HYDE PARK
Like

Duchowy terroryzm

26/01/2017
1912 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Duchowy terroryzm

W ostatnich 20 latach działo się bardzo wiele, a w Polsce jeszcze więcej. Ktoś usilnie wprowadzał (i dalej to robi) na terenie “naszego” państwa ideologię śmierci, odmienną od chrześcijańskiej. Jak było pisane w artykule “Polska cywilizacja człowiecza” procedura in vitro jest techno sposobem cywilizacji śmierci na rozmnażanie się, na produkcję hybryd. W Polsce pewne formacje polityczne, którą nazywa się partiami demonicznymi, chcą zaimplantować obcą nam cywilizację ! Antycywilizację !

0


Jeszcze nie tak dawno ktoś bardzo naciskał byśmy stali się jako społeczeństwo, takim samym odpadem, jak zachodnie post człowiecze zbiorowości. “Prace nad ustawą w sprawie procedury sztucznego zapłonienia są prowadzone z zaskakującym jak na standardy obecnej władzy zapałem. Trudno znaleźć dziedzinę życia, w której rząd i sejm pracowałby z podobną prędkością.  Wszelkie projekty wprowadzające do polskiego prawa elementy rewolucji światopoglądowej mogą liczyć na zaangażowanie i szybką ścieżkę procedowania. Ratyfikacja genderowej konwencji i wprowadzenie do powszechnego obiegu śmiercionośnej pigułki są tego najlepszym dowodem. Obecnie przyszedł czas na – wyczekiwaną przez różne grupy interesu – ustawę w sprawie in vitro. Już wkrótce ma zostać przeprowadzone w Sejmie ostateczne głosowanie nad rządowym projektem. Czasu nie pozostało zbyt wiele!” – wiadomość z dnia 2015-06-18

hybryzyzacja-ufo-cywilizacj

(UFO surogacja – patrz grafiki: “Surogacja jest wprowadzeniem w proces prokreacji osób trzecich: matki zastępczej, dawców komórek rozrodczych; często łączy się także z wykorzystaniem techniki zapłodnienia in vitro. Praktyka ta rozwija się dynamicznie na świecie i w Europie, stąd pojawiają się związane z nią problemy natury prawnej. W przypadku braku biologicznej więzi dziecka z domniemanymi rodzicami, którzy je „zamawiają”, zachodzi słuszne podejrzenie, że jest to handel żywym towarem“)

plan-inwazji-masonow

UFO masoneria, czyli UFO-soni (masoni + ufo = UFO-soni) chcą zastąpić rodzinę inkubatorami i probówkami. To jest działanie demoniczne, które w przyszłości postludzkiej ma zastąpić ludzi hybrydami GMO: (…)”Parlament Europejski przyjął znaczną większością głosów raport nt. równości płci. Biorąc pod uwagę „ewolucję definicji rodziny”, po raz pierwszy otwarcie mówi o „rodzinach jednopłciowych” (to jest UFO rodzin, jednopłciowych i rozmnażających się przez genetyczne manipulacje !). Raport wykorzystuje znaną prawu traktatowemu zasadę równości kobiet i mężczyzn do forsowania, obcej europejskiemu prawu pierwotnemu, ideologicznej koncepcji „równości genderowej” (proszę pamiętać, że GENDER to jest (UFO) bezpłciowość, pochodząca od bliżej nie rozpoznanych duchów (ufonautów), którzy nie mają płci, patrz film pt.” “Ufo czasów ostatecznych”).

UFO-HYBRYDA-PEDZIO-hybryda

Wzywa też państwa członkowskie w szczególności do promowania aborcji na życzenie, jako jednego z praw reprodukcyjnych i seksualnych Zwraca też uwagę, że raport nawołuje do upowszechniania procedury in vitro „bez dyskryminacji”, co w praktyce oznacza presję, by dzieci sztucznie powoływane do życia mogły być oddawane parom homoseksualnym. Wniosek ten znajduje dodatkowe potwierdzenie w pkt. 31 rezolucji, który wzywa do prawnego uznania „rodzicielstwa osób LGBT”. Raport Noichl wzywa jednocześnie do podporządkowania wszystkich szczebli edukacji w państwach członkowskich ideologicznej „perspektywie gender” i do zwalczania obecnych w kulturze różnic w sposobie funkcjonowania kobiet i mężczyzn. W myśl tego ideologicznego podejścia, naturalne zróżnicowania między kobietami i mężczyznami są określane stygmatyzującym mianem „stereotypów”(…) Tekst z dnia 09/06/2015 – “Stereotypy” o których mowa, czyli ludzka płciowość, czysta genetycznie od czasów Noego, ma być zlikwidowana, w miejsce “stereotypów”  wejdzie nowa UFO cywilizacja hybryd. Dlatego powinniśmy się trzymać prawdziwego Ducha Zbawiciela Jezusa, który ma nas uratować przed nadchodzącym piekłem genetycznie modyfikowanych istot humanoidalnych.

hybrydy-ufo-GENDER

Linki:

http://popotopie.blogspot.com/2015/06/polska-cywilizacja-czowiecza.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/05/kazdy-ma-prawo-byc-czowiekiem-globalne.html

http://popotopie.blogspot.com/2017/01/uwaga-ksiadz-natanek-dzieki-przekazom-z.html

http://www.pch24.pl/trybunal-w-strasburgu-o-surogacji–wyrok-nie-ulatwi-handlu-zywym-towarem,49007,i.html

Przykład duchowego i prawnego terroryzmu ? Proszę bardzo !

http://www.pch24.pl/knebel-na-obroncow-zycia–paryz-pracuje-nad-przepisami-penalizujacymi-dzialalnosc-pro-life,49011,i.html

Duchowy terroryzm lucyferian w Polsce

https://

Inne zapisy autora:

0

archeo
archeo

NULL

15 publikacje
14 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758