Bez kategorii
Like

Dwa atuty Polaków. Kamera i Krzyż. Ekspertyza kryminologiczna polskiej obrony i ataku podczas Euro 2012.

10/06/2012
344 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Materiał faktograficzny (filmy i fotografie) o propagowaniu ustroju totalitarnego pomoże Polakom wytoczyć i wygrać procesy. Wielomilionowe odszkodowania za obrazę uczuć narodowych zapłacone przez ludzi obecnych “elit” – wesprą Polską Sprawę.

0


Kamery i aparaty fotograficzne w polskich dłoniach. Środowisko TELEWIZJI NARODOWEJ proponuje masowe fotografowanie i filmowanie ludzi propagujacych ludobójczy ustrój totalitarny (czyli eksponujących sierp i młot) podczas Euro 2012.

Ekspert kryminologii Janusz Zieliński, emerytowany polski policjant (wcześniej za czasów PRL milicjant) sugeruje własnie takie rozwiązanie. Polacy powinni wzywać za kazdym razem policję do najdrobniejszych przejawów ekscesów podczas Euro 2012. Należy filmowac przebieg ekscesów, rozmowę telefoniczną zgłaszającą – wezwanie policji i/lub straży miejsckiej, czas przyjazdu funkcjonariuszy, ich numery i numery radiowozów, przebieg interwencji. Funkcjonariusz, ktory nie zareaguje na ewidentny przejaw propagowania ustroju totalitarnego (noszenie emblematu sierpa i młota to jest ewidentny akt zlamania polskiej konstytucji) – to znaczy nie zatrzyma, nie wylegitymuje i nie pozbawi osoby propagujacej owego emblematu – nalezy potraktowac ODPOWIEDNIO.Jak współwinnego zlamania polskiej konstytucji. Nie można jednak takiego delikwenta bić, lżyć, szczypać. Lepiej nawet udawać, że takie zachowanie nie budzi w nas większego sprzeciwu. Jednak – nalezy JAK ŹRENICY OKA strzec i zabezpieczyć sfilmowany materiał. Film/nagranie/fotografia winne być starannie opisane, zarchiwizowane, światlo obiektywu powinno ująć świadków zdarzenia, warto podczas filmowania zamienić parę słów, żeby się świadek potem nei wyparł, że był pijany i nic nie pamięta. A potem wytoczymy takiemu funkcjonariuszowi piękny proces. A jak przejmiemy władzę, a to się musi kiedyś stac – USUNIEMY takiego człowieka z polskiej policji, zadbamy, aby nie miał koncesji na usługi ochroniarskie, jak będzie on albo ktoś z jego rodziny kandydował na urzędy wybieralne – ujawnimy to podczas kampanii wyborczej.

Przyciśnięty do muru funkcjonariusz nie będzie miał wyjścia – aby się skutecznie obronić poda podczas procesu personalia i obciąży swojego zwierzchnika, który mu wydał rozkaz złamania konstytucji RP. W końcu chodzi o jego karierę osobistą.

TAK SIĘ DBA O POLSKĄ KONSTYTUCJĘ. Mądrze, starannie i w sposób przemyślany wykonując posunięcia prawne. Przejmując i zmuszając polskich policjantów i strazników miejskich do działań pro-polskich. Jak ich nie zmusimy – to Wrogowie zmuszą ich, żeby niszczyli nas, Polaków. Naszym atutem jest internet. Umieszczanie natychmiastowe i masowe filmów, fotografii, nagrań i opisów aktów antypolonizmu przez Polaków zaskutkuje rewolucją informacyjną i przegraną Systemu.

Ostatnio, podczas 11-go listopada 2011 my, liczni obywatele polscy poszliśmy w/w drogą i daliśmy odpór Wrogom. Nie zapominajmy, że dzisiaj w Kraju mamy sytuację trudniejszą. Są tu i bojówkarze ze Wschodu i z Zachodu. Takie zalożenie nalezy przyjąć. Nie zdziwmy sie, jak się okaże, że emblematy sowieckie przywiozą do Warszawy nie Rosjanie, lecz… Niemcy, lub Żydzi. Gra idzie o wielką stawkę. Przeciwstawiając się mądrze jako społeczeństwo obywatelskie, zinformatyzowane, poslugujące się internetem i sądem oraz procedurą skargowo-administracyjną – ZWYCIĘŻYMY.

Co więcej – naszym atutem jest symbol religijny, który bardzo ujednoznacznia sytuację. Krzyż. Ja bardzo zdecydowanie namawiam, żeby na mecze, pod stadiony i na Krakowskie Przedmieście w Warszawie przynosić Krzyż.W ten sposób nie tylko bronimy się przed prowokacjami, lecz ATAKUJEMY W SFERZE DUCHOWEJ. Euro 2012 jest organizowane przez jeszcze innego wroga chrześcijaństwa – to jest szeroko rozumianą masonerię. Bezczelna masoneria narzuca nam, chrześcijanom ateistyczną wizję świata, w tym sportu. Jest doskonała okazja, aby im dać prztyczka w noc. Co ja mowię prztyczka! To będzie NOKAUTUJĄCY CIOS w samo sedno Systemu, w ktory już wprzęgnięto i Niemcy, i Rosję. Nasze zwycięstwo, jeśli się wydarzy w Warszawie może być zakończeniem działania klatwy Cadyka Horovitza, który dwieście lat temu (1812) wezwał Antychrysta aby wsparł wojska pruskie, rosyjskie i brytyjskie w walce z napoleońskimi wojskami polskimi i francuskimi. Klątwa Cadyka Horovitza zaowocowała właśnie zduszeniem europejskiego chrzescijaństwa, rewolucją bolszewicką, meksykańską, hiszpańską i niemiecką (nazizmem). Miejmy tego świadomość zabierając kamerę i Krzyż na Euro 2012. Filmując siebie, policjantów, kibiców. Prawda nas wyzwoli.

PRAWDA + KRZYZ + WYZWOLENIE!

Ktokolwiek by chciał współracować przy patriotycznym centrum informacyjnym, analizie i archiwizacji materiałow z Euro 2012 – proszę o pilny kontakt. mail; endecki@wp.pl

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Eugeniusz Sendecki

Tyszowce, Tomaszów Lubelski, Lublin, Warszawa.

123 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758