Bez kategorii
Like

Dyplomacja Blondynek

12/01/2013
534 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Wiemy już od dawna, że MSZ Sikorskiego jest jednym wielkim cyrkiem. Dyplomaci MSZ bawią się coraz lepiej na nasze pieniądze: w ambasadzie RP w Paryżu blondynki biegają po stołach w samych majtkach a ambasador RP w Pekinie tańczy sobie Gangnam Style.

0


Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedyś będziemy z nostalgią wspominać czasy ”korporacji Geremka” w MSZ, była ona jaka była, ale przynajmniej pewne zasady dyplomacji, taktu i dobrego gustu były tam zachowywane.

 

Od pięciu lat w MSZ rozgościły się watahy. Ministerstwem kieruje polski mudżahedin, który w młodości pijał herbatę na kuckach w afgańskich górach i którego jedynym atutem jest to, że mówi po angielsku. Z powyższego zdjęcia widać, że dyplomacja na kuckach trwa do dzisiaj.

 

Polska dyplomacja już dawno przestała istnieć. Dostajemy wytyczne od innych większych krajów, które przyjmujemy z pocałowaniem ręki. Jeżeli brytyjski MI6 nie napisze naszemu ministrowi mudżahedinowi przemówienia, to ten nie będzie wiedział co powiedzieć.

 

Obciach przebija się w dół struktur MSZ. Ambasadorem RP w Luksemburgu jest kumpel ministra. Ambasador RP w Berlinie ogłasza w prasie, że w Niemczech zbyt łatwo jest kraść samochody. Pracownik Ambasady RP na Białorusi uchlewa się jak świnia. Pracownicy ambasady RP w Moskwie szmuglują papierosy. Mamy cyrk.

 

Jakby było tego mało, ambasador RP w Paryżu, Tomasz Orłowski, wydał właśnie promocyjny kalendarz na którym skąpo ubrana blondynka wyciera swój tyłek na meblach ambasady:

 

les-secrets-de-lambassade.eu/fr/

 

Czy mamy do czynienia z promocją seks-turystyki do Polski, kraju ładnych i tanich dziewczyn ? Niedawno schwytano właśnie szajkę która eksportowała “modelki”:

 

www.rmf24.pl/fakty/polska/news-wysylaly-modelki-za-granice-jako-luksusowe-prostytutki-stana,nId,767052

 

Dla odmiany, ambasador RP w Pekinie, Tadeusz Chomicki, tańczy gangnam style i jest z siebie bardzo zadowolony. A gdyby tak wziął się do roboty ? MSZ kosztuje nas ponad 700 milionów PLN rocznie. Jak na razie są to zmarnowane pieniądze.

 

 

Więcej o wpadkach ministra mudżahedina:

 

monsieurb.nowyekran.pl/post/81922,nafaszerowany-indyk

monsieurb.nowyekran.pl/post/80854,myslem-wiec-jestem

monsieurb.nowyekran.pl/post/42616,mr-c-trzesie-sikorskim

monsieurb.nowyekran.pl/post/74518,dumb-and-dumber

monsieurb.nowyekran.pl/post/41554,oligarcha-sikorskiego

monsieurb.nowyekran.pl/post/72324,po-co-komu-ambasador-prokomu

monsieurb.nowyekran.pl/post/56714,o-bufonie-w-adlonie

monsieurb.nowyekran.pl/post/25550,dyplomacja-podeszwy-buta 

 

 

Sikorski Style czyli przaśna dyplomacja w stylu disco polo 

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758