Komentarze dnia
Like

Dyskretny urok manipulacji. Nie tylko o przyczynach odmowy opublikowania wnioskowanego przez burmistrza Wacława Ligęzę „sprostowania”

06/04/2016
892 Wyświetlenia
1 Komentarze
6 minut czytania
Dyskretny urok manipulacji. Nie tylko o przyczynach odmowy opublikowania wnioskowanego przez burmistrza Wacława Ligęzę „sprostowania”

No i stało się. Burmistrz Wacław Ligęza podjął wreszcie rękawicę rzuconą w moim artykule http://gorliceiokolice.eu/2016/03/kolejna-proba-zduszenia-wolnego-slowa-przez-burmistrza-waclawa-ligeze/  i nieśmiało, ale jednak, zaczyna dyskutować z treściami przedstawianymi od 8 lat na portalach „Bobowa Od-Nowa” i „Gorlice i Okolice”. Pierwsze koty za płoty są, moim zdaniem nieudane, o czym za chwilę, ale przecież nie od razu Kraków zbudowano. Jako, że na moich portalach zawsze publikowałem (bez cenzury) korespondencję, którą otrzymywałem od funkcjonariuszy publicznych w publicznych sprawach, nie inaczej będzie i tym razem. Oto pismo burmistrza Wacława Ligęzy z 30 marca 2016 roku, w którym zawarto wniosek, dotyczący zamieszczenia na moim portalu tzw. „sprostowania”.

0


0

Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758