ONA I ON
Like

Duża lodówka turystyczna czy mała torba termiczna

16/06/2015
436 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Duża lodówka turystyczna czy mała torba termiczna   Obie mają swoje wady i zalety i przyszła kolej na rozstrzygnięcie, co, do czego się lepiej nadaje, co, w czym jest lepsze, a co gorsze. Czytajcie uważnie dalej, a ta użyteczna wiedza z pewnością Was nie ominie.   Lodówka turystyczna   Jak sama nazwa wskazuje, jest ona większa od torby termicznej, dzięki czemu możemy w niej przechowywać więcej rzeczy i o większych gabarytach. Jest to szczególnie przydatne, gdy jesteśmy miłośnikami jakiejś potrawy i jesteśmy gotowi ją wziąć ze sobą na wakacje. Może być ona także przydatna dla studentów, którzy nabrali z domu różnych potraw i chcą by przetrwała kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset kilometrów, jakie dzieli miejsce zamieszkania rodziców, a ich studencie […]

0


Duża lodówka turystyczna czy mała torba termiczna

 

Obie mają swoje wady i zalety i przyszła kolej na rozstrzygnięcie, co, do czego się lepiej nadaje, co, w czym jest lepsze, a co gorsze. Czytajcie uważnie dalej, a ta użyteczna wiedza z pewnością Was nie ominie.

 

Lodówka turystyczna

 

Jak sama nazwa wskazuje, jest ona większa od torby termicznej, dzięki czemu możemy w niej przechowywać więcej rzeczy i o większych gabarytach. Jest to szczególnie przydatne, gdy jesteśmy miłośnikami jakiejś potrawy i jesteśmy gotowi ją wziąć ze sobą na wakacje. Może być ona także przydatna dla studentów, którzy nabrali z domu różnych potraw i chcą by przetrwała kilkadziesiąt, a czasem nawet kilkaset kilometrów, jakie dzieli miejsce zamieszkania rodziców, a ich studencie mieszkanie. Z racji większych rozmiarów nie nadaje się na rowerowe przejażdżki, ale do samochodu czy przyczepy kempingowej pasuje jak najbardziej.

 

Torba termiczna

 

Jest stworzona dla zwolenników na pikniki, krótkie wycieczki i spacery, podczas których chcemy wypić sobie chłodne piwo albo skonsumować lody.  Możemy spokojnie wziąć ją w rękę albo na rower, dzięki czemu może nam towarzyszyć w małych wycieczkach. Sprawimy nie jednej osobie miłą niespodzianką, gdy okaże się, że mamy przy sobie zimną wodę albo sok, gdy wkoło panuje upał.

 

Podsumowując, obie mają swoje plusy i minusy, ale przede wszystkim należy zauważyć, że zostały stworzone do innych czynności. I jeśli koniecznie musimy zdecydować albo torba termiczna albo lodówka turystyczna to pomyślmy, do czego będzie nam bardziej przydatna.

Zobacz też inne ciekawe artykuły tutaj

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
nanatalie

10 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816