Bez kategorii
Like

Egipt legalizuję nekrofilię w imię Islamu

26/04/2012
596 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

W Egipcie radykalny muzułmański rząd będzie wprowadzał nowe prawo – pozwolenie na uprawianie seksu z żonami przez 6 godzin po ich śmierci.

0


 – Egipscy politycy zastanawiają się nad prawnym umożliwieniem stosunków seksualnych, mężów z ich zmarłymi żonami do sześciu godzin od czasu zgonu – podaje portal narodowcy.net.

Propagująca patriotyzm i tzw. kulturę tożsamościową strona internetowa informuje, ze:

Projekt de facto legalizujący nekrofilię, chce wprowadzić część radykalnych muzułmanów, którzy dominują w parlamencie Egiptu, wyłonionym w niedawnych wyborach. Parlament rozpatrzy również inne zmiany w prawie dotyczącym małżeństw, które miałyby obniżyć minimalny wiek zawierania sakramentu do 14 lat. Przeciwko zmianom protestują organizacje kobiece argumentując, że zmarginalizują i podważą one status kobiet co wpłynie negatywnie na rozwój kraju.

Na koniec notki czytamy:

Temat stosunków seksualnych po śmierci jednego z członków małżeństwa, podniósł w maju 2011 roku marokański duchowny Zamzami Abdul Bari, który zapewne w ramach walki o równouprawnienie, chciał dać podobną możliwość żonom zmarłych mężczyzn.

Źródło notki:

http://narodowcy.net/egipt-zalegalizuje-nekrofilie/2012/04/26/

Pierwotne źródło anglojęzyczne:

http://www.dailymail.co.uk/news/article-2135434/Outrage-Egypt-plans-farewell-intercourse-law-husbands-sex-dead-wives-hours-AFTER-death.html#ixzz1t9uyj99M

 

0

doroboty

a lyzka na to, niemozliwe

72 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758