Bez kategorii
Like

Duda . Kult Wałęsy wynika z politycznej poprawności

06/08/2012
334 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

wiceszef stoczniowej „S”… „Jarosław Kaczyński zawsze był z nami”- Nikt nie może nam narzucać, także Piotr Duda (przewodniczący Solidarności) kogo zaprosimy na obchody

0


 

Duda „Przyjdzie taki czas, że wyjdą na ulice. Bogaci sądzą, że nikt ich nie znajdzie za ich murami, którymi się otoczyli. Czują się bezpiecznie i nie chcą się podzielić dobrami. Ale biedni ich znajdą.”.
 
Duda jest według mnie jednym z najniebezpieczniejszych dla Polski polityków . Charyzmatyczny , ambitny, bezideowy lewak . Kiepsko wykształcony , łatwy dla manipulowania . Podobni jak Korwin Mikke wykorzystywany jest przez reżim II Komuny do rozgrywania polskiego społeczeństwa . Duda ma być biczem II Komuna na przedsiębiorców . Jestem przekonany ,że nomenklatura II Komuny spróbuje dodatkowo użyć Dudę i Solidarność przeciwko Obozowi Patriotycznemu , przeciwko stojącemu na jego czele Kaczyńskiemu. Zanim przejdę do tego wątku wart zwrócić uwagę na stosunek Dudy do Wałęsy. Dopiero kiedy okazało się ,że Wałęsa nie wesprze swoim autorytetem Duda zaczął go zwalczać. Dzięki temu dowidzieliśmy się teraz , że kult „Bolka„ jest częścią ideologi politycznej poprawności II Komuny . Drugim ważnym elementem wywiadu jest ujawnienie konstruktu kanalizującego nędzę ludzką , biedę i poniżenie nie w stronę winnej temu wszystkiemu oligarchii i nomenklatury II Komuny , ale w stronę wyniszczanej podatkami klasy przedsiębiorców. Socjotechnicy II Komuny wykorzystują Dudę i budują nowe pole konfliktu . Duda , podobnie jak Bolek staje się marionetką w rękach reżimu. To chciwi polscy przedsiębiorcy, gromadzący miliardy są winni istnienia umów śmieciowych , niskich płac i nędzy . W odpowiednim momencie jak ich określił Krasnodębski Właściciele III RP przychylą się do wołania stojącego na czele „ludu” dudy i rozpoczną nowy etap wzorowanej na Mao rewolucji kulturalnej .Wykończą polskich przedsiębiorców, co pozwoli im wynajmować za grosze Polaków koncernom . Bo już w tej chwili koncerny płaca nomenklaturze II Komuny po kilka tysięcy złotych miesięcznie. Formalna nazwa haraczu to podatek dochodowy i ZUS Fizycznie jest to jednak opłata za prawo do pracy nowego chłopstwa pańszczyźnianego w jakie zostali przekształceni Polacy .
Trzecim elementem wywiadu jest wsparcie Dudy dla zawłaszczania przez nomenklaturę Platformy istotnych dla Polaków symboli. Duda jest pomagierem w tych aktach profanacji .
Przypomnę tutaj serwilistyczna postawę Dudy w stosunku do Tuska sprzed roku .
 
„We wtorek na prezydium Komisji Krajowej gościł były prezydent i pierwszy przewodniczący ”S” Lech Wałęsa. Podczas spotkania został zaproszony na obchody Sierpnia ’80.
Szef NSZZ ”Solidarność” Piotr Duda poinformował, że związek wysłał zaproszenia także do prezydenta RP, premiera, marszałków Sejmu i Senatu oraz byłych liderów związku. ”Solidarność przyjęła w tym roku zasadę: z uwagi na kampanię wyborczą nie zapraszamy szefów partii politycznych, tylko najwyższych urzędników. Dlatego m.in. zaproszenie dla Donalda Tuska i jego brak w przypadku wicepremiera Waldemara Pawlaka czy Jarosława Kaczyńskiego.”…(więcej)
 
„„ Komisja zakładowa "S" Stoczni Gdańsk zaprosiła na obchody 31. rocznicy podpisania Porozumień Sierpniowych do Gdańska prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. „…”"Jarosław Kaczyński zawsze był z nami"– Nikt nie może nam narzucać, także Piotr Duda (przewodniczący Solidarności) kogo zaprosimy na obchody. Zapraszamy na rocznicę wszystkich naszych przyjaciół, a takim przyjacielem jest Jarosław Kaczyński, który zawsze był z nami, ze stocznią i Solidarnością – powiedział wiceszef stoczniowej "S" Karol Guzikiewicz. „….(więcej)
 
 
 
 
 
 
 
Z wywiadu Elizy Olczyk z Dudą „ Politycy PO bardzo się oburzyli na ten list. Uważają, że podważa pan autorytet Wałęsy, a przecież bez niego nie byłoby ani „Solidarności", ani przewodniczącego Dudy. „….„Przeciwnie, politycy z dzisiejszej PO, ci sami, którzy dziś tak za nim stają, wówczas go krytykowali i obrażali. A teraz co? Poprawność polityczna wymaga, żeby tak się za nim wstawiać? „… „W liście do Lecha Wałęsy napisał pan, że premier i prezydent zwalczają związki zawodowe. Czy to nie przesada? Nie ma przecież zamachu na związki zawodowe.
Jak to nie! A prezydencka ustawa o zgromadzeniach, która cofnęła nas do głębokiego PRL? Nie wiem, po co prezydent i premier stosują jakieś półśrodki i uchwalają takie ustawy. Niech pokażą, jakie są ich prawdziwe intencje, i zdelegalizują związki”….”A płaca minimalna na poziomie 1500 zł jest żenująco niska. Jesteśmy na trzecim miejscu w Unii Europejskiej pod względem ubóstwa ludzi pracujących. Ludzie pracują, a zarazem muszą korzystać z opieki społecznej. To jest najgorsze, co może ich spotkać „…..”To ja się pytam, czy rzeczywiście tak jest, skoro przedsiębiorcy mają za ubiegły rok ponad 100 mld złotych zysku na kontach, a z nami się kłócą, że płaca minimalna na poziomie 1,5 tys. złotych to jest za dużo. „…..”To ludzie są sfrustrowani podwyższeniem wieku emerytalnego i nie tylko. Przyjdzie taki czas, że wyjdą na ulice. Bogaci sądzą, że nikt ich nie znajdzie za ich murami, którymi się otoczyli. Czują się bezpiecznie i nie chcą się podzielić dobrami. Ale biedni ich znajdą. „…..”Niedługo rocznica podpisania Porozumień Sierpniowych. W ostatnich latach obchody dzieliły dawną „Solidarność". Jak będzie w tym roku? W tym roku mamy okrągłą rocznicę Solidarności Walczącej. Poza tym prawdopodobnie odsłonimy pomnik prałata Henryka Jankowskiego, kapelana „Solidarności", który miał wielkie zasługi dla związku. Ale jedno jest pewne – ani na mszę, ani na składanie kwiatów pod pomnikiem stoczniowców nie będziemy nikogo zapraszać. Kto się zechce dołączyć, przyjdzie bez zaproszenia.W stolicy na obchodach rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego politycy PO zostali przyjęci buczeniem. W Gdańsku będzie tak samo? My przez cały rok możemy buczeć na rządzących czy nawet ich wygwizdać. Cmentarze i pomniki to nie miejsce na buczenie.”…(źródło )

 
Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz.
0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758