Artykuły redakcyjne
Like

Dr Wanda Półtawska przed sąd!

11/06/2014
1328 Wyświetlenia
32 Komentarze
1 minut czytania
Dr Wanda Półtawska przed sąd!

Twój Ruch, zwany pieszczotliwie „Palikociarnią”, wpadł na pomysł by postawić przed sądem dr Wandę Półtawską, byłą więźniarkę obozu w Ravensbrück i ofiarę nieludzkich eksperymentów, które przeprowadzali na niej Niemcy (nie naziści, Niemcy właśnie). Poseł Michał Kabaciński poinformował, że nad zawiadomieniem prokuratury o możliwości popełnienia przez dr Półtawską przestępstwa pracuje grupa prawników. Ciekawym, czy Ryszard Kalisz, który niedawno w tajemnicy ochrzcił swojego syna, jest w tej grupie?
A o co poszło? A otóż o to, że zdaniem polityków Palikociarni „nawoływanie lekarzy do podpisywania deklaracji wiary, w której jest zapisane pierwszeństwo prawa Boskiego przed prawem stanowionym, jest nawoływaniem do łamania przepisów prawa”. Kropka.

0


 

 

Wiem, że to będzie rzucaniem grochem w ścianę i wołanie na puszczy oraz gadaniem do obrazu, ale mimo wszystko postaram się objaśnić palikociarzom niczym sołtys wyjątkowo tępej krowie na między. Otóż drodzy posłowie i drogie posłanki oraz Ty, mężczyzno o którym nie można powiedzieć, że jest mężczyzną: dr Wanda Półtawska na własnej skórze doświadczyła co znaczy wyższość prawa stanowionego nad prawem Boskim, kiedy w latach 1941 – 1945 była więźniarką niemieckiego obozu koncentracyjnego Ravensbrück, doświadczyła działalności lekarzy bez sumienia, lekarzy, dla których prawo stanowione było świętością. Jeżeli zatem chcecie powiedzieć A i postawić panią doktor Półtawską w stan oskarżenia to musicie powiedzieć też B i zażądać rehabilitacji wszystkich skazanych w procesie norymberskim. Gotowi? To do dzieła!

 

P.S.: przy okazji ciekaw jestem jakie wolty intelektualne sadzić będą ci wszyscy, którzy oburzali się na próbę postawienia przed obliczem wysokiego sądu sędziwego towarzysza generała…

– – – – – – – – – – –

Palikociarni dedykuję: Dr Wanda Półtawska “I boję sie snów”

Inne zapisy autora:

0

Alexander Degrejt
Alexander Degrejt

Prawicowiec, wolnościowiec, republikanin i konserwatysta. Katol z ciemnogrodu.

133 publikacje
29 komentarze
 

32 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758