie szybko leczy nadkwasotę, refluks, osad z języka znika prawie na drugi dzień, zapalenia gardła, grypa etc.dodaje się niewielką łyżeczkę do wody, lub herbaty /uwaga, może być allergiczne, trzeba kropelkę nałożyć na skórę i obserwować z 30 min, czy nie ma odczynu alergicznego/.
Cena w sprzedaży wysyłkowej jest okrutna – w Polsce ok 180 zł za słoiczek, ale Marks & Spencer w dziale żywności ma za 40 zł. Poza tym jeśłi ktoś ma znajomych w Australii lub Nowej Zelandii – warto poprosić o taki prezent /tam mają również w pastylkach, sprayach do gardła, kropelkach etc/.
Warto!Natura to cud, i możemy używać naturalnych produktów jako broń!
~BP, 2011-06-08 11:54

Posted on 7 Czerwiec 2011, in Big pharma, bronimy się!, new world order, Przedwiośnie, przepisy i zdrowa żywność, spiski, sprawy Polski and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink. 1 komentarz. Edytuj

0

Kefir2010

"rok 2001: "Ludzkosc zrozumie przeslanie filmu Matrix dopiero za 20 lat" "Im mniej czlowiek wie, tym latwiej mu zyc. wiedza daje wolnosc, ale unieszczesliwia" - to dlatego iluzje kosztuja tak wiele."

81 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758