POLSKA
Like

Dość kpin!

19/11/2014
655 Wyświetlenia
10 Komentarze
6 minut czytania
Dość kpin!

Na PSL zagłosował niekumaty lud, dodatkowo zrobiony w bambuko przez szacowne sędziowskie grono PKW.

0


1.

Dosyć.
Dosyć kpin ze mnie, z Ciebie.
I z Ciebie też, choć wzruszasz ramionami, że niby o Ciebie nie chodzi.
Chodzi.
Bez względu na to, po której stronie Ci się wydaje, że jesteś.
Bo znowu jesteśmy po tej samej.

2.

216191_malarstwo_obraz_zachod_slonca_gory_wielblad

Wybory 2014 to piórko, które załamało mojego wielbłąda.
Już dalej nie pójdzie.
Parska, tupie nogami i odwraca się drugą stroną, jak tylko usłyszy po polsku słowo: DEMOKRACJA.
Bo demokracja, w której jakakolwiek partia zawdzięcza wynik pomyłce głosujących jest farsą.
Tak, jest farsą.
Bo żeby była choć trochę tragiczna, ludzie musieliby ginąć nie tylko z powodu słabej opieki zdrowotnej.
I samobójstw.

3.

0003NNQPOVBYWPSU-C116-F4

Paweł Kukiz: – To, co wyczynił PSL (że o PKW nie wspomnę) to skandal. Na książeczce z komitetami wyborczymi nie było okładki. Od razu wyborca widział nazwiska. Z listy PSL (bo ona była “na okładce”). Wiele osób twierdzi, że były przekonane, iż to są wszystkie nazwiska kandydatów.
Wadim Tyszkiewicz, prezydent Nowej Soli (ten od ruskiego węgla): – Ludzie nie wiedzieli, co mają z tym robić. Powiedziano im, że trzeba postawić jeden znaczek, to wielu postawiło go na pierwszej stronie. Podobnie mówią zresztą inni samorządowcy cytowani w branżowym serwisie.
Andrzej Celiński: – Pierwsza, okładkowa strona, PSL. OK. Wylosowali jedynkę. Ale to dość gruba i duża książeczka. Mniej wyrobionym wyborcom sugeruje, że wyboru dokonuje się na tej stronie, która jest niczym karta do głosowania.

(za Onet.pl)

4.

tvp.info_-640x374

Do tej pory słyszałem, a i czytałem również, że na PO głosują młodzi-i-wykształceni-z-wielkich-miast.
Z kolei na PiS miały głosować głównie babcie (słynne mohery), bezrobotni i, za przeproszeniem, prowincja.
Teraz wychodzi na to, że na PSL zagłosował niekumaty lud, dodatkowo zrobiony w bambuko przez szacowne sędziowskie grono PKW.
Bo wzór książeczki do głosowania został wprowadzony w sierpniu.
I nie uczyniono nic, aby ludziom wyjaśnić w ciągu najbliższych dwóch miesięcy, jak mają głosować, choć we wcześniejszych wyborach do bólu ukazywały się spociki pokazujące, że krzyżyk należy postawi raz.
I w kratce przy nazwisku.

5.

pap_liczenie_glosy_wybory_388

Jeśli więc wybór PSL jest spowodowany błędem, to takie wybory są psu na budę.
Nic nie wnoszą, poza kosztami.
I tymi kosztami powinno się obciążyć budżet Ministerstwa Sprawiedliwości, bo członkowie PKW stamtąd właśnie na co dzień pobierają wynagrodzenie.

6.

Ale książeczki do głosowania nie kończą jeszcze sprawy.
Bo trzeba mocno prześwietlić program, jaki rzekomo ma liczyć głosy.
Czy w nim nie kryje się jakaś tajna funkcja, dostępna wybrańcom?
No bo jaki to problem, aby gdzieś na odpowiednio wysokim szczeblu w prowadzać poprawki? Przecież fałszerstwa na dole nikt nie odkryje. Wystarczy tylko odpowiednio ukryta zakładka dla wtajemniczonych.
Głosowałem na Jasia, i Jasio jest radnym.
Ale gdzieś tam, pomiędzy wysoką komisją a jeszcze wyższą, część głosów Jasia, liczonych zbiorczo na listę partii, do której on należy, trafi na listę konkurencyjną. I w eter pobiegnie kolejny raz wesołe ujadanie, że oto Naród wybrał tych, na których przede wszystkim głosują młodzi-i-wykształceni-z-wielkich-miast.
Żeby móc wykryć takie fałszerstwo trzeba by na piechotę zliczyć wyniki wszystkich komisji.
Chce się to komuś?

