Bez kategorii
Like

Egzorcyzmowanie Gazety Polskiej Codziennie

17/09/2012
296 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Egzorcyzm (gr. ἐξορκισμός, exorkismós – zaprzysiężenie, zaklęcie) – obrzęd poświęcenia mający na celu uwolnienie człowieka, zwierzęcia, miejsca lub przedmiotu od wpływu złego ducha.

0


Egzorcyzm dla „Codziennej”


Jeżdżąc po Polsce, dowiedziałem się ostatnio, że są miejsca, gdzie codziennie o godz. 21 w intencji naszej gazety odprawiany jest Apel Jasnogórski i odmawiany różaniec.

Niedawno na spotkaniu z klubami „Gazety Polskiej” z Pomorza otrzymałem medalion ze św. Benedyktem, nad którym pewien ważny duchowny odprawił egzorcyzm. Identyczny medalion chcą przekazać Jarosławowi Kaczyńskiemu. Widać, że takiej ochrony ludzie życzą nam najbardziej. Złe moce dążą do zniszczenia dobrych dzieł, skłócenia i upodlenia ludzi. Świat ogarnięty ich działaniem jest zły, podstępny i destrukcyjny. Człowiek przesłonięty taką mocą nie jest w stanie dostrzec rzeczy tak, jak one się mają. To, że siły niszczące ujawniły się ostatnio mocniej, nie dziwi. Będę zaskoczony jednak, jeżeli ostatecznie dobro nie pokona zła. Zbyt wiele dobrych dusz stoi po jasnej stronie, by się poddać.

Tomasz Sakiewicz

 niezalezna.pl/32948-egzorcyzm-dla-codziennej

 

* * *

 

Wysiliłem się na oryginalność i podarowałem kiedyś jednej kobiecie kupione na bazarze lustro typu chińskiego, mające ponoć odganiać złe duchy. Prezent się spodobał i osoba ta zawiesiła lustro na drzwiach (po co złe ma wchodzić za próg). Nie minął miesiąc jak … mąż się wyprowadził. Może więc nie należy dawać Jarkowi tego medalionu – jeszcze się stanie jak z GPC i spółką Rejtan lub jak z tą kobietą i jej mężem (wzięli rozwód).

 

 

Egzorcyzm poskutkował? A przecież może być jeszcze gorzej …

prezydentrzbik.nowyekran.pl/post/74224,to-podlosc-wyznania-red-tomasza-sakiewicza

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Prezydent RzBiK

Blog Prezydenta Rzeczpospolitej Blogerów i Komentatorów

94 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816