Bez kategorii
Like

Duch.

19/11/2012
386 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Zjawa w wojsku.

0


   W jednostce w której przebywałem był zespół muzyczny. Grał na wszelkich wojskowych imprezach. A ja razem z nim, bo mnie przyjęli. Trochę przygrywałem w cywilu. To wystarczyło. Miałem nawet własny instrument. Gitarę. Przywiozła mi ją siostra. Długo szukałem dla niej ukrycia, wreszcie znalazłem. W budynku w którym uczyliśmy się telegrafii. Pod podestem. Właściwie w jego piwnicy. W nim przebywali też inni oficerowie, nie wyłączając dyżurnego. Nade mną.

 

   W wolnych chwilach grałem i śpiewałem. W tej piwnicy. Wkrótce zaczęły krążyć po jednostce pogłoski, że w tym budynku straszy. Sam kiedyś słyszałem jak jeden oficer mówił do drugiego:

 – Chyba jakaś potępiona dusza. Bo wyje strasznie.

   No, nie wiedziałem czy się nie obrazić

…………………………………………………………………………………………………………

   Choruję na chorobę neurologiczną. O pracy nawet nie ma mowy. Napisałem wspomnienia o swoich przeżyciach w więzieniach. Niemieckich i polskich. http://wydaje.pl/e/wiezienia5

………………………………………………………………………………………………..

Inne zapisy autora:

0

Bez kategorii
Like

DUCH

22/09/2011
0 Wyświetlenia
0 Komentarze
17 seconde czytania
no-cover

Oglądać cierpliwie. W ciszy i skupieniu. Duch się nigdzie nie spieszy.

0


Film Leszka Dokowicza. Tego samego, który przeżył przerażającą i przemieniającą przygodę, o której mówi w tym linku: http://space.nowyekran.pl/post/25049,boze-ratunku

 

Inne zapisy autora:

0

space

Pragne Zjednoczenia wszystkich Polaków milujacych Boga i Matke Ojczyzne dla jej ratowania przed smiertelnym wrogiem. Oddajmy sie ufnie Jego opiece i prowadzeniu, wypelniajac Jego wole, a wspaniale zwyciestwo bedzie zapewnione.

128 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
343758