NEWS
Like

Drzewa i trumny

09/04/2015
680 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Drzewa i trumny

Na przekór “fali” nowych sensacyjnych doniesień “smoleńskich” rusko-niemieckich, w przeddzień V Rocznicy Zamachu smoleńskiego przedstawiam dwie kwestie warte uwagi. Pierwsza – drzewo, które jest na setkach zdjęć z polanki smoleńskiej, a którego nie powinno być jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie teorie beczkowe i wybuchowe. Stoi na północnym skraju miejsca, któremu przypisuje się oficjalnie upadek tupolewa. Dalej na północ już nic nie ma (złom, szczątki itp). Dostawiono je ręcznie. Definitywnie obala teorie beczkowe i wybuchowe.

0


 

Musiał to być bardzo inteligenty samolot i bardzo inteligentne wybuchy (np) skoro fundamentalna ścianka z wiszącymi oknami schowała się za to drzewko przecząc wszelkim zasadom fizyki.

Widok od północy i południa.

1280px-Tu-154-crash-in-smolensk-20100410-0B-854x1200

Przy okazji ciekawa inna rzecz: pas zoranej ziemi za burtą gdzie już nic nie ma.

Drzewko stoi choć powinno być całkowicie zniszczone co pokazuje mapa poniżej:

mapa_MAK_now3

Jeszcze inne ujęcie – ścianka „przysalonkowa” za omawianym drzewkiem:

d687e325f6

Gdyby było tak jak nam wmawiają, to najzwyczajniej w świecie burta odrzucona wybuchem zniszczyłaby to drzewo o które się opiera stojąc po zewnętrznej stronie całego niby „zdarzenia”. Ścianka została sklasyfikowana oficjalnie numerem 71. Nie ma jej na wrakowisku na bocznym Siewiernym. Nie ma żadnego zdjęcia czy choćby fragmentu filmu pokazującego tę burtę w miejscu gdzie zwieziono złom po samolocie/ach. Żaden z raportów nie zawiera takich danych.

To samo z dwupienną brzozą (pisałem już o tym):

nikt_nie_bada

Drzewo w pobliżu którego spowodowano naziemne eksplozje (niewielkie) by inscenizację przykryć spadającym błotem jest całkowicie nieuszkodzone. A powinno być chociaż częściowo… Pnie i gałęzie ma nienaruszone.

zdj02

Z kolei na żadnym filmie, na jakimkolwiek zdjęciu z miejsca katastrofy nie zarejestrowano burty z fragmentem napisu …PUBLIC OF POL, którą znamy z mediów i zdjęć z wrakowiska na bocznym Siewiernym. W żadnym raporcie nie ma takiego zdjęcia. Jak dotąd nie jest znane. Na mapach satelitarnych też ta burta nie istnieje.

Zaistniała jedynie dopiero na miejscu, gdzie zwieziono złom samolotowy.

Jest to dowód, że “katastrofa smoleńska” na polance przy Siewiernym jest legendą medialną i że nie było tam TU nr 101 z Delegatami.

I trumny…

Pierwsze zdjęcie pochodzi z filmu A. Gargas…

21a

Wiemy, że wwożono je pod mur do przejścia i przenoszono na polankę.

trumny2

Dokąd zatem jedzie ta ciężarówka?

Jej pozycję z powyższego zdjęcia zlokalizowano na mapie i oznaczono czerwonym znakiem X: Na mapce tego nie widać, jest zmanipulowana, lecz tam gdzie postawiłem znak zapytania była jeszcze jedna brama (jeśli to jest to samo lotnisko)

Smolensk, Russia5i6inne drzewa za płotem2

Brama „druga” (od północy patrząc) i brama „pierwsza”, tuż przy murze. Na zdjęciach mur „zakręca” na południe (w lewo) natomiast na mapie „odchodzi” w przeciwną stronę. Za murem brak drzew.

I pytanie na koniec:

Co to za brama na pierwszym zdjęciu powyżej z filmu A. Gargas? Wyraźnie jest inna od pozostałych. Na jednym z filmów A. Gargas wjeżdżały tamtędy wozy strażackie.

więcej opracowań i analiz:

http://arkanoego.net/

Yurko

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

110 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217