Bez kategorii
Like

Dudek z Ziemkiewiczem Plany zbudowania Platformy bis

07/10/2012
370 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Ziemkiewicz „Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu.

0


 

Ziemkiewicz „Tusk będzie pierwszym premierem w historii Polski, który po zakończeniu kadencji znajdzie się w więzieniu. „….”Będzie co najmniejpostawiony przed Trybunałem Stanu, bo jest za co.Jego następca, nawet jeśli to nie będzie Jarosław Kaczyński, po prostu będzie musiał to zrobić, żeby uspokoić ludzi, którzy nagle stracą totalnie poczucie bezpieczeństwa, stracą oszczędności, pracę i nagle się znajdą w sytuacji, o której kiedy dziś słyszą, to zatykają uszy „….(więcej)
Z nowego sondażu TNS Polska dla programu "Forum" TVP Info wynika, że PiS wyprzedza PO o 6 procent. PiS wygrywa z PO. Poparcie dla partii Jarosława Kaczyńskiego wynosi 39 proc., a dla partii Donalda Tuska tylko 33 proc.”….(źródło)
Rozmowa Ziemkiewicza z Dudkiem w której profesor mówi o planach powołania Platformy bis (źródło)
 
Konstytucja II Komuny została skrojona na byt mający być półkolonią , czy kondominium . System wyborczy jest tak skonstruowany, aby nie mógł powstać w Polsce żaden silny , suwerenny ośrodek władzy. Nigdy w historii II komuny żadna partia nie rządziła sama, żaden premier nigdy tak naprawdę nie rządził Polską . Rozdrobniony Sejm , koalicje , co chwila wymiana premierów , gry koalicyjne .Ciągłe rozpady partii , powstawanie nowych , niesamowite rozdrobnienie sceny politycznej . Tusk rządził tak długo tylko dzięki Kaczyńskiemu . Po Zamachu Smoleńskim Niemcy i Rosjanie tak panicznie się go boją ,że wolą ryzyko wzmocnienia władzy Tuska . Gdyby nie Kaczyński Tusk już dawno by upadł , a Platforma zostałaby rozbita na co najmniej dwa kawałki . Jedynie co Niemcy zrobiły to zabroniły Tuskowi zostać prezydentem.
Krasnodębski o Tusku „Niestety, na początku roku 2010 popełnił zasadniczy błąd. Pod wpływem Angeli Merkel i z innych nieznanych nam powodów odstąpił od pierwotnego planu i zrezygnował z kandydowania na prezydenta RP. Gdyby został prezydentem, wycofałby się na z góry upatrzone pozycje i dzisiejsze kłopoty rządu spadałyby już na barki nowego premiera (którego można by wymieniać jak zderzak)….(więcej )
 
Plan rozbicia najpierw PiS , a potem Platformy ujawnił niechcący Rymanowski .
 
”Rymanowski zapewne niechcący wygłosił tezę , że po następnych wyborach dojdzie , czy do rozbicia PiS i Platformy.  PiS według niego ulegnie rozpadowi za skutek przegranych wyborów, a  Platforma ponieważ je wygra. „…(więcej)
 
Proszę zwrócić uwagę ,że stanie Polski nierządem jest możliwe tylko dzięki kolonialnej konstytucji Ale to tylko do czasu . Ograbiono Polaków bandyckimi podatkami , zadłużono na kilka pokoleń naprzód . Pomimo strachu przed Kaczyńskim musi nastąpić teraz wymiana zderzaka , jakim jest Tusk . Aby ludzi ogłupić , podstawić w miejsce starej nową marionetkę. Aby można było dalej podnosić podatki , dalej zadłużać, dalej okradać Polaków.
 
Snuto plan zawiązania nowej kontrolowanej partii z udziałem Gowina , Kowala i Giertycha .
 
Kluczowym problem dla Polski jest zdobycie całkowitej władzy przez Kaczyńskiego . Przypomnę tutaj kulisy istnienia rządu koalicyjnego Kaczyńskiego. Nieszczęsny Giertych w przypływie szczerości i głupoty w wywiadzie dla Wyborczej ujawnił swoja role konfidenta Tuska w rządzie Kaczyńskiego. To Tusk kazał Giertychowi wejść do rządu Kaczyńskiego .Giertych jak sam to opisywał poniżał się następnie, łasił do Kaczyńskiego, aby w odpowiedniej chwili zniszczyć rząd Kaczyńskiego .
 
Giertych „W 2005 r. byłem pewien, że będzie PO-PiS, a my będziemy budować opozycję i czekać na swój czas.Gdy Donald, pamiętam ten Konwent Seniorów, przyszedł i powiedział, że nie wchodzi do rządu i będą tylko pozorować koalicyjne rozmowy, to mi się świat zachwiał. Miałem pomysł, żeprzerobię partię na bardziej konserwatywno-liberalną, będziemy atakować od strony opozycji.Jak mi to Donald powiedział, powstało pytanie – co dalej z Ligą. Wszyscy pchali nas do rządu „…”Miałem w PiS człowieka, któremu do dziś jestem wdzięczny, w komitecie politycznym, wiedziałem, co oni myślą, nie byłem głuchy, dokładnie wiedziałem, co rozważa Kaczyński. Słynny kret? On nadal tam jest? Nie powiem kto, ale nie był to ani Michał Kamiński, ani Adam Bielan, a raczej ktoś, kto ich w tym czasie bardzo zwalczał. I dokładnie wiedziałem, gdzie będą uderzać „…..Nie dało się ukryć.Wyszło, że Tusk był u mnie w domu.„….(więcej )
 
Jedynym wyjściem , aby Kaczyński rządził samodzielnie jest obalenie Konstytucji II Komuny i wprowadzenie systemu prezydenckiego , czyli likwidacja urzędu premiera i przekazanie całej władzy wykonawczej w ręce prezydenta oraz wprowadzenie systemy wyborczego opartego na jedno mandatowych okręgach wyborczych. JOW skutkują powstaniem systemu dwupartyjnego . W innym wypadku Platforma bis odbierze tak dużo głosów Kaczyńskiemu ,że nie zdobędzie większości , a kto wie czy nomenklatura II komuny nie zbuduje koalicji , rządu , pomimo zwycięstwa PiS u.
 
Tutaj warto pochylić się nad akcją Kukiza , który na zmieleni.pl zebrał już 95036 głosów za referendum
 
Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na bardzo istotny fakt . Na realne możliwości przejęcia szybko kontroli nad państwem i głównymi urzędami w sytuacji , gdyby Kaczyński i PiS wygrali i utworzyli rząd . I realne możliwości wsadzenie Tuska do wiezienia , co wieszczy mu Ziemkiewicz Z tym raczej jest dobrze . I to dzięki następcy Kaczyńskiego Mariuszowi Kamińskiemu ( CBA ) Posłużę się opisem Staniszkis
 
Staniszkis o organizacji marszu „Jak wyglądał marsz widziany od środka?
Organizacja była perfekcyjna, był zapewniony porządek. Agent Tomek się dwoił i troił.
Agent Tomek dbał o porządek?
Tak, ludzie Mariusza Kamińskiego komunikowali się między sobą. Byli dyskretni i skuteczni. Atutem marszu był spokój. „…(źródło)
Jak widzimy Kamiński bardzo dobrze sobie radzi .

 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebookaMarek Mojsiewicz
0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758