Bez kategorii
Like

Dzień Gniewu nie może być Polakom ukradzony. Powiedzmy o pieniądzach NFZ tego dnia.

18/02/2012
229 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Na popularnej stronie internetowej Nowy Ekran pojawiła się informacja o planowanym na 21-szy marca 2012 wielkim proteście przeciwko “erze kłamstw”. Wraz z przyjaciółmi również pracujemy nad tą sprawą – ujawniając prawdę o pieniądzach NFZ…

0


(strona w przygotowaniu i uzupełnianiu, proszę śledzić pojawiające się informacje, szczególnie zależy mi na ujawnieniu kto i w jaki sposób organizuje "Dzień Gniewu"? To jest niezwykle ważne – żeby sytuacja była caly czas przejrzysta. Bez społecznej kontroli, bez wielu Polaków uzbrojonych w kamery i aparaty fotograficzne – nie będzie sukcesu, się obawiam)

Tego dnia pojawimy się na proteście, oczywiscie – nie zaklócając pracy organizatorów, zachowując odrębność formalną. Przyczynkiem, kóry powinien być dodadany do świadomości ogółu jest rozwiązanie problemu nieprawidlowego zarządzania pieniędzmi ubezpieczonych w zakresie ubezpieczenia zdrowotnego. Powinnismy na ten temat rozmwiać.

Polskie Lobby Obrony Pacjentów (PLOP) podjęło się akcji na rzecz zwrócenia uwagi ludzi zmuszonych przez regulacje państwowe (ustawowy obowiazek ubezpieczenia zdrowotnego) na niejasne losy naszych skladek wpłacanych do Zakładu Ubezieczeń Społecznych, które mają być przez ZUS przekazywane do Narodowego Funduszu Zdrowia.

Akcja się narodziła spontanicznie w konsekwencji nałożenia na lekarzy polskich obowiazku weryfikacji, czy pacjenci są ubezpieczeni, czy nie? Sprawa jest skomplikowana, ale można to ogarnąć. Proszę o współpracę.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z inż. Janem Strzezkiem, prezesem PLOP (tel +48 601 237 912)

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758