Bez kategorii
Like

Dyskryminacja małżeństw np jednej kobiety i kilku mężczyzn

04/02/2011
409 Wyświetlenia
0 Komentarze
8 minut czytania
no-cover

  Dyskryminacja małżeństw np jednej kobiety i  kilku mężczyzn   Właśnie Sejm debatował nad tym problemem .Media również. Czy zalegalizować małżeństwa homoseksualne. Jednym z głównych argumentów jest wolna wola, oraz równoprawność orientacji seksualnych . Dlaczego jednak propaganda wpaja ludziom swój nowy dogmat . Małżeństwo jako związek dwojga ludzi . Oparto się tutaj  na tradycji prawa rzymskiego i prawie chrześcijańskim . Żydzi zrezygnowali w Europie z poligamii, a konkretnie wielożeństwa , czyli  poligynii dopiero w X wieku , lub jak inni podają aż do XVII wieku , a w krajach arabskich w XIX , XX wieku . Do tego czasu rodzina , małżeństwo żydowski bardzo często składało się z jednego męża i kilku żon. Talmud zalecał posiadanie do czterech żon.  Inna bardzo […]

0


 

Dyskryminacja małżeństw np jednej kobiety i  kilku mężczyzn
 
Właśnie Sejm debatował nad tym problemem .Media również. Czy zalegalizować małżeństwa homoseksualne. Jednym z głównych argumentów jest wolna wola, oraz równoprawność orientacji seksualnych . Dlaczego jednak propaganda wpaja ludziom swój nowy dogmat . Małżeństwo jako związek dwojga ludzi . Oparto się tutaj  na tradycji prawa rzymskiego i prawie chrześcijańskim . Żydzi zrezygnowali w Europie z poligamii, a konkretnie wielożeństwa , czyli  poligynii dopiero w X wieku , lub jak inni podają aż do XVII wieku , a w krajach arabskich w XIX , XX wieku . Do tego czasu rodzina , małżeństwo żydowski bardzo często składało się z jednego męża i kilku żon. Talmud zalecał posiadanie do czterech żon.  Inna bardzo ciekawa formą małżeństwa poligamicznego jest akceptowana w Wedach hinduskich poliandria , czyli małżeństwo jednej kobiety z kilkoma mężczyznami. Ostatnią formą poligamii jest multilateralizm , czyli coś na wzór komuny . Małżeństwo  kilku mężczyzn z kilkom kobietami . Pierwotnie występował w niektórych oazach saharyjskich .
 
Dlaczego jednak europejscy wojujący fanatycy nowego państwowego systemu parareligijnego uwzięli się na homoseksualistów, a dokładnie na uszczęśliwienie  ich na siłę małżeństwem , do tego monogamicznym .Dlaczego wojujący hedocjanizm , jak pozwoliłem sobie nazwać pozbawiony Boga osobowego, ale oparty jednak na religijnym fanatyzmie państwowy europejski system etyczny nie chcą uszczęśliwić homoseksualistów małżeństwem  poligamicznym. Oczywiście za zgoda wszystkich trzech, czterech , czy dziesięciu małżonków. Argumentem  europejskich fanatyków za małżeństwami homoseksualnymi była wzajemna wola dwóch dorosłych osób. A co jeśli taką wole bycia ze sobą wyraża kilka osób. Dlaczego ich unieszczęśliwiać .
Mormoni, muzułmanie są dyskryminowani w odróżnieniu od homoseksualistów . Dlaczego nie zalegalizować szeroko rozumianej poligamii , z małżeństwami typu komuna .
 
W TVN lansują termin rodzina homoseksualna . Czym jest gorsza rodzina poligamiczna muzułmańska, czy mormońska od homoseksualnej . Dlaczego TVN , tuba propagandowa europejskich fanatyków nie ujmie się za dyskryminowanymi  rodzinami poligamicznymi .
 
Klucz do zrozumienia tego leży w tym , o czym pisz francuski filozof Braque. W Europie dominuje filozofia przemocy silniejszego nad słabszym , głownie przemoc dorosłych w stosunku do dzieci . Pisał też o terroryzmie intelektualnym . Braque pisze „Panuje taki terror intelektualny, że dziś nikt już nie ma odwagi przywołać prostej prawdy, iż dla dziecka nie jest przyjemnie dorastać z dwoma tatusiami lub mamusiami. Ten terror idzie w parze z roszczeniami tych, którzy wcale nie potrzebują większych praw.więcej tutaj .
Małżeństwo według idei „children first „ służy głownie temu aby stworzyć optymalne warunki dla prawidłowego i pełnego  rozwoju dzieci . Optymalna rodzina to małżeństwo mężczyzny i kobiety wychowujących swoje biologiczne dzieci . Gdyby małżeństwo było jedynie forma kontraktu seksualno majątkowego to nie toczono  by bojów o taką , czy inna definicje małżeństwa . Takiego , czy innego , formalnego czy nie związku dwojga , czy trojga ludzi o charakterze seksualnym . W tle są jednak naturalne ludzkie pragnienia , czy nawet dużo więcej pragnienia natury biologicznej, takiej jak instynkt macierzyński . Europejscy fanatycy wyznają kult przemocy ,hedonizmu silniejszych . To interes dzieci ma być poświecony dla zaspokojenia instynktów, kaprysów homoseksualistów , a nie odwrotnie .
 
Fanatyczny europejski  państwowy system etyczny dąży do siłowego wprowadzenia w życie swoich dogmatów etycznych nie licząc się ani wynikami  badań naukowych ,ani ze zdrowym rozsądkiem , ani z prawami człowiek , w tym prawem każdego dziecka do posiadania normalnej , biologicznej rodziny. Badani naukowe wykazały , że dziecko wychowywane przez homoseksualistów instynktownie jednemu z nich wyznacza role ojca a drugiemu matki . Problem w tym , że mężczyzna ani biologicznie, ani psychicznie nie jest kobietą .
 
 
Osoby , które chcą dołączyć do moich znajomych na facebooku zapraszam
 
Marek Mojsiewicz   
 
Moje Poglądy „ Linki    
 
 
"Sędziowie wybierani w wyborach  bezpośrednich , powszechnych"   link
Children first. Dzieci przede wszystkim      link
„Legalizacja narkotyków „      
link
„ Okręgi jednomandatowe „       link   
„System Prezydencki „    link   
„Referendum jako IV władza „   link  
„Samorządy „       link
 
Doktryna Mojsiewicza” to doktryna  opierająca się na trzech strategicznych kierunkach które powinny wyznaczać politykę Polski Odbudowa I Rzeczpospolitej w ramach Unii Europejskiej , budowę sojuszu ,którego celem byłoby okrążenie i osłabienie Rosji oraz budowę Zjednoczonego ,  Federalnego Państwa Europejskiego          
Doktryna Mojsiewicza synteza polityki jagiellońskiej i polityki piastowskiej czytaj tutaj
Stronnictwo Pruskie i Jagiellońskie Aktualizacja Październik  
 
Linki do wypowiedzi Michalkiewicza,Juszczenko,Tuska ,Sikorskiego ,Putina , Rokity,Brzezinskiego, Krasnodebskiego, Dudka, Staniszkis, Kaczynskiego
„Stronnictwo  Pruskie i Jagiellońskie „   uzupełnienie październik  
                                             
0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758