Ktoś ma na to środki??

7.

pkw_pap600

Jak można w ogóle dopuścić do tego, aby rząd kontrolował program, od którego zależy pośrednio byt polityczny ugrupowania, do którego należą ministrowie?
Ja wiem, PKW teoretycznie jest niezależny.
Ale od pewnego czasu dzięki sędziemu Milewskiemu z Gdańska wiemy, jak wygląda prawdziwa niezależność przynajmniej części tego środowiska.
I dlatego wcale, ale to wcale nie zamierzam wierzyć, że akurat milewskość sędziów z PKW nie dotyka przynajmniej w jednostkowym przypadku.
Poza tym program odbierali informatycy, urzędnicy na państwowych w końcu PO-sadach. I ono też go obsługują.

8.

Mam więc dwa ważne pytania:
1. czy wprowadzenie „książeczek do głosowania” było celowe i stanowiło element strategii wynikającej z tego, że władza doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak jest lubiana (vide: taśmy prawdy)? Za takim wariantem przemawia brak jakiegokolwiek instruktażu elektoratu przed wyborami;
2. czy program zliczający głosy w PKW posiada możliwości manipulacji?

Odpowiedź na oba te pytania razem oznacza, że rządzący układ zwarł szeregi i nie zamierza oddawać władzy raz zdobytej. Nigdy.
Szykuje się zatem ostra walka, łącznie z wyjściem na ulicę i okupacją budynków rządowych.
W innym przypadku nie ulega wątpliwości, że całe wybory należy powtórzyć.
Chyba, że do tradycji PO-lskiej demokracji oficjalnie dopiszemy, że można zostać wybranym robiąc wyborców w konia.

19.11 2014

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
76 komentarze
 

 1. Avatar strażnik.słowa

  w maju też były książeczki. na pierwszej stronie mieliśmy listę numer “Zero”
  i jakoś ten ciemny lud stawiał krzyżyki na innych stronach.

  0
 2. Avatar Dziabąg

  Nie wierze ze lud jest tak glupi ze dostajac kilka kartek mysli ze tylko na 1 sa nazwiska kandydatow nawet nie sprawdzajac reszty kartek.Ciekaw jestem jakby wygladaly wybory jakby byly jawne(jakies pomysly?),oszustwa mysle by byly utrudnione bo kazdy by widzial kto na kogo glosowal

  0
 3. Avatar gftryhbd

  P ieprzone
  K omunistyczne
  W ałachy

  0
 4. tu nie chodzi o zadne pierwsze strony kart, chociaz zgoda, iz karty powinny byc maksymalnie uproszczone i nienastreczajace zadnych watpliwosci. jednak przede wszystkim chodzi o liczbe niewaznych kart do glosowania z powodu dopisanych krzyzykow peeselowskim dlugopisem… bo o to w tym chodzi. i liczbe dodatkowych kart wrzuconych na PSL. PSL obiecuje cieple posadki w gminach, powiatach, urzedach wojewodzkich, szkolach i innych instytucjach panstwowych, wiec ludzie chca sie wykazac. schemat dobrze obrazuja te dwa artykuly: http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/222257-nasz-news-wiceszefowa-obwodowej-komisji-wyborczej-przylapana-na-wrzucaniu-kart-do-urny-policja-odmowila-interwencji i https://3obieg.pl/zabetonowane-polska-powiatowa-wojt-drugi-po-bogu

  0
 5. Avatar Makagigi

  Oj ludziska, wy myślicie, że ta cała komedyja to przypadek, brak nadzoru PKW i jeszcze jakieś inne duperele? Zadał Pan wiele zasadnych pytań na, które i tak nigdy nie będzie konkretnych i rzetelnych odpowiedzi. W różnych przekaziorach, aż huczy od komentarzy i nic nie dających dyskusji, od kpin i dowcipasów, a wszystko po to by ludzi zniechęcić do pójścia na wybory parlamentarne, a młodych zniechęcić do własnego państwa by wyjeżdżali stąd jak najliczniej bo tu tylko śmiesznie i nic się nie udaje. Przecież to trwa już od tej tzw transformacji, cały czas nic nie wychodzi i jest tylko śmiesznie i biednie.
  II RP istniała tylko 20 lat i pod koniec byliśmy piątą gospodarczą potęgą Europy, a dziś po prawie 25 latach wleczemy się w ogonie, jak to możliwe? Jak to możliwe, że nie można policzyć głosów bo system niesprawny, gdy polscy informatycy zdobywają palmy pierwszeństwa na wielu międzynarodowych imprezach, że są jednymi z najlepszych w Krzemowej Dolinie?
  Niech każdy spróbuje pomyśleć, to nie boli!

  0
 6. Avatar Ada

  na PSL nikt nie głosował. Na PO połowa POzytecznych idiotów, a także urzedników z nadania Pełowskiego. PSL zobaczył,że prokuratura odmówiła wszczęcia dochodzenia w poprzednich fałszerstwach, to poszedł na całośc. Podstawieni ludzie informatycy dopisywali im głosy, o czym mówi pan dr. Sokała. “Znam takich informatyków co dopisywali głosy…”. ” Tuskie i Komorowskie to szmalcowniki na Polakach” napisał internauta. I z tym trzeba się zgodzić, bo to jest od 7 lat widoczne.

  0
 7. Avatar TKor

  Zapoznajcie się i zarządajcie od swoich polityków:

  https://www.youtube.com/watch?v=rXLj10G-Vns

  I przekażcie innym

  0
 8. CZY NARÓD KTÓRY POZWALA RZĄDZIĆ SOBĄ GARSTCE NAJGORSZYCH KANALII I ZDRAJCÓW ZASŁUGUJE NA WOLNOŚĆ? WSIowy Burek KomoRuski wprost wypowiedział wojnę Narodowi Polskiemu. Rządzący zdrajcy i kanalie nigdy dobrowolnie nie oddadzą władzy. Chociażby dlatego że niemal wszyscy POstalionowcy zdrajcy i zbrodniarze prosto z najwyższych stanowisk trafili by na szubienice albo do więzień z najwyższymi wyrokami za zdrady i inne zbrodnie. Tak się stanie prędzej czy później. Im później tym więcej czeka nas ofiar, tragedii i nieszczęść. Naród ma 3 możliwości. Zorganizować powstanie i na drodze rewolucji usunąć wszystkie rządzące kanalie i przejąć władzę. Natychmiast się zmobilizować, z-organizować i wygrać następne wybory, przejąć władzę, usunąć, rozliczyć i skazać wszystkich winnych. Wprowadzić nowy zdrowy sprawiedliwy system państwa. I trzecia możliwość. Dalej tkwić w tym marazmie, zniewoleniu, otępieniu i beznadziei. Co też prowadzi do rewolucji. Bo w końcu głód i komornicy wygonią naród na ulice. A raczej będą już na ulicach pozbawieni firm, domów, mieszkań, pracy. To tylko kwestia czasu. A im później tym więcej ofiar, tragedii i nieszczęść nas czeka. RZĄDZĄCY ZDRAJCY NIGDY DOBROWOLNIE NIE ODDADZĄ WŁADZY ALE CZY NARÓD KTÓRY POZWALA RZĄDZIĆ SOBĄ GARSTCE NAJGORSZYCH KANALII I ZDRAJCÓW ZASŁUGUJE NA WOLNOŚĆ

  0
 9. Avatar Wiktor

  A cóż WY – KANAPOWICZE zrobicie?
  Wyście pozwolili na budowę takiego systemu, dlatego ja i inni moi rówieśnicy musimy uciekać z tego kraju by móc utrzymać rodziców na starość.
  Gorzko pozdrawiam,
  23latek z UK.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